[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی واحد سازمانی::
امور فرهنگی اساتید::
امور فرهنگی کارکنان::
آموزش فرهنگی و اجتماعی::
دبیرخانه ستاد فرهنگی رفاهی::
دبیرخانه فارغ التحصیلان::
آرشیو اخبار و رویدادها::
معرفی کتاب های مفید::
معرفی پایگاه های مفید::
آلبوم تصاویر::
ارتباط با ما::
آیین نامه و فرم ها::
::
فرهنگی و اجتماعی

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جستجو در سایت

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت مرقوم فرمایید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
تماس با ما

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان 15 خرداد، طبقه سوم

 تلفنخانه: 8 - 77240540-021

تلفن مستقیم: 77240460-021

فاکس: 77491238-021
داخلی 7436

Email: csc @ iust.ac.ir

سامانه پیامکی: 30009900990001

..
:: بایگانی بخش مسابقات فرهنگی کارکنان: ::
img_yw_news
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ -

مسابقه ی فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس امروز چهارشنبه ۹ مهر ۹۹ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰ برگزار می گردد

شرکت در آزمون مسابقه (حداکثر در یک عنوان از موارد زیر) برای اساتید، کارکنان و خانواده محترم ایشان امکان پذیر می باشد. ۱- کتاب صوتی حاج قاسم ۲- کتاب صوتی صیاد دلها ۳- کتاب صوتی مسیح کردستان ۴ - کتاب صوتی سلام بر ابراهیم. ارسال پاسخ مسابقه به سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۹۹۰۰۹۹۰۰۰۱ به شکل زیر: پاسخ مسابقه( به صورت یک عدد بدون هرگونه توضیح اضافی)به همراه عنوان کتاب، نام و نام خانوادگی و محل خدمت

img_yw_news
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ -

فایل های صوتی مسابقه فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس

  مسابقه فرهنگی صوتی ویژه دفاع مقدس ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه علم و صنعت ایران و خانواده های محترم ایشان  برای دانلود کتاب های صوتی می توانید به مشروح همین خبر مراجعه نمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

مسابقه فرهنگی کارکنان و اساتید/ جنبش فردای بهتر/ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

افراد ثبت نام شده می بایست با مراجعه به فایل پیوست  و مشاهده سوالات آزمون  نسبت به شرکت در مسابقه ( حداکثر دو عنوان کتاب برای هر فرد ثبت نام شده) اقدام فرمایند. این افراد باید پاسخ صحیح مسابقه را به صورت یک عدد ۱۰ رقمی همراه با درج عنوان کتاب ، نام و نام خانوادگی و محل خدمت  در زمان اعلام شده به سامانه پیامکی مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی به شماره ۳۰۰۰۹۹۰۰۹۹۰۰۰۱  ارسال نمایند. دانلود سوالات مسابقه

img_yw_news
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ -

مسابقه فرهنگی کارکنان و اساتید/ جنبش فردای بهتر/ 16 فروردین 1398

معاونت و مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور ارتقای فرهنگ کتابخوانی، در نظر دارد با معرفی و در اختیار گذاشتن 9 کتاب در قالب فایل و صوت، در حوزه های متنوع نظیر فلسفه، ازدواج، دفاع مقدس، روانشناسی و.... باعث تشویق به مطالعه در جامعه دانشگاهی و خانواده ایشان  به همراه مسابقات فرهنگی شود. برای دانلود کتاب های مسابقه به شرح خبر مراجعه فرمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ کتاب: "فتنه ها"/ 16 دی 1398

مسابقه فرهنگی کارکنان دانشگاه علم و صنعت ایران ویژه بهمن ماه و ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه فجر با موضوع کتاب "فتنه ها" نوشته اسدالله محمدی نیا برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ آداب و مراقبات عزاداری سید الشهداء (ع)/ 31 شهریور1398

مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان دانشگاه در ماه محرم با عنوان کتاب " آداب و مراقبات عزاداری سید الشهداء (ع)"  آغاز شده است که آزمون آن در روز یکشنبه 31شهریور 1398 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی اساتید / عکاسی سفرنامه اردبیل اساتید / 24 مرداد 1398

در سفر تفریحی فرهنگی اساتید به اردبیل به همراه خانواده های محترم ایشان جهت وقایع جاری در سفر و ایجاد روحیه رقابت و شادابی در سفر مسابقه عکاسی برگزار و با استقبال خانواده های شرکت کننده در سفر به برگزیدگان هدایایی تقدیم شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی خانواده های اساتید/ کتاب غدیر سند ولایت علی امیر(ع) / 23 مرداد 1398

مسابقه فرهنگی کتابخوانی ویژه همسفران سفر اردبیل از بین خانواده های اساتید حاضر در جلسه شرکت نموده و پس از مطالعه کتاب به پرسش های مطروحه پاسخ دادند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ چرا باحجاب شدم/ 23 تیرماه 1398

مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان دانشگاه در ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) با عنوان کتاب "چرا با حجاب شدم"  آغاز شده است که آزمون آن در روز یکشنبه 23 تیرماه 1398 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ شهر خدا ، رمضان و رازهای روزه داری/ 17 اردیبهشت1398

مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان دانشگاه در ماه مبارک رمضان با عنوان کتاب "شهر خدا ، رمضان و رازهای روزه داری"  آغاز شده است که آزمون آن در روز یکشنبه 12 خرداد 1398 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ ویژه ماه مبارک شعبان / 15 اردیبهشت 1398

با عرض تبریک و تهنیت  به مناسبت فرارسیدن ایام پر برکت ماه شعبان  مسابقه فرهنگی کارکنان ویژه این ماه به صورت پیامکی برگزار می گردد. نام کتاب: اسرار ماه شعبان/  زمان آزمون یک شنبه 15 اردیبهشت 1398

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ ویژه میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت / 7 آذر 1397

به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت یک مسابقه فرهنگی با محوریت سیره پیامبر اسلام (ص) ویژه کارکنان دانشگاه برگزار گردید. این مسابقه ویژه  به مناسبت ایام  ولادت پیامبر اسلام (ص)، با موضوع سیره پیامبر اسلام (ص) برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ ویژه میلاد پیامبر اکرم(ص) / 1 آذر 1397

با عرض تبریک  به مناسبت فرارسیدن  میلاد با سعادت رسول مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) و امام صادق(ع) مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه با محوریت کتاب نبوت حجت الاسلام قرائتی به صورت پیامکی برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ -

مسابقه فرهنگی کارکنان در ماه های محرم و صفر/ 15 مهر و 13 آبان 1397

 به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مسابقه فرهنگی کارکنان ویژه ماه محرم و صفر به صورت پیامکی با عنوان کتاب ارزیابی انقلاب امام حسین (ع) در دو مرحله برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ -

مسابقه فرهنگی کارکنان ویژه اعیاد قربان و غدیر/ 30 مرداد 1397

مسابقه فرهنگی کارکنان ویژه  اعیاد مبارک قربان و غدیر 30 مرداد 97 از ساعت 11:00 لغایت24:00 با محوریت کتاب امام به نگارش حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی از طریق سامانه خدمات فرهنگی مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی  برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ -

مسابقه فرهنگی کارکنان به مناسبت ماه شعبان / 26 اردیبهشت 1397

مسابقه ی فرهنگی کارکنان  با موضوع کتاب  درسنامه آشنایی با امام زمان (عج) به صورت پیامکی در روز چهار شنبه  26 اردیبهشت 97 از ساعت 12:00 الی 16:00 برگزار شد. در این مسابقه فرهنگی 132 نفر از کارمندان علاقه مند شرکت نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ -

مسابقه فرهنگی کارکنان در ماه مبارک رمضان/ 23 خرداد 1397

مسابقه ی فرهنگی کارکنان  با موضوع کتاب  رمضان با قرآن از مجموعه آثار استاد قرائتی به صورت پیامکی  در روز چهار شنبه  23 خرداد  97 از ساعت 11:30 الی 15:00 با شرکت 116 نفر از علاقه مندان برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ -

مسابقه فرهنگی کارکنان در سفر مشهد مقدس / 12 اسفند 1396

مسابقه فرهنگی کارکنان در سفر مشهد مقدس در قالب مسابقه کتابخوانی از مجموعه کتاب های استاد مطهری، توصیه ها و هشدارهای اخلاقی در 12 اسفند1396 با شرکت 34خانواده برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ -

مسابقه فرهنگی کارکنان / توصیه ها و هشدارهای سیاسی، اعتقادی/ 18 بهمن 1396

مسابقه فرهنگی کارکنان  ویژه گرامیداشت  دهه مبارک فجر در روز چهارشنبه 18 بهمن  96  با شرکت 91 نفر از کارکنان علاقه مند بصورت پیامکی  و با عنوان کتاب توصیه ها و هشدارهای سیاسی، اعتقادی برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ -

مسابقه فرهنگی کارکنان/ کتاب توصیه ها و هشدارهای فرهنگی / 27دیماه1396

مسابقه فرهنگی کارکنان در روز چهارشنبه 27 دی  96  با کتاب توصیه ها و هشدارهای فرهنگی، برگزیده ای از آثار استاد شهید مرتضی مطهری (ره) و با شرکت 56 نفر از علاقه مندان برگزار  گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه / 30 آبان 1396

مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی  به  مناسبت ایام سوگواری محرم و صفر مسابقه کتابخوانی با عنوان رسالت حسینی/ جلد دوم، را در روز سه شنبه 30 آبان  96 برگزار نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه 2 آبان 1396

مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی  به  مناسبت  ایام شهادت سالار شهیدان و یاران باوفایش مسابقه کتابخوانی با عنوان "رسالت حسینی" را در روز سه شنبه 2 آبان  96 ویژه کارکنان دانشگاه برگزار می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه /هفته دفاع مقدس/ 4 مهر 1396

مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقه کتابخوانی با عنوان "لحظه های فراموش نشدنی" را ویژه کارکنان دانشگاه در روز سه شنبه 4 مهر 96 برگزار نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه/ 22 شهریور 1396

مسابقه فرهنگی کارکنان با عنوان " با غدیر و الغدیر" برگرفته از کتاب الغدیر علامه امینی ویژه عید سعید غدیر خم در روز چهارشنبه 22 شهریور 1396 برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ -

مسابقه فرهنگی کارکنان در سفر مشهد مقدس / 23مرداد1396

مسابقه فرهنگی کارکنان در سفر مشهد مقدس با هدف غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد حس همدلی در فضای رقابتی سالم در قالب مسابقه کتابخوانی از مجموعه کتاب های سبک زندگی، برگزیده ای از سیره ی امام رضا(ع) در23 مرداد 1396 برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه/ 2 مرداد 1396

مسابقه فرهنگی کارکنان با عنوان "برگزیده ای از سیره ی امام جعفر صادق (ع)" و به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) در  روز دوشنبه 2 مرداد 96 برگزار می شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ -

مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه به مناسبت ماه رمضان / خرداد1396

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مسابقه فرهنگی کتابخوانی با عنوان  رمضان ماه خدا، آداب و احکام ماه مبارک رمضان به صورت پیامکی در روز  چهارشنبه 31 خرداد 1396 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی کارکنان با شرکت 167 نفر / 10 خرداد 1396

مسابقه ی فرهنگی کارکنان  با موضوع امام زمان (عج) در کتاب نجم الثاقب در روز 10 خرداد 1396 به صورت پیامکی از ساعت 11:15 الی 15:00 با حضور 167 نفر از کارمندان علاقه مند برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی کارکنان با حضور 173 نفر / 13اردیبهشت 1396

مسابقه ی فرهنگی کارکنان با موضوع کتاب در محضر پیامبر (ص) در روز 13اردیبهشت96 به صورت پیامکی از ساعت 11:30 الی 16:00 با حضور 173 نفر از کارمندان علاقه مند برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه 13اردیبهشت1396

مسابقه فرهنگی کارکنان ویژه ایام مبارک ماه رجب و عید بعثت پیامبر اکرم(ص) برگزار می گردد: نام کتاب: در محضر پیامبر(ص) زمان آزمون: چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 (بصورت پیامکی)

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری مسابقه فرهنگی دهه فجر ویژه کارکنان/ 24بهمن 1395

مسابقه فرهنگی ویژه دهه ی مبارک فجر با محوریت کتاب وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره)  در تاریخ 24 بهمن  سال 1395 همراه با استقبال کارکنان  دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ -

پنجاه و چهارمین مسابقه فرهنگی کارکنان، با موضوع بهائیت در ایران، 2 و 23تیرماه 1395

پنجاه و یکمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه با موضوع بهائیت در ایران برگزار می گردد. مسابقه ی این دوره در طی 2 مرحله انجام می شود. هنگام دریافت کتاب نمونه سوالات بخش اول ( آزمون اول 2 تیر 1395 ) همراه با کتاب ارائه خواهد شد. آزمون: بخش اول، 2تیرماه 1395 / بخش دوم، 23تیرماه 1395

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

مسابقه پیامکی شماره4 با موضوع حسن خلق در سخن حاج آقا مجتبی تهرانی 29اردیبهشت 1395

مسابقه پیامکی شماره 4 از فایل صوتی سخنرانی حجه الاسلام حاج آقا مجتبی تهرانی با موضوع حسن خلق در روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 95  با ارسال پاسخ به شماره پیامک 30009900990001 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ -

مسابقه پیامکی شماره 3 با موضوع کتاب حکومت و رهبری 19اسفند 94

مسابقه پیامکی شماره 3 با موضوع کتاب حکومت و رهبری از منظر نهج البلاغه تالیف محمد سلمانی کیاسری در روز چهارشنبه 19 اسفند 1394 با ارسال پاسخ به شماره پیامک 30009900990001 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ -

چهل و نهمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه 28 بهمن 1394

 همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام الله دهه مبارک فجر، چهل و نهمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ -

سوالات مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه/دی ماه 1394

مسابقه پیامکی شماره ۲ در روز یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ از ساعت ۱۰:۰۰ لغایت ۲۲:۰۰ با ارسال پاسخ به سامانه پیامکی برگزار خواهد شد. این مسابقه از سخنرانی جلسه اخلاق آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی با موضوع بخل برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ -

مسابقه فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه علم و صنعت / دی ماه 1394

مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد سلسله مسابقات فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه را باموضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی به صورت ماهانه برگزار نماید. مسابقه فرهنگی ویژه دی ماه 1394 پیامکی بوده که فایل صوتی آن در مشروح خبر درج گردیده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ -

برگزاری چهل و هشتمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان 4آذر1394

چهل و هشتمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه با محوریت کتاب " هنر رضایت از زندگی" به قلم جناب آقای عباس پسندیده در روز چهارشنبه 25 آذر 1394 در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می گردد. متقاضیان شرکت در آزمون می توانند جهت دریافت کتاب به مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ -

مسابقه شماره یک پیامکی ویژه کارکنان دانشگاه 30آبان 1394

مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد سلسله مسابقات پیامکی ویژه کارکنان دانشگاه را با موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی در مناسبت های مقتضی برگزار نماید.شیوه ثبت نام و شرکت در مسابقه پیامکی شماره یک و همچنین فایل صوتی مسابقه در مشروح درج گردیده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ -

سوالات و پاسخ نامه مسابقه کتابخوانی کارکنان مرحله 47 -27آبان1394

چهل و هفتمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان دانشگاه علم و صنعت ایران با موضوع کتاب "منزلت امام حسین(ع)"، نوشته اسدالله محمدی نیا در روز چهارشنبه 27آبان 1394 برگزار شد. خاطر نشان می گردد علاوه بر این سری مسابقات کتابخوانی، در آینده نزدیک مسابقه پیامکی نیز در مناسبت های مقتضی برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ -

چهل و هفتمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان

چهل و هفتمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان در روز چهارشنبه 27 آبان 1394 برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ -

سوالات و پاسخ نامه مسابقه کتابخوانی کارکنان مرحله 46

مسابقه کتابخوانی کارکنان مرحله چهل و ششم برگزار شد. به پیوست سوالات مسابقه و پاسخ نامه آن ارائه می گردد.

img_yw_news
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ -

چهل و ششمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه

چهل و ششمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان در روز چهارشنبه 29 مهر 1394 برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ -

سوالات و پاسخنامه مرحله چهل و پنجم مسابقه کتابخوانی کارکنان دانشگاه

سوالات و پاسخنامه مرحله چهل و پنجم مسابقه کتابخوانی کارکنان دانشگاه.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ -

چهل و پنجمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه

چهل و پنجمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان باموضوع کتاب "امام رضا (ع) و زندگی" در روز چهارشنبه 25 شهریور 94 برگزار می گردد

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ -

سوالات و پاسخنامه مرحله 44 مسابقه کتابخوانی

سوالات و پاسخنامه مرحله 44 مسابقات کتابخوانی کارمندان دانشگاهسوالات دیپلمسوالات فوق دیپلم و بالاترپاسخنامه

img_yw_news
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ -

برگزاری چهل و جهارمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه

چهل و جهارمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه علم و صنعت با استفاده از کتاب سی روز سی پیام ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ -

سوالات و پاسخنامه مرحله 43 مسابقه کتابخوانی کارکنان

سوالات و پاسخنامه مسابقه کتابخوانی کارمندان دانشگاه علم و صنعت ایران از کتاب مرحله 43کتاب پرسش از موعود

img_yw_news
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ -

اسامی برندگان دوره چهل و یکم

مسابقه کتابخوانی مرحله چهل و یکم در تاریخ 20اسفند 93 برگزار شد.بدینوسیله اسامی برندگان این مسابقه اعلام میگردد.در ضمن به دلیل تقارن ایام نوروز و تعطیلات در فرورودین 94 برگزار نخواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ -

سوالات و پاسخنامه مسابقه کتابخوانی کارکنان مرحله چهل و یکم

سوالات دیپلمسوالات فوق دیپلم و بالاترپاسخ نامه

img_yw_news
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳ -

سوالات و پاسخنامه مسابقه کتابخوانی کارکنان مرحله چهلم

سوالات و پاسخنامه چهلمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان دانشگاه در فایل پیوست تقدیم میگردد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ -

اسامی برندگان دوره سی و نهم

اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی دوره سی و نهم کارکنان

img_yw_news
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ -

سوالات و پاسخنامه مسابقه کتابخوانی کارکنان مرحله سی و نهم

سوالات و پاسخنامه مسابقه کتابخوانی مرحله سی و نهم

img_yw_news
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ -

سی امین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان

سی امین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان برگزار می گردد ...

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲ -

بیست و هفتمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات کتابخوانی کارکنان

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ -

مسابقه کتابخوانی کارکنان

بیست و ششمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

بیست و چهارمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

بیست و چهارمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنانکتاب ارزشمند :"مفاتیح الحیات"اثر برجسته حضرت آیت الله جوادی آملی

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

سوالات و پاسخنامه دوره بیست و سوم مسابقه کتابخوانی

سوالات مسابقه بالاتر از دیپلمسوالات مسابقه دیپلمپاسخنامه

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

بیست و سومین دوره مسابقه کتابخوانی کارکن

بیست و سومین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان روز 25 اردیبهشت 1392ساعت 12 برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ -

سوالات و پاسخنامه دوره بیست و دوم مسابقه کتابخوانی

سوالات دوره بیست و دوم مسابقه کتابخوانی به همراه پاسخنامه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ -

اسامی برگزیدگان بیست و دومین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

اسامی برگزیدگان بیست و دومین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان اعلام شد...

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ -

برگزاری بیست و دومین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

بیست و دومین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان در روز چهارشنبه 28 فروردین ماه 1392 ساعت 12 در سالن شهید بهرامی برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

بیست و یکمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان در روز چهارشنبه 23 اسفند ماه ساعت 11:30 در سالن شهید بهرامی برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ -

اسامی برگزیدگان بیستمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان

اسامی برگزیدگان بیستمین دوره مسابقه کتابخوانی کارکنان براساس ضوابط جدید امتیازدهی به شرح ذیل می باشد:...

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ -

سوالات و پاسخنامه دوره بیستم مسابقه کتابخوانی

سوالات دوره بیستم مسابقه کتابخوانی به همراه پاسخنامه

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد