[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
مدیریت امور فرهنگی::
واحدهای مدیریت فوق برنامه::
دبیر خانه و کمیته نظارت::
اخبار و رویدادها::
آلبوم تصاویر::
انجمن های علمی::
خانه نشریات::
فرم ها::
تماس با ما::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف
   
..
کتاب و آموزش
..
خبر گزاری تخصصی قرآن کریم(ایکنا)
www.iqna.ir
..
:: امور فرهنگی و اجتماعی ::

  امور فرهنگی و اجتماعی

  رشد خلاقیت‌ها و پرورش استعداد‌های دانشجویان در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری بر عهده این مجموعه است.

  امور فرهنگی و فوق برنامه با شناسایی قابلیت‌ها و توانایی‌های دانشجویان، فراهم آوردن امکانات موردنیاز و سازماندهی فعالیت‌ها، در راستای ارتقای سطح فرهنگی و هنری دانشجویان عزیز گام بر می‌دارد.

  این مجموعه شامل بخش های زیر است:

  دبیر خانه شورای فرهنگی دانشگاه

  شورای فرهنگی دانشگاه عالیترین مرجع تصمیم گیری در مورد مسائل فرهنگی دانشگاه می باشد. دبیرخانه این شورا در مدیریت امور فرهنگی بوده و آماده دریافت هر گونه طرح و پیشنهاد جهت ارتقاء سطح فرهنگی دانشگاه می باشد.

  دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی

  دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی در جهت حمایت و نظارت بر نشریات مختلف دانشجویی، سیاسی، اجتماعی و ... فعالیت می‌نماید. در حال حاضر نشریات زیادی از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه مجوز گرفته اند. این نشریات در زمینه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علمی و ورزشی و با حمایت مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه فعالیت می‌کنند.

  دبیرخانه هیأت نظارت بر تشکل‌ها

  مجوز کلیه مراسم و فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و ... دانشجویان توسط ارائه فرم مخصوص به دبیرخانه هیأت نظارت بر تشکل‌ها و طرح در جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌ها صادر می‌گردد. در حال حاضر تشکل های بسیج دانشجویی، مجمع دفاتر فرهنگی، هیأت محبان الحسین(ع)، مجمع دانشجویان حزب ا... و مجمع بزرگداشت شهداء و ایثارگران به صورت قانونی فعالیت می نمایند.

  کانون‌های فرهنگی – هنری

  کانون‌های فرهنگی – هنری دانشجویان به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع و رشد خلاقیت‌های فرهنگی دانشجویان، سامان بخشیدن به خواسته‌ها و تلاش‌های خودانگیخته فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشجویی و حمایت از این گروه از فعالیت‌ها در جهت نیل به ارزش‌های متعالی اسلامی، تشکیل گردیده اند.

  در حال حاضر بیش از ده کانون فرهنگی هنری در دانشگاه فعالیت می‌کنند.

  امور فرهنگی خوابگاه ها

  با حمایت، هدایت و نظارت بر برنامه‌های فرهنگی در خوابگاه‌ها از قبیل نمایش فیلم، تاسیس و تجهیز کتابخانه، برگزاری مراسم به مناسبت‌های مختلف، برگزاری اردوهای تفریحی، فرهنگی، علمی و... سعی در ایجاد محیطی سالم و مفرح در خوابگاه دارد.

  واحد اردوها و عمره دانشجویی

  این واحد در جهت حمایت و نظارت بر اردوهای دانشجویان و صدور مجوز برگزاری اردو در سطح دانشگاه فعالیت می‌نماید. همچنین تمامی امور اجرائی مربوط به عمره دانشجویی در این واحد صورت می پذیرد.

  خانه مطبوعات

  با ارائه عناوین مختلف روزنامه‌ها و مجلات در جهت کسب آگاهی دانشجویان از اخبار و اطلاعات گوناگون فعالیت می‌کند. تهیه و ارائه نشریات به واحدهای گوناگون از قبیل خوابگاه‌ها نیز بر عهده این واحد است.

  

  مجتمع فرهنگی هنری شهید بهرامی

  این مجتمع متشکل از آمفی تئاتر شهید بهرامی، کتابخانه فرهنگی، واحد سمعی بصری، اتاقهای کانون های فرهنگی، کلاس آموزشی و خانه مطبوعات می باشد. اکثر برنامه های عمومی دانشگاه و بویژه تشکل های دانشجویی در آمفی تئاترشهید بهرامی برگزار می گردند.

  سایت مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه

  کلیه اطلاعات مربوط به حوزه مدیریت فرهنگی و امور فوق برنامه در این سایت به آدرس farhangi.iust.ac.ir موجود است.

  مدیریت و نشانی دفتر امور فرهنگی و فوق برنامه

  مدیریت این مرکز بر عهده آقای دکتر سعید عباداللهی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق می‌باشد و همچنین محل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی در طبقه دوم ساختمان ۱۵ خرداد واقع شده است.

  تلفن :  ۷۷۲۴۰۴۶۲ و ۷۷۴۹۱۰۳۷ 

دفعات مشاهده: 11552 بار   |   دفعات چاپ: 1686 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 114 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 4657