دفتر استعدادهای درخشان- آرشیو اخبار
اطلاعیه اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی - دانشجویی کشور سال ۱۴۰۲

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/4/6 | 
اطلاعیه اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی بیست و هشتمین
المپیاد علمی - دانشجویی کشور سال ۱۴۰۲

به اطلاع می رساند ، نتایج مرحله اول بیست و هشتمین المپیاد علمی - دانشجویی متمرکز و غیرمتمرکز کشور سال ۱۴۰۲ در ۲۳ رشته اعلام می شود.
مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعدازظهر روز جمعه ۳۰ تیر ماه  سال ۱۴۰۲ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:
  • آزمون مرحله نهایی المپیاد در یک روز و مطابق با برنامه زمان بندی درج شده در درگاه مرکز المیپاد علمی دانشجویی کشور برگزار خواهد شد.
  • ضروری است هر یک از راه یافتگان به مرحله نهایی المپیاد از تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۲ لغایت ۱۴۰۲/۴/۱۶ برای انتخاب شهر محل آزمون و رشته المپیاد (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول های بنیادی و مهندسی بافت به جای رشته اصلی خود را دارند) اقدام نمایند.
  • شرکت کنندگان در هر یک از رشته های» مهندسی شـیمی»، »مهندسی صنایع»، »مهندسی مواد و متالورژی»،  »مهندسی برق»، »مهندسی مکانیک» در صورت علاقه مندی می توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته »سلولهای بنیادی و مهندسی بافت» شرکت کنند.
  • برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نمی شود و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت
نشانی مطلب در وبگاه دفتر استعدادهای درخشان:
http://idea.iust.ac.ir/find-92.13574.73786.fa.html
برگشت به اصل مطلب