دفتر استعدادهای درخشان- آرشیو اخبار
راه یافتگان به مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور سال ۱۴۰۱

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/5/9 | 

نکات مهم برای راه یافتگان به مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور سال ۱۴۰۱

با آرزوی موفقیت برای منتخبین المپیاد متمرکز و غیرمتمرکز، به اطلاع می رساند نتایج مرحله اول بیست و هفتمین المپیاد علمی - دانشجویی کشور سال ۱۴۰۱ در ۲۳ رشته اعلام می گردد.
مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعدازظهر روز جمعه چهارم شهریور سال ۱۴۰۱ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.
دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:
۱- آزمون مرحله نهایی المپیاد در یک روز و مطابق با برنامه زمان بندی درج شده در درگاه مرکز المیپاد علمی دانشجویی کشور برگزار خواهد شد.
۲- ضروری است هر یک از راه یافتگان به مرحله نهایی برای انتخاب شهر محل آزمون، یا رشته المپیاد (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول های بنیادی و مهندسی بافت به جای رشته اصلی خود را دارند) بر اساس پیامکی که متعاقباً ارسال خواهد شد، اقدام نمایند.
۳- شرکت کنندگان در هر یک از رشته های »شـیمی»، »زیست شناسی»، »مهندسی شـیمی»، »مهندسی صنایع»، »مهندسی مواد و متالورژی»، »مهندسی کشاورزی(زراعت و اصلاح نباتات)»، »مهندسی برق»، »مهندسی مکانیک» در صورت علاقه مندی می توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته »سلولهای بنیادی و مهندسی بافت» شرکت کنند.
۴- برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نمی شود و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت.
نشانی مطلب در وبگاه دفتر استعدادهای درخشان:
http://idea.iust.ac.ir/find-92.13574.67909.fa.html
برگشت به اصل مطلب