پردیس شماره 2- اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه شماره ۲- ثبت نام، زمان و مدارک لازم برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/6/9 | 
قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ پردیس دانشگاه علم و صنعت ایران
  ضمن عرض تبریک بابت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد و موفقیت روز افزون به اطلاع می‌رساند، ثبت‌نام دانشجویان نوورود سال ۱۴۰۱  به صورت غیر حضوری از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ لغایت روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵  از طریق سامانه گلستان انجام می‌گیرد.
پذیرفته شدگان محترم لازم است جهت تکمیل اطلاعات  سامانه گلستان golestan.iust.ac.ir مراجعه نمایند. برای ورود به سامانه گلستان، نام کاربری (شماره داوطلبی + u۰۱۱) و رمز ورود (کدملی) می‌‏باشد.
مثال:  شماره داوطلبی: ۱۳۴۵۶۷ -->  نام کاربری: u۰۱۱۱۳۴۵۶۷

 
تصویر مدارک لازم جهت بارگذاری:
۱ -  مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد. گواهی معدل با ذکر تاریخ فارغ التحصیلی و یا نامه ابطال معافیت تحصیلی نیز قابل‌قبول است.
تبصره ۱: پذیرفته‌شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید مدرک کاردانی خود را نیز بارگذاری کنند.
۲- شناسنامه از تمامی صفحات آن.
۳- کارت ملی (پشت و رو).
۴ - عکس پرسنلی.
۵- پذیرفته‌شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا معافیت می‌باشند، ملزم هستند برای اخذ معافیت تحصیلی در اسرع وقت (حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۲) از طریق سامانه خدمات الکترونیکی انتظامی (سخا) اقدام نمایند.
۶- در مورد پذیرفته‌شدگانی که در حین خدمت سربازی می‌باشند نیز پس از بارگذاری مدارک فوق در سیستم گلستان، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ از طریق سامانه خدمات الکترونیکی انتظامی (سخا) اقدام نمایند.
۷- پذیرفته‌شدگان میبایست وجه شهریه خود را به میزان یکصد و بیست و دو میلیون و صد و هشتاد و چهار هزار ریال ( ۱۲۲.۱۸۴.۰۰۰ ریال)  بابت شهریه ثابت ترم و شهریه متغیر دروس نظری ( ۹ واحد نظری) - جدول شهریه ها در پذیرش غیر حضوری در سامانه گلستان پرداخت نمایند؛ در غیر این‌صورت ثبت‌نام آنان انجام نخواهد گرفت.
۸- انتخاب واحد درسی پذیرفته‌شدگان از تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۹ لغایت ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ از طریق سامانه گلستان https://golestan.iust.ac.ir انجام می‌شود. برای اطلاع از واحدهای درسی مصوب گروه مربوطه به وبگاه دانشکده خود مراجعه نمایید.
۹- شروع کلاس‌ها در نیمسال اول از روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ می‌باشد.
تذکر مهم:
چنانچه هر زمان مشخص شود که دانشجو حقایقی را عمدا یا سهوا در زمان ثبت‌نام غیر حضوری (مانند داشتن مغایرت معدل، عدم فارغ التحصیلی در مقطع قبلی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۶/۱۴۰۱، غیبت نظام وظیفه، عدم ترخیص از خدمت سربازی و ...) کتمان نموده، در هر مرحله از زمان تحصیل که باشد، قبولی وی لغو خواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می گردد.
معاونت آموزشی پردیس دانشگاهی
نشانی مطلب در وبگاه پردیس شماره 2:
http://idea.iust.ac.ir/find-90.12635.68072.fa.html
برگشت به اصل مطلب