معاونت پژوهش و فناوری- اخبار
انتخاب دو بانوی هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان برگزیده چهارمین جشنواره ملی زن و علم

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/4/21 | 
انتخاب دو بانوی هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان برگزیده چهارمین جشنواره ملی زن و علم
دکتر فاطمه مهدی زاده سراج و دکتر مهشید قربانیان دو عضو هیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران در چهارمین جشنواره ملی زن و علم از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان برگزیده در گروه هنر و معماری انتخاب شدند و موفق به کسب جایزه پروفسور مریم میرزاخانی شدند.
آیین اختتامیه چهارمین جشنواره زن و علم؛ جایزه مریم میرزاخانی روز شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ با حضور اسحاق جهانگیری(معاون اول رییس جمهور)، معصومه ابتکار(معاون رییس جمهور در امور بانوان) و منصور غلامی(وزیر علوم، تحقیقات و فناوری) در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد و از ۱۳ برگزیده این جشنواره در گروه‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، هنر و معماری، کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست، و گروه علوم پزشکی تجلیل به عمل آمد.
این جشنواره در ۳ رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال، و بالای ۶۵ سال برگزار گردید که منتخبین، پس از داوری از بین ۹۸۲ نفر از بانوان سرآمد دانشگاهی کشور انتخاب شدند. بر این اساس، دکتر مهشید قربانیان (استادیارگروه هنرهای کاربردی: معماری منظر) و دکتر فاطمه مهدی زاده سراج ( استاد گروه مرمت) به ترتیب در رده سنی زیر ۴۰ سال و رده سنی ۶۵-۴۰ سال برگزیده و جوایز خود را دریافت نمودند.
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه کسب این افتخار را به دو بانوی بزرگوار تبریک می گوید و توفیقات روزافزون آنان را خواستار است.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت پژوهش و فناوری:
http://idea.iust.ac.ir/find-7.7709.64259.fa.html
برگشت به اصل مطلب