معاونت پژوهش و فناوری- اخبار
پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب، دیماه برگزار می شود

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/4/5 | 
پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب، دیماه برگزار می شود
 پژوهشکده اندازه گیری جریان سیالات دانشگاه علم و صنعت ایران، پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و آب، را روزهای ۷ و ۸ دیماه ۱۴۰۰ برگزار می کند.همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب، به عنوان بزرگترین گردهمایی مدیران، مسئولان و افراد مرتبط در حوزه اندازه گیری و تجهیزات اندازه گیری در کشور و همچنین در منطقه؛ اهدافی نظیر هم اندیشی و تبادل تجربیات، آموزش و آگاهی افراد مرتبط، تعامل نزدیک افراد، شرکت ها و سازمان های ذیربط و آشنایی با مشکلات موجود در این حوزه و بحث روی راهکارهای ممکن برای رفع آنها و همچنین افق فناوری های نوین اندازه گیری را در نظر دارد و نگاهی ویژه و تخصصی هم به لحاظ فنی و آموزشی و هم به لحاظ پژوهشی به مقوله اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و آب، خواهد داشت. 
در این همایش سعی شده تا تمام افراد و شرکت های مرتبط و تاثیرگذار در این مقوله حضور داشته باشند. 
سخنرانی های کلیدی، نشست های تخصصی، نمایشگاه تخصصی برای معرفی توانمندی ها و امکانات شرکت ها و بخش های مختلف در زمینه اندازه گیری و تجهیزات اندازه گیری، ارائه مقالات پژوهشی در حیطه محورهای همایش و تقدیر از برگزیدگان و پیشگامان این حوزه برنامه های پنجمین همایش و نمایشگاه ملی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب است.
پژوهشگران و محققین می توانند فایل تکمیل شده مقالات خود را در فرمت همایش، تا ۱۵ آذر ۱۴۰۰ به آدرس ارسال نمایند. کلیه مقالات همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)  و سایت سیویلیکا (CIVILICA) نمایه خواهند شد. همچنین مقالات برتر در مجله International Journal Of Flowmeasurement  چاپ خواهد شد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر زمانبندی و آخرین اخبار همایش، به وب سایت http://flowmeasurement.ir/ مراجعه نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت پژوهش و فناوری:
http://idea.iust.ac.ir/find-7.7709.64146.fa.html
برگشت به اصل مطلب