معاونت پژوهش و فناوری- اخبار
مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/9/19 | 
مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد
همزمان با هفته پژوهش، مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران ، از ساعت ۱۳ الی ۱۵:۳۰ روز دوشنبه، ۲۴آذرماه ۹۹ به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.
دکتر دوایی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، در خصوص برنامه های هفته پژوهش این دانشگاه اظهار داشت: علاوه بر برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه، قرار است آثار و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه نیز در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازارکه از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ آذرماه ۹۹ به صورت الکترونیکی  برگزارخواهد شد؛ در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
وی افزود: "همچنین ۱۹ آذرماه ۹۹ ساختمان پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور رییس دانشگاه و رییس منطقه آزاد کیش  و یکی از مسوولان وزارت عتف در جزیزه کیش افتتاح خواهد شد که همزمان با افتتاحییه، آثار پژوهشی پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان دانشگاه مرتبط با حوزه محیط زیست، به نمایش گذاشته خواهد شد.
دکتر دوایی در پایان صحبت های خود به جزییات مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه اشاره کرد و گفت در این برنامه مطابق سنوات پیش، ابتدا گزارش معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قرائت خواهد شد. سپس از پژوهشگران برتر دانشگاه تجلیل خواهد شد و در پایان نیز سخنرانی علمی خواهیم داشت
نشانی مطلب در وبگاه معاونت پژوهش و فناوری:
http://idea.iust.ac.ir/find-7.7709.61828.fa.html
برگشت به اصل مطلب