معاونت دانشجویی- اخبار و اطلاعیه ها
راه اندازی فرآیند مکانیزه تعیین زمان ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/9/22 | 
راه اندازی فرآیند مکانیزه تعیین زمان ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران
به منظور تکریم دانشجویان محترم متقاضی ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به راه اندازی فرآیند مکانیزه تعیین وقت ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان نموده است.
معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران، به منظور بسترسازی برای انتقال موارد خاص دانشجویان گرامی، اقدام به برگزاری جلسات هفتگی با حضور معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه نموده است.
شایان ذکر است که دانشجویان گرامی جهت پیگیری مسائل جاری خود از قبیل امور رفاه و خدمات، بهداشت و درمان، خوابگاه ها، تغذیه و تربیت بدنی از طریق سامانه گلستان می توانند به ثبت درخواست خود در سامانه گلستان جهت ارجاع برای ادارات مربوطه بپردازند. با این حال در موارد خاص و در صورت ضرورت، دانشجویان گرامی می توانند جهت طرح مستقیم موضوعات خود با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان و یا ارائه پیشنهادات و انتقادات در خصوص مسائل حوزه دانشجویی، از طریق ثبت درخواست تعیین وقت ملاقات در سامانه گلستان و دریافت پاسخ برای برگزاری جلسه با دفتر این معاونت هماهنگ فرمایند. لطفا جهت آگاهی از نحوه ثبت درخواست ملاقات به لینک زیر مراجعه فرمایید.

                                https://drive.iust.ac.ir/index.php/s/PdaC۶۹Cmmk۴n۹Y۶
به جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و بنا به درخواست مراجعین محترم، امکان برگزاری جلسات به صورت غیر حضوری (از طریق سامانه برگزاری جلسات الکترونیکی دانشگاه)  و یا حضوری فراهم می باشد.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت دانشجویی:
http://idea.iust.ac.ir/find-58.19018.65710.fa.html
برگشت به اصل مطلب