مرکز رشد واحدهای فناور- اخبار و اطلاعیه ها
آخرین مهلت ارسال ایده های برتر به مرکز رشد دانشگاه علم وصنعت ایران پایان فرودین ماه 98 اعلام شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/12/27 | 
به منظور شرکت در مسابقه ایده های برتر،
آخرین مهلت ارسال ایده های برتر به مرکز رشد دانشگاه علم وصنعت ایران پایان فرودین ماه 98 اعلام شد
مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران و سازمان فضایی ایران  با شعار "ایده هایی فضایی را زمینی کن" مسابقه ایده های برتر را برگزار خواهد کرد و بر اساس فراخوان مسابقه، شرکت کنندگان و علاقمندان تا31 فرودین ماه 98  فرصت خواهند داشت تا ایده های خود را به دبیرخانه این مسابقات ارسال نمایند.
بر اساس اعلام دبیرخانه این مسابقه، علاقمندان چنانچه ایده هایی در حوزه هایی از قبیل: "کشاورزی" ، "محیط زیست، دریا و هواشناسی"، "مدیریت بلایای طبیعی"، "خدمات شهری"،"سلامتی و پزشکی"، "صنعت، معدن، نفت و گاز"، "حمل و نقل و ترانزیت"،"کالاهای مصرفی" و " امنیت عمومی" دارند را  می توانند به آدرس پست الکترونیکی iust.ac.irNewideas  ارسال نمایند.
3 جایزه نقدی 3 میلیون تومانی برای سه ایده برتر و حمایت سازمان فضایی از دو ایده برتر قابل تجاری سازی هر یک تا سقف 20 میلیون تومان از جمله جوایز مسابقه ایده های برتر خواهد بود.
ضمنا صندوق سرمایه گذاری پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران حامی مسابقات مذکور خواهد بود و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ارسال ایده ها می توانند به تارنمای مرکز رشد به آدرس inc.iust.ac.ir مراجعه نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه مرکز رشد واحدهای فناور:
http://idea.iust.ac.ir/find-56.3520.56021.fa.html
برگشت به اصل مطلب