تحصیلات تکمیلی دانشگاه- آخرین اخبار
قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ (روزانه و نوبت‌دوم) دانشگاه علم و صنعت ایران- اطلاعیه شماره دو

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/8/7 | 
بنام خدا
قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ (روزانه و نوبت‌دوم) دانشگاه علم و صنعت ایران- اطلاعیه شماره دو
ضمن عرض تبریک به‌خاطر موفقیت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها و پیوستن به خانواده بزرگ دانشگاه علم و صنعت ایران، به اطلاع می‌رساند که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، کلیه فرآیندهای ثبت‌نام، اخذ واحد، ایجاد حساب کاربری کلاس‌ها و شرکت در کلاس‌های درسی نیمسال تحصیلی اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به‌صورت غیر حضوری و مطابق برنامه زیر می‌باشد:
  1. ثبت نام: دانشجویان نوورود از صبح روز پنجشنبه ۸ آبان ماه، برای ثبت‌نام به سامانه گلستان به آدرس golestan.iust.ac.ir مراجعه نموده و ضمن درج اطلاعات درخواستی، لازم است کلیه مدارک لازم را نیز بارگذاری نمایند. برای ورود به سامانه گلستان، نام کاربری (شماره داوطلبی u۹۹۱) و رمز ورود (کدملی) می‌‏باشد و حتما از آخرین نسخه مرورگر کروم یا اینترنت اکسپلورر (IE) استفاده شود.
  2. انتخاب واحد: پس از اتمام فرآیند ثبت‌نام، دانشجویان نوورود از صبح روز جمعه ۹ آبان ماه، می‌توانند واحدهای درسی خود را مطابق جداول دروس ارائه شده در خبر صفحه اول سایت هر دانشکده در سامانه گلستان اخذ نمایند.
  3. شرکت در کلاسها: پس از انتخاب واحد و جهت ایجاد حساب کاربری با آدرس ایمیل دانشگاهی و آماده‌سازی شرایط برای شرکت در کلاس‌های غیر حضوری، دانشجویان نوورود لازم است با مراجعه به سایت its.iust.ac.ir ثبت‌نام نمایند.
  4. برگزاری کلاسها: کلیه کلاس‌های درسی از صبح روز شنبه ۱۰ آبان ماه، در بستر سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه (سامیا) به آدرس lms.iust.ac.ir برگزار می گردد.
سایر نکات مهم:
ورود به سامانه مدیریت یادگیری درسی به آدرس lms.iust.ac.ir فقط با به‌کارگیری نام کاربری و رمز عبور آدرس ایمیل دانشگاهی دانشجو، دریافتی از سایت its.iust.ac.ir انجام می‌شود.
حدود ۶ ساعت پس از پایان اخذ واحدهای درسی و ایجاد حساب کاربری (مطابق ردیف‌های ۲ و ۳ فوق الذکر)، دانشجویان نوورد می‌توانند با ورود به سامانه مدیریت یادگیری، لیست دروس کلاس‌های غیرحضوری (مجازی) خود را مشاهده نمایند.
لینک دسترسی به فیلم‌های آموزشی برای آشنایی با نحوه استفاده از سامانه مدیریت یادگیری و اطلاع از نصب نرم‌افزارهای مورد نیاز در صفحه اول سایت  lms.iust.ac.ir قرار دارد. دانشجویان نوورود از هم اکنون می‌توانند برای مشاهده این فیلم‌ها اقدام نمایند.
با توجه به هم‌زمان‌سازی سامانه گلستان و سامانه مدیریت یادگیری، به جهت پرهیز از بروز مشکلات فنی، حتما در هنگام ثبت اطلاعات فردی در انجام فرآیندها از تطابق نام و نام خانوادگی به زبان فارسی و انگلیسی و ارائه صحیح شماره تلفن همراه و در اختیار، اطمینان حاصل فرمایید.
در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت‌نام در دانشگاه و انتخاب واحدهای درسی می‌توانید با کارشناس آموزش دانشکده از طریق ایمیل یا تلفن (که اطلاعات آن در خبر صفحه اول سایت هر دانشکده قرار داده شده است) تماس حاصل فرمایید.
در صورت بروز هر گونه مشکل فنی در روند دریافت حساب کاربری شرکت در کلاس‌ها و به‌کارگیری سامانه مدیریت یادگیری، می‌توانید موضوع را از طرق اعلام شده در صفحه اول سایت lms.iust.ac.ir از کارشناسان فنی سامانه پیگیری فرمایید.
معاونت آموزشی دانشگاه
نشانی مطلب در وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-52.9973.61355.fa.html
برگشت به اصل مطلب