مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سایر امور فرهنگی کارکنان
برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در دانشگاه علم و صنعت ایران/۳بهمن ۱۴۰۰

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/11/4 | 
برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در دانشگاه علم و صنعت ایران


 
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مراسم بزرگداشت روز زن با حضور رئیس، اعضای هیات رئیسه، تعدادی از مدیران و جمعی از بانوان شاغل در دانشگاه، سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در سالن شهید بهرامی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر معینی (معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه) ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، زحمات بانوان شاغل را ارج نهاد و به آنها برای انجام چند نوبت کار در منزل و محیط شغل رسمی و نیز ایفای نقش معلم فرزندانشان در دوران آموزش غیر حضوری مدارس، خدا قوت گفت.
دکتر معینی گفت: حضرت زهرا (س)، نمونه اعلی و برای انسانها الگو هستند و تنها مسیر رستگاری و داشتن دنیا و آخرت خوب، مسیر حضرت زهراست که ان شاءالله همه زنان ما در این راه و مسیر هستند.
 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی نژاد (مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه) در سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و مادر، به تبیین شرایط زنان در جوامع پیش از اسلام و موقعیت و احترام زن در دین مبین اسلام پرداخت. وی با تقدیر از حضور موثر و پررنگ بانوان در دانشگاه، از معاونت فرهنگی و اجتماعی برای برنامه‌ریزی این مراسم و از ریاست دانشگاه برای ارزش نهادن به برنامه‌های فرهنگی و حضور در این مراسم، تقدیر کرد.
 

اجرای برنامه نمایشی گروه هنری حنانه، برگزاری مسابقه، پخش کلیپ و اهدای هدایا به بانوان دانشگاه که در سال گذشته صاحب فرزند شده و یا ازدواج نموده‌اند، دیگر بخش‌های جشن ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت روز زن بود.
 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14973.66412.fa.html
برگشت به اصل مطلب