مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- اساتید مشاور دانشکده ها
کارگاه یک روزه اساتید مشاور دانشجویان کارشناسی ورودی 1397 / 1 آذر 1397

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/9/5 | 
بنابر اهمیت نقش استاد مشاور در راهنمایی دانشجویان در امور فرهنگی و آموزشی، جلسه ای با اساتید مشاور محترم دانشکده ها جهت هم‏فکری و هم‏راستایی در قالب یک کارگاه یک روزه صورت پذیرفت.
این کارگاه در روز پنجشنبه مورخ یکم آذر1397 از ساعت 8 لغایت 16 و همراه با پذیرایی صبحانه و ناهار و میان وعده برگزار شد، در افتتاحیه جناب آقای دکتر مرزبان راد مدیر ارتباطات فرهنگی و اجتماعی ضمن خیر مقدم به تشریح آیین نامه جدید اساتید مشاور پرداختند. در ادامه و در بخش اول معاون محترم فرهنگی و اجتماعی جناب آقای دکتر شریعت به بیان ضرورت توجه به طرح اساتید مشاور و زوایای آن پرداختند. در بخش دوم کارگروهی متشکل از چهار نفر از اساتید با تجربه دانشگاه شامل آقایان دکتر جعفری، شفیعا، سریانی و ساویز پیرامون
چالش های زندگی دانشجویی و نقش انگیزشی و هدایتی اساتید به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. پس از پذیرایی میان وعده و استراحتی کوتاه، بخش سوم با حضور معاون محترم آموزشی دانشگاه جناب آقای دکتر واحدی و مدیر محترم آموزش جناب آقای دکتر سیادت موسوی و با محوریت آشنایی با قوانین آموزشی و دانستنی های لازم استاد مشاور و با بیان آمارهای تحلیلی ورودی های جدید پیگیری شد و اساتید حاضر با گایان یافتن این بخش به ادای فریضه نماز ظهر و عصر و همچنین صرف ناهار پرداختند. در بخش عصرگاهی و با شروع بخش چهارم کارگاه اساتید مشاور،  حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر مهدی هادی، مشاور و استاد برجسته حوزه روانشانسی به عنوان سخنران به بیان موضوعاتی پیرامون مهارتهای ارتباط مؤثر و آشنایی با علائم رفتاری پرداختند و در ادامه پاسخگوی سوالات اساتید مشاور حاضر در جلسه بودند. در بخش بخش پنجم مدیر محترم مرکز مشاوره دانشگاه جناب آقای دکتر موحدی راد پیرامون شرایط کاری مرکز مشاوره کلاس های برگزار شده توسط مرکز مشاور در طرح استاد مشاور و آشنایی با امکانات رفاهی دانشگاه مطالبی را بیان فرمودند.
پس از پایان این بخش، اساتید حاضر در جلسه به تبادل نظر با معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر افشین شریعت پرداختند. کارگاه اساتید مشاور سال تحصیلی 98-1397 در مجتمع رفاهی اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران پس از ذکر صلوات در ساعت 16 خاتمه یافت.
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14970.54901.fa.html
برگشت به اصل مطلب