مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سفرهای ویژه کارکنان
سفر خانوادگی مشهد مقدس ویژه کارکنان دانشگاه، 25 تا 29 مرداد 1397

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/6/17 | 

مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با استعانت از درگاه خداوند متعال سفر زیارتی مشهد مقدس، ویژه کارکنان و خانواده محترم ایشان را در مرداد ماه برگزارنمود. شرایط برگزاری این سفر معنوی به شرح زیر بود:

زمان سفر با قطار: خروج از تهران پنج شنبه شب 25 مرداد97 لغایت ورود به تهران بامداد دوشنبه 29 مرداد 97

اقامت در مشهد مقدس: ظهر جمعه 26 مرداد تا بعد از ظهر یکشنبه 28 مرداد1397 / به مدت 2 شب و 3 روز

نوع وسیله: قطار 4 تخته یا خودرو شخصی

محل اسکان: هتل بسطامی با فاصله 10 دقیقه پیاده تا حرم رضوی

پذیرایی هتل: صبحانه، ناهار، شام

ظرفیت سفر: محدود/ در مرحله اول ثبت نام اولیه، ارسال فرم و مدارک؛ در صورت ثبت نام بیشتر از ظرفیت قرعه کشی انجام شده و اسامی افراد تعیین شده جهت واریز وجه اعلام می­شود، واریز وجه به عنوان ثبت نام قطعی بود.در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت اولویت با کسانی بود که در دو سال گذشته در این سفر حضور نداشته اند.

شرایط افراد ثبت نامی: کارمندان اداری و پرسنل شرکتی به همراه خانواده شامل: همسر، فرزند، پدر و مادرِ نفر اصلی(تا سقف 3 همراه)
 با پایان یافتن زمان ثبت نام، 288 نفر در قالب 91 خانواده نسبت به  تکمیل فرم و ارائه مدارک مربوطه اقدام نمودند.

بدیهی است با توجه به محدودیت ظرفیت سفر و اعلام قبلی مبنی برانجام  قرعه کشی، طی مراسمی با حضور آقای دکتر مرزبان راد، مدیر ارتباطات فرهنگی و اجتماعی، و جمعی از همکاران  محترم در تاریخ 13 مرداد 1397 قرعه کشی انجام شد و تمام افراد ثبت نام شده بر اساس قرعه  از اولویت 1 تا 91 تعیین شدند. لازم به ذکر است اولویت با افرادی بود که در 2 سال گذشته در این سفر شرکت نکرده اند. 80 نفر نخست در قالب 27 خانواده توفیق حضور در این سفر معنوی را یافتند. مابقی اولویت ها در صورت افزایش ظرفیت و یا کنسل شدن سفر از جانب اسامی اعلام شده جایگزین آنها گردیدند.

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14964.54054.fa.html
برگشت به اصل مطلب