مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سفرهای ویژه اساتید
سفر خانوادگی عتبات عالیات ویژه اساتید دانشگاه، 23 شهریور 1395

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/4/21 | 

قال الامام الباقر علیه السلام:

لو یعلم الناس ما فی زیاره قبر الحسین علیه السلام من الفضل، لماتوا شوقا.

امام باقر علیه السلام فرمود: اگر مردم می دانستند که چه فضیلتی در زیارت مرقد امام حسین علیه السلام است از شوق زیارت می مردند.

ثواب الاعمال، ص 319، به نقل از کامل الزیارات.

پس از هماهنگی به عمل آمده با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و پیگیری سهمیه اعزام توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، ثبت نام سفر عتبات عالیات ویژه اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران و خانواده های محترم ایشان در تاریخ 21 تیرماه آغاز گردید که پس از انجام قرعه کشی یک کاروان در تاریخ 23 شهریور 1395 عازم دیار عشق، زیارت ائمه معصومین مدفون در عراق و دیگر اماکن مقدس آن دیار می شوند.

تمامی مراحل ثبت نام، قرعه کشی، دریافت مدارک، تکمیل و اصلاح نواقص احتمالی، اطلاع رسانی های مورد نیاز، توزیع اقلام فرهنگی توسط مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با حمایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه انجام خواهد گردید.

امید که زیارت مشتاقان، مورد عنایت حضرت حق قرار گرفته و توفیق خدمت به سایر دانشگاهیان جهت سفر به عتبات عالیات در آینده نزدیک حاصل گردد.

  • طول سفر 8 روز و شامل اقامت در کربلا 3 روز، در نجف اشرف 3 روز و در کاظمین 1 روز و 1 روز سامرا به صورت هوایی
  • زمان ثبت نام اولیه تا پایان وقت اداری روز شنبه تاریخ 26 تیرماه 1395 و از طریق تکمیل فرم پیوست و ارسال به ایمیل مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ( csc@iust.ac.ir )

اطلاعیه سفر

فرم ثبت نام

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14963.46197.fa.html
برگشت به اصل مطلب