امور پژوهش- آموزشی
کارگاه آموزشی ملی تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1393/6/10 | 
AWT IMAGE

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با همکاری پژوهشگاه استاندارد، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، کمیسیون علوم و فناوری برای توسعۀ پایدارجنوب COMSATS و سازمان اسلامی آموزشی، علمی و فرهنگی ISESCO کارگاه آموزشی ملی با عنوان «تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک» را در تاریخ 6 الی10 مهر 1393 در پژوهشگاه استاندارد برگزار می‌کند.
متخصصین، محققین، کارشناسان فنی، مهندسین بخش خدمات شاغل در مؤسسات علمی و تحقیقاتی مختلف، آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و صنایع ایران می‌توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.
از اهداف عمده برگزاری این کارگاه، توانمند کردن کشورهای اسلامی در امر دستیابی به استقلال فنی در استقرار تعمیرات و امکانات نگهداری و همچنین کاهش وابستگی فنی به متخصصین خارجی است.
در این کارگاه آموزشی 5 روزه به مسائل و مشکلات مربوط به نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک پرداخته می‌شود.
کارگاه تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک دارای سخنرانی‌های پویا و آموزش عملی است.
همچنین علاوه بر حضور ناظرین بین‌المللی، 2 متخصص از کشور پاکستان جهت بروزرسانی مهارت‌های شرکت‌کنندگان و افزایش توانمندی‌های آنان در بخش تعمیر، نگهداری و عیب‌یابی تجهیزات مهم آزمایشگاهی در مراکز ذیربط آموزش‌های لازم را به‌ صورت عملی ارائه می‌دهند.

نشانی مطلب در وبگاه امور پژوهش:
http://idea.iust.ac.ir/find-8.8081.33999.fa.html
برگشت به اصل مطلب