معاونت پژوهش و فناوری- اخبار
سومین مسابقه پوستر کارآموزی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/9/11 | 
سومین مسابقه پوستر کارآموزی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد
رقابت ۳۶۰ پوستر و ۲۰۵ کلیپ کارآموزی در قالب سومین مسابقه پوستر و اولین مسابقه کلیپ کارآموزی در دانشکده های مختلف دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
        از مجموع ۷۵۷ دانشجویی که واحد کارآموزی خود را طی ترم دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ و تابستان ۱۴۰۰ گذرانده اند؛ با ارایه تعداد ۳۶۰ پوستر در «سومین مسابقه پوستر کارآموزی» و ۲۰۵ کلیپ در «اولین مسابقه کلیپ کارآموزی» به رقابت پرداختند.
     روال رقابت به این شکل است که در طول هفته اول آذرماه ۱۴۰۰، پوسترها و کلیپ ها بر روی سایت دانشکده قرار گرفته و در عین حال داوری آنها نیز توسط تنی چند از اعضای هیات علمی هر دانشکده صورت می پذیرد. نتایج داوری نیز تا پایان روز چهارشنبه ۱۰ آذر اعلام می شود. به برگزیدگان نفرات اول تا سوم (با توجه به دستورالعمل ارسالی) به ترتیب ۴، ۳ و ۲ میلیون ریال اهداء خواهد شد.
     در ضمن مجددا مابین برگزیدگان پوستر و کلیپ دانشکده ها داوری دوباره ای صورت گرفته و سه پوستر و کلیپ برتر دانشگاه معرفی می شوند.
     مقرر است به سه پوستر و کلیپ برتر دانشگاه علاوه بر لوح تقدیر با امضای ریاست دانشگاه تسهیلات ثبت نام در دوره های کمک آموزشی تعلق خواهد گرفت که مبلغ آن متعاقبا اعلام می شود.
گفتنی است، این رقابت توسط واحد دانشجویی و دانش آموختگان دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه برگزار شده است.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت پژوهش و فناوری:
http://idea.iust.ac.ir/find-7.7709.65581.fa.html
برگشت به اصل مطلب