تحصیلات تکمیلی دانشگاه- آخرین اخبار
اطلاعیه مصاحبه دکتری ۱۴۰۲ دانشگاه علم و صنعت ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/2/27 | 
بسمه تعالی
اطلاعیه مصاحبه دکتری ۱۴۰۲ دانشگاه علم و صنعت ایران
به اطلاع آن‌دسته از داوطلبان آزمون نیمه‌متمرکز دکتری که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی آزمون سال ۱۴۰۲ به دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی شده‌اند می‌رساند که جهت فرآیند بررسی پرونده و انجام مصاحبه به صورت حضوری، مدارک زیر مورد نیاز می‌باشد:
مدارک مورد نیاز مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ (ارسال به صورت بارگذاری از طریق سیستم گلستان)
۱- مدرک کارشناسی (آن دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست مدرک کاردانی را نیز ارسال نمایند).
۲- مدرک کارشناسی ارشد (آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۶/۳۱ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ را ارسال نمایند).
۳- دانشجویانی که دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را انجام داده ولی هنوز موفق به تسویه حساب نشده‌اند، گواهی مبنی بر دفاع و با ذکر معدل را ارسال نمایند.
۴- فایلPDF  پایان‌نامه‌ کارشناسی در صورت امکان
۵- فایلPDF  پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد
۶- ریز نمرات دوره کاشناسی و کارشناسی ارشد
۷- مدارک زبان(IELTS, MSRT, TOLIMO, TOEFL)  در صورت داشتن
۸- مقالات ISI، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها
۹- مربیان دانشگاه‌ها باید گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع را ارائه نمایند. مربیان دانشگاه آزاد اسلامی باید معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی آن دانشگاه را نیز بارگذاری نمایند.
۱۰- کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
۱۱-  ارائه مدارک ایثارگری
۱۲- پرداخت مبلغ ۱،۶۸۰،۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و هشتاد) هزار ریال بابت هر جلسه مصاحبه جداگانه (به عنوان مثال چنانچه داوطلب متقاضی مصاحبه در رشته مهندسی برق الکترونیک هم در دوره روزانه و هم در دوره پردیس خودگردان باشد باید ۱۶۸۰۰۰۰ ریال پرداخت نماید.)
۱۳- جهت اطلاع کاملتر از تاریخ و ساعات برگزاری آزمون مرحله دوم که به صورت حضوری برگزار می شود به سایت‌های دانشکده‌های ذی ربط مراجعه فرمائید.
توجه مهم: کلیه داوطلبان ملزم می‌باشند از طریق سامانه گلستان (golestan.iust.ac.ir) مدارک خود را برای مصاحبه بارگذاری نمایند و مبلغ ذکر شده را به صورت الکترونیکی از طریق سامانه گلستان پرداخت نمایند.
زمان بارگذاری مدارک از تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱ الی ۱۴۰۲/۳/۱۰ خواهد بود و نام کاربری به ‌صورت شماره داوطلبی+۰۶۱۰۰ (بدون فاصله) و گذرواژه، کد ملی می‌باشد (به‌عنوان مثال نام کاربری داوطلبی با شماره ۱۲۳۴۵۶ می‌شود: ۰۶۱۰۰۱۲۳۴۵۶)

جهت دریافت فایل آموزش تصویری مراحل ثبت‌نام مصاحبه دکتری ۱۴۰۲ در سامانه گلستان (قالب PDF) اینجا را کلیک کنید.

تحصیلات تکمیلی دانشگاه
نشانی مطلب در وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-52.9973.73381.fa.html
برگشت به اصل مطلب