تحصیلات تکمیلی دانشگاه- آخرین اخبار
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد (روزانه و نوبت‌دوم) ورودی مهر ۱۳۹۸

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/11/30 | 
به‌نام خدا
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد (روزانه و نوبت‌دوم) ورودی مهر ۱۳۹۸
نظر به حفظ سلامتی دانشگاهیان علم و صنعت ایران در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا و پیش‌گیری از ابتلای ایشان به ویروس کووید-۱۹، در تابستان سال ۱۴۰۰ با تمدید سنوات مجاز آموزشی (تحصیل رایگان) این دانشجویان تا پایان بهمن سال جاری موافقت به عمل آمده است. نظر به فرار سیدن ایام پایانی بهمن ماه، به اطلاع می‌رساند که آخرین مهلت بهره‌مندی از این شرایط حداکثر چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ بوده و دانشجویانی که تا این تاریخ موفق به اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری جلسه دفاعیه پایان‌نامه خود شوند، بدون پرداخت شهریه و به صورت تحصیل در پنج نیمسال فارغ‌التحصیل می‌گردند.
آن دسته از دانشجویانی که نتوانند تا تاریخ مذکور مجوزهای لازم را اخذ نمایند، باید مطابق یکی از بندهای زیر اقدام نمایند:
الف- دانشجویانی که ماهیت پایان‌نامه آنها تجربی، آزمایشگاهی و یا همراه با مطالعات میدانی و یا ساخت بوده، می‌توانند فرم درخواست طرح موضوع در کمیته منتخب دانشگاه (حاوی توضیحات تکمیلی استاد راهنما و تایید دانشکده) را حداکثر تا ۶ اسفند ماه از طریق سامانه گلستان تکمیل و ارسال نمایند تا موضوع تمدید مهلت دفاع حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه در قالب نیمسال پنجم تحصیلی، در این کمیته بررسی و تصمیم‌گیری گردد.
ب- سایر دانشجویان نیز جهت دریافت سنوات ترم ششم می‌توانند فرم مذکور (حاوی توضیحات تکمیلی استاد راهنما و تایید دانشکده) را از طریق سامانه گلستان تکمیل و ارسال نمایند تا تصمیم‌گیری شود.
بدیهی است که شرایط فوق شامل سنوات آموزشی بوده و مربوط به سنوات رفاهی نمی‌باشد.
تحصیلات تکمیلی دانشگاه
نشانی مطلب در وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
http://www.iust.ac.ir/find-52.9973.66452.fa.html
برگشت به اصل مطلب