دفتر کانون بازنشستگان- تسلیت
تسلیت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/5/13 | 
تسلیت به خانواده و بستگان مرحوم دکتر نادر شریعتمداری (عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران)
با کمال تأسف مطلع شدیم آقای دکتر نادر شریعتمداری، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی عمران، اندیشمند و پژوهشگر برجسته دانشگاه، دیدار حق را لبیک گفته اند.
مراسم یادبود آن مرحوم روز دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸، ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ بصورت مجازی و با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، شاگردان، دوستان و خانواده آن مرحوم برگزار می‌گردد.
 لینک ورود به مراسم:
https://meetingvc.iust.ac.ir/commemoration/
کانون بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران بدین وسیله به خانواده محترم ایشان و عموم دانشگاهیان علم و صنعت ایران و جامعه علمی کشور تسلیت عرض می نماید.
دکتر نادر شریعتمداری در سال ۱۳۶۵ مدرک کارشناسی خود در رشته مهندسی عمران را از دانشگاه علم و صنعت دریافت کرد و ۳ سال بعد، در سال ۱۳۶۸، مدرک کارشناسی ارشد خود را از همین دانشگاه کسب نمود. وی در سال ۱۳۷۵ نیز، مدرک دکتری خود در  رشته مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک زیست محیطی را از دانشگاه اتاوا کانادا گرفت.
این استاد فقید، از سال ۱۳۷۶ تاکنون به عنوان عضو هیات علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران فعالیت نمود و در دوران فعالیت خود، به عضویت دومین دوره شورای اسلامی شهر تهران نیز در آمد.
وی همچنین در سال‌های ۱۳۸۲-۱۳۸۶، رئیس کمیسون برنامه و بودجه، امور حقوقی و اقتصادی شورای اسلامی شهر تهران بود از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴، در گروه علمی کمیته شوراها و مدیریت محلی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت نمود.
همچنین دکتر شریعتمداری طی سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸، عضو هیئت امنای منطقه ۱ پژوهشی بود و از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ به عضویت شورای دانشگاه علم و صنعت درآمد.

پیام تسلیت رئیس دانشکده مهندسی عمران
همکاران گرامی و استادان ارجمند
با سلام و احترام،
با کمال تأثر و تأسف باخبر شدیم که چهره محبوب و خدمتگزار صدیق جامعه علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، جناب آقای دکتر نادر شریعتمداری (که اخیراً بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بودند)، دیدار حق را لبیک گفتند.
بی‌شک ضایعه بزرگ درگذشت استاد متعهد و ارزشمند جناب آقای دکتر شریعتمداری، جامعه علمی دانشگاه به خصوص دانشکده مهندسی عمران را داغدار نمود که جز با صبر بر مشیت الهی و رضا به تقدیر او جبران نمی‌شود.
بدین‌وسیله این مصیبت وارده را به جامعه دانشگاهی، خانواده معظم و داغدار ایشان صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و مراتب احترام و قدرشناسی خانواده بزرگ دانشکده مهندسی عمران دانشگاه را به پاس سال‌ها تلاش و مجاهدت‌های علمی و اجرایی آن استاد فقید و فرزانه در مسیر خدمت به اعتلای اخلاق و علم و دانش ابراز می‌دارم.
با تجدید احترام
محسن‌علی شایان‌فر
رئیس دانشکده مهندسی عمران

پیام تسلیت رئیس دانشگاه
انا لله و انا الیه راجعون
خبر تاسف بار و تلخ درگذشت شادروان دکتر نادر شریعتمداری، دانش‌آموخته و استاد تمام دانشکده مهندسی عمران دانشگاه، مایه تحسر و تالم بسیار اینجانب و دانشگاهیان علم و صنعت ایران شد.
بی شک، فقدان این استاد فرهیخته و متعهد که عمر شریف خود را در مسیر خدمت رسانی و تلاش در جهت اعتلای نام و جایگاه پر افتخار دانشگاه و توسعه علمی و تحقیقاتی کشور گذراند، برای جامعه علمی کشور صدمه‌‌ای بزرگ و جبران ناپذیر است اما رجاء واثق دارم اثرات خیر تصمیمات مدیریتی و اقدامات سازنده و بالنده وی در دانشگاه، شورای شهر، شورای دانشگاه، هیات جذب و دیگر حوزه های خدمتش، به سان باقیات صالحات در کارنامه اعمال وی ثبت و در عالم دنیا، ماندگار و منشا خیر خواهد بود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده آن مرحوم، همکاران، دانشجویان، دانش‌آموختگان و دانشگاهیان علم و صنعت ایران، برای بازماندگان طلب صبر نموده و از خدای قادر متعال می خواهم روح پاک آن عزیز سفر کرده که نام عزیزش با نجابت و سخت‌کوشی پیوند خورده بود را با اولیاء الهی محشور، سوابق درخشان خدمتش را به قبول حسن، پذیرا و با لطف کریمانه خود برایش اجر اخروی منظور نماید.
روحش شاد و یاد نیکویش برقرار باد.
 جبارعلی ذاکری
رییس دانشگاه
۱۳ مرداد ۱۴۰۰

پیام تسلیت وزیر علوم به رئیس دانشگاه دانشگاه علم و صنعت ایران
جناب آقای دکتر ذاکری
رئیس محترم دانشگاه علم و صنعت ایران 
انالله و اناالیه راجعون
 خبر درگذشت استاد گرانقدر جناب آقای دکتر نادر شریعتمداری، عضو محترم هیات علمی گروه خاک و پی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران موجب تاسف و تاثر شد.
فقدان این استاد فرزانه و گرانقدر را به جنابعالی، خانواده مکرم ایشان، همکاران، دانشجویان و جامعه علمی و دانشگاهی کشور تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند سبحان برای آن زنده‌یاد درگذشته، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.
منصور غلامی 
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://idea.iust.ac.ir/find-142.19192.64372.fa.html
برگشت به اصل مطلب