روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/2/1 | 
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب شد


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر داود یونسیان را به عنوان «سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی‌گل (وزیر علوم، تحقیقات و فناوری)، در این حکم انتصاب، خطاب به دکتر داود یونسیان تاکید کرده است: انتظار می‌رود با اتکاء به خداوند متعال و استعانت از حضرت ثامن الائمه (ع) و با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را برای تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کار‌آفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمام محورهای سند دانشگاه اسلامی به کار گیرید.
دکتر داوود یونسیان (زاده تهران _ ۱۳۵۵) دارای دکترای مهندسی مکانیک، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران با مرتبه استادی است. وی دارای بیش از ۲۰۰ مقاله علمی- پژوهشی بین‌المللی و ۴ عنوان کتاب تالیفی است. همچنین پژوهشگر نمونه دانشگاه علم و صنعت ایران در سال‌های متمادی، استاد نمونه کشوری در سال ۱۴۰۱، دانشجوی نمونه کشور در مقطع دکتری در سال ۱۳۸۴  بوده و عنوان دانشمند برجسته جوان فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۳ را کسب کرده است. معاون پژوهش و فناوری و ریاست دانشکده‌های مهندسی راه‌آهن و فناوری‌های نوین از جمله سوابق اجرایی دکتر یونسیان است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر منصور انبیاء (رئیس سابق دانشگاه علم و صنعت ایران) در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. 
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.77709.fa.html
برگشت به اصل مطلب