امور آموزش دانشگاه- اخبار و اطلاعیه ها
قابل توجه دانشجویان متقاضی دوره های کهاد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/6/12 | 
به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام در دوره کهاد مهندسی برق و مهندسی صنایع از روز یکشنبه ۱۴ شهریور شروع و تا پایان سه‌شنبه ۱۶ شهریور ادامه خواهد یافت. 

علاقمندان می‌توانند آیین‌نامه برگزاری دوره‌های کهاد را از اینجا دریافت نمایند. متقاضیان صرفا در بازه یاد شده و از طریق منوی پیشخوان خدمت در سامانه‌ی گلستان درخواست خود را ثبت و پی‌گیری نمایند. 

جزئیات و عناوین دروس دوره کهاد «مهندسی برق» از اینجا قابل مشاهده است. شرایط اختصاصی دوره کهاد «مهندسی برق» به شرح زیر است:
۱- شرط ورود به دوره کهاد مهندسی برق، گذراندن درس مبانی مهندسی برق ۱ یا درس مدارهای الکتریکی ۱ با نمره قابل قبول است. دانشجویان کارشناسی همه دانشکده‌های دانشگاه علم و صنعت ایران می‌توانند متقاضی شرکت در دوره کهاد مهندسی برق باشند.
۲- درخواست و شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان کهاد در آموزش دانشکده مهندسی برق بررسی خواهد شد. برای پذیرش دانشجویان داوطلب، نمرات دروس ریاضی ۱ و ۲ و همچنین فیزیک ۱و ۲ در نظر گرفته خواهند شد (دانشجویان می‌بایست این دروس را گذرانیده باشند). حداقل معدل دروس مذکور برای پذیرش در دوره کهاد مهندسی برق ۱۵ تعیین گردیده است.
۳- معدل کل متقاضیان باید حداقل برابر متوسط معدل کل دانشجویان دانشکده مهندسی برق در شرایط و نیم‌سال مشابه باشد.


جزئیات و عناوین دروس دوره کهاد «مهندسی صنایع – کسب و کار» و دوره کهاد «مهندسی صنایع – تولید» از اینجا قابل مشاهده است. شرایط اختصاصی متقاضیان دوره‌های کهاد دانشکده صنایع به شرح زیر است:
 
۱- متقاضیان باید دروس ریاضی ۱، ریاضی ۲ و آمار و احتمالات (یا آمار و احتمال مهندسی)  را گذرانیده باشند.
۲-معدل کل متقاضیان باید حداقل برابر متوسط معدل کل دانشجویان دانشکده مهندسی صنایع در شرایط نیم‌سال مشابه باشد.
با توجه به محدودیت در پذیرش، اولویت‌بندی پذیرش بر اساس سابقه آموزشی انجام خواهد شد.

در ضمن، دوره کهاد مهندسی کامپیوتر و مهندسی مکانیک در نیم‌سال دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱ پذیرش خواهند داشت و درخواست ثبت‌نام از طریق سامانه گلستان در آذرماه انجام خواهد شد.
آدرس کانال رسمی معاونت آموزشی:
https://t.me/IUST_EDU
http://sapp.ir/iustedu
 https://ble.ir/iustedu
نشانی مطلب در وبگاه امور آموزش دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-108.14218.64539.fa.html
برگشت به اصل مطلب