[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش انجمن علمی بین رشته‏ای نانو فناوری: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 16 | تعداد کل بازدید های مطالب: 86,588 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ -

فعالیت های انجمن علمی نانو فناوری در دوره دوازدهم

مجموعه فعالیت های انجمن علمی نانوفناوری در دوره دوازدهم انجمن های علمی به شرح زیر می باشد،...

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۰ -

مسابقات علمی نانوفناوری

انجمن علمی بین رشته ای نانوفناوری از ایده های دانشجویان جهت برگزاری مسابقات علمی استقبال می کند. از دانشجویان تقاضا می شود در صورت داشتن ایده برای این مسابقات ایده ها و پیشنهادات خود را به انجمن نانوفناوری انتقال دهند.

img_yw_news
سه شنبه ۸ آذر ۱۳۹۰ -

دوره های آموزشی نانوفناوری

دوره های آموزشی نانوفناوری دوره اول کلاس های آموزشی نانوفناوری در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد. فراخوان ثبت نام و زمان کلاس ها متعاقبا اعلام میگردد.

img_yw_news
سه شنبه ۸ آذر ۱۳۹۰ -

نشریه علمی نانوفناوری

نشریه علمی نانوفناوری نشریه علمی نانوفناوری در آینده توسط انجمن علمی بین رشته ای نانوفناوری به چاپ خواهد رسید. علاقمندان می توانند برای همکاری و ارائه مقاله به دفتر انجمن مراجعه کنند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰ -

اطلاع رسانی برای کنفرانس نانو ساختار

چهارمین کنفرانس بین المللی نانوساختارها در تاریخ 22 تا 24 اسفند ماه 1390 در محل پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف شعبه جزیره کیش برگزار خواهد شد. مهلت ارسال چکیده مقالات 8 آبان می باشد. اطلاع رسانی برای این کنفرانس توسط انجمن علمی بین رشته ای نانو فناوری به وسیله پخش پوسترانجام شده است.

img_yw_news
دوشنبه ۹ آبان ۱۳۹۰ -

مستند علمی مقدمه ای بر نانو و شرکت در جشنواره حرکت

پخش مستند علمی مقدمه ای بر نانو و شرکت در جشنواره حرکت داخلیدر روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 26 و 27 مهر ماه جشنواره حرکت انجمن های علمی برگزار شد. انجمن علمی بین رشته ای نانوفناوری نیز در این جشنواره شرکت کرد و غرفه ای را به خود اختصاص داد. همچنین روز سه شنبه 26 مهر فیلمی با عنوان مقدمه ای برنانو پخش شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰ -

برگزاری اردوی بازدید از نمایشگاه نانو در چهارمین جشنواره فناوری نانو

  برگزاری اردوی بازدید از نمایشگاه نانو در چهارمین جشنواره فناوری نانو :  روز پنجشنبه 14 مهر ماه اردویی جهت بازدید از نمایشگاه چهارمین دوره جشنواره فناوری نانو برگزار شد که با استقبال قابل توجهی از دانشجویان همراه بود .

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ -

عضو گیری و انتخابات انجمن بین رشته ای نانو فناوری

عضو گیری و انتخابات انجمن بین رشته ای نانو فناوریانجمن علمی بین رشته ای نانو فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران درصدد است از بین کلیه دانشجویان علاقه مند به فعالیت در زمینه نانو عضو گیری بعمل آورد.ازعلاقه مندان دعوت می شود از تاریخ 23/1/1390 تا تاریخ 7/2/1390 از ساعت 9 صبح الی 17 به دفتر انجمن علمی بین رشته ای نانو فناوری واقع در پایین تر از مجموعه فرهنگی یاس، روبروی آمفی تئاتر روباز، مرکز راهبردی انجمن های علمی دانشجویی، انجمن علمی بین رشته ای نانو مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۹ -

بازتاب نمایشگاه محصولات علمی، آموزشی و ترویجی فناوری نانو

· نمایشگاه محصولات علمی، آموزشی و ترویجی فناوری نانو در تاریخ 5/10/89 الی 8/10/89 در آمفی تئاتر شهبد بهرامی برگزار شد. این نمایشگاه با استقبال کثیری از دانشجویان علاقمند به فناوری نانو روبرو شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۸۹ -

خبر تکمیلی درباره دوره آموزشی نانو

سرفصل های دوره پیشرفته آموزشی نانو که قرار است در بهمن ماه برگزار شود به شرح ذیل است:   1. نانوفیزیک   2. نانو مواد   3. نانو پزشکی ....

img_yw_news
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ -

برگزاری نمایشگاه محصولات علمی، آموزشی و ترویجی

انجمن علمی بین­رشته­ای نانوفناوری با همکاری شرکت نانوسان اقدام به برگزاری نمایشگاه محصولات علمی، آموزشی و ترویجی فناوری نانو می­نماید. این نمایشگاه از تاریخ شنبه 4/10/89 الی سه شنبه 7/10/89 در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می­گردد. ساعت بازدید 10 الی 15 می باشد. ...

img_yw_news
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ -

مسابقه ملی فناوری نانو – تجهیزات شناسایی

این مسابقه با همکاری کارگروه ترویج و آموزش عمومی و شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو برگزار می‏گردد. هدف این مسابقه ارزیابی میزان آشنایی دانشجویان و پژوهشگران با مفاهیم پایه فناوری نانو و تجهیزات آنالیز و شناسایی مورد استفاده در تحقیقات این فناوری است. مسابقه در دو مرحله‏ی تئوری و عملی برگزار خواهد شد...

img_yw_news
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ -

برگزاری دوره آموزشی نانو

برگزاری دوره آموزشی نانو انجمن علمی بین رشته ای نانو فناوری قصد دارد در بهمن ماه دوره پیشرفته آموزشی نانو برگزار نماید. اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۹ -

اخبار انجمن علمی نانوفناوری(هفته دوم خرداد89)

اخبار انجمن علمی نانوفناوری : همکاری با نشریه دنیای موادبرنامه­ریزی جهت برگزاری دوره آموزشی نانو در هفته اول تیر ماه

img_yw_news
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۹ -

لغو برگزاری سمینار مقدماتی و تخصصی نانو فناوری

لغو برگزاری سمینار مقدماتی و تخصصی نانو فناوری طی اعلامیه های قبلی قرار بود سمینار مقدماتی و تخصصی نانو فناوری در تاریخ های پنجشنبه 30/2/1389 و پنجشنبه 6/2/1389 برگزار گردد. با توجه به تعطیلی روزهای شنبه 25/2/1389 و یکشنبه 26/2/1389 و فرصت محدود برای نام نویسی از علاقه مندان و با توجه به آغاز امتحانات پایان ترم دوم از هفته سوم خرداد ماه، امکان جابه جایی تاریخ برگزاری سمینار نیست و به همین علت، این سمینار برگزار نخواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۹ -

اکران فیلم « کاربرد های نانو فناوری (1) »

اکران فیلم « کاربرد های نانو فناوری (1) » در روز سه شنبه 21/2/1389 فیلم « کاربرد های نانو فناوری (1) » در آمفی تئاتر شهید طوافی نژاد دانشکده مواد در ساعت 12 ظهر به نمایش درآمد. موضوع این فیلم، وسعت نانو فناوری و نانوپودر ها بود. نمایش این فیلم با استقبال دانشجویان روبه رو شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .