[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی مواد و متالورژی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 121 | تعداد کل بازدید های مطالب: 422,569 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار آباکوس

کارگاه نرم افزار ABAQUS توسط انجمن علمی دوره پانزدهم به جهت آشنایی مقدماتی دانشجویان با این نرم افزار، در دوره‌ای 4 ساعته برگزار گردید. تعداد افراد شرکت‌کننده در این کارگاه 20 نفر بوده و دوره با تدریس دکتر صادقی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت، صورت گرفت.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ -

بازدید از کارخانه خالص سازان روی زنجان

انجمن علمی مهندسی مواد به جهت آشنایی دانشجویان با فرآیند‌های خالص‌سازی و تولید فلز روی، اقدام به برگزاری بازدیدی از این مجموعه صنعتی نمود. این بازدید با حضور 12 شرکت کننده به همراهی دکتر ذاکری،عضو هیئت علمی دانشکده‌ی مهندسی مواد و متالورژی ،در تاریخ 25 آذر ماه سال 1395 برگزار گردید.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ -

کارگاه آموزشی پرینت سه بعدی

انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی در جهت آشنایی دانشجویان با یکی از روش‌های نوین تولید قطعات به نام پرینت سه بعدی، اقدام به برگزاری رایگان این کارگاه آموزشی با هدف ایجاد مقدمه ای برای پیشرفت این روش ‌نمود. این کارگاه 2 ساعته در 6 ام دی ماه 95 با تدریس دکتر فرشید ریخته گر برگزار شد.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ -

کارگاه آموزشی پایان‌نامه نویسی

   انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی در جهت آشنایی دانشجویان با روش‌های صحیح پایان‌نامه نویسی و همچنین آموزش کاربردی نرم‌افزار‌های آفیس به‌منظور استفاده در فرایند این مهم، اقدام به برگزاری این کارگاه آموزشی ‌نمود. این کارگاه به مدت 3 ساعت در تاریخ 15 آذرماه با تدریس مهندس مجتبی اکبری برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ -

بازدید دانشجویان جدیدالورود از آزمایشگاه‌های دانشکده و مرجع

     انجمن علمی مهندسی مواد به منظور آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان ورودی 95 در مقطع کارشناسی و ایجاد علاقه بین ایشان نسبت به رشته تحصیلی و همچنین معرفی رشته مهندسی مواد و متالورژی، اقدام به برگزاری بازدیدی جامع و کامل از آزمایشگاه‌های دانشکده و همچنین آزمایشگاه مرجع نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

بازدید از کارخانه فولادین ذوب آمل

    بازدید از کارخانه فولادین ذوب آمل به همت انجمن علمی مهندسی مواد و به منظور آشنایی ایشان با فرآیند‌های ذوب، آلیاژسازی و همچنین ریخته‌گری چدن و فولاد با شرکت دانشجویان دانشکده مهندسی مواد و متالورژی و دانشکده مکانیک با همراهی دکتر ثقفیان، دانشیار دانشکده مهندسی مواد و متالورژی صورت پذیرفت.

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ -

بازدید از کارخانه آلومینیوم پارس ساوه

     انجمن علمی مهندسی مواد به منظور ارتقاء سطح علمی دانشجویان و آشنایی ایشان با فرآیند‌های آلیاژسازی، ریخته‌گری، شکل دهی و عملیات حرارتی آلومینیوم و آلیاژهای آن، اقدام به برگزاری بازدیدی از کارخانه آلومینیم پارس ساوه به همراهی دکتر ثقفیان و مهندس سعادت نمود.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

مراسم خوش‌آمد گویی به ورودی‌های جدید

    در این مراسم، معاونت آموزشی، معاونت فرهنگی دانشکده و همچنین مدیر گروه سرامیک، سخنرانی خود را پیرامون معرفی دانشگاه، رشته و مختصری از قوانین آموزشی ارائه کردند. در ادامه دبیر انجمن علمی به شرح مختصری از فعالیت های انجمن پرداخت و سپس کلیپی از فعالیت‌های انجمن علمی دوره چهاردهم پخش شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

غرفه انجمن علمی مهندسی مواد در دانشگاه امیرکبیر

    در حاشیه سیزدهمین دوره  همایش علمی مهندسی مواد که در تاریخ 5 و 6 مهرماه در دانشگاه امیرکبیر و همچنین به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، نمایشگاهی در محل برگزاری این همایش احداث شد که انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت در این نمایشگاه غرفه ای برپا کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

غرفه‌انجمن علمی مهندسی مواد در حاشیه مسابقات عملیات حرارتی زنجان

در سیزدهمین دوره  مسابقه سراسری عملیات حرارتی که در دانشگاه سراسری زنجان برگزار شد، در نمایشگاهی که در حاشیه این مسابقات تعبیه‌شده بود، انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت، غرفه‌ ای در راستای شناسایی فعالیت‌های این تشکل و معرفی انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد برپا شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی نرم‌افزار DEFORM 3D

    کارگاه نرم افزار DEFORM 3D توسط انجمن علمی دوره پانزدهم به جهت آشنایی مقدماتی دانشجویان با این نرم افزار و همچنین افزایش مهارت‌های دانشجویی، در دوره‌ای 4 ساعته, دو جلسه و به‌صورت دو هفته متوالی مورخ 26/7/95 و 3/8/95، در ساعت 12:30 الی 15:00 در سطح دانشکده‌ای برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

انتشار اولین شماره نشریه رسانه مواد در دوره جدید

    انجمن علمی مهندسی مواد در دوره پانزدهم در هفته چهارم مهرماه سال 1395 در راستای معرفی این تشکل برگزیده در سطح کشور و ارتقا سطح علمی دانشجویان این دانشکده، ارائه گزارشی از عملکرد خود در سه هفته‌ی اول مهر و همچنین ارائه‌ چشم‌اندازی از فعالیت‌های برنامه‌ریزی‌شده برای اجرا در هفته‌های آتی، طبق روال دوره‌ی گذشته، اقدام به چاپ و انتشار شماره‌ی اول از دوره جدید نشریه‌ی علمی خبری رسانه‌ی مواد کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار SOLIDWORKS

انجمن علمی مهندسی مواد در دوره پانزدهم به منظور ارتقا سطح علمی دانشجویان و آشنایی ایشان با نرم‌افزار‌های طراحی صنعتی اقدام به برگزاری دوره مقدماتی آموزش نرم افزار SOLIDWORKS نمود. این دوره با استقبال کم نظیر دانشجویان دانشکده مواجه شد. 

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار شبیه‌سازی AFDEX

     انجمن علمی مهندسی مواد به منظور کسب توانایی شبیه‌سازی فرآیندهای متالورژیکی و پیش‌بینی ریزساختار حاصل بدون نیاز به انجام فرآیندهای انبوه عملی، اقدام به برگزاری  کارگاه آموزشی نرم افزار شبیه‌سازی AFDEX، با همکاری دفتر ارتباط با صنعت دانشکده نمود.    

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جشن معارفه ورودی های 94 دانشکده مواد

مراسم معارفه ویژه ورودی های 94 را در روز دوشنبه 20 مهرماه 94 از ساعت 13الی15 در سالن آمفی تئاتر شهید طوافی نژاد برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

طراحی بروشور آشنایی با مواد

 بروشور آشنایی با مواد برای آشنایی دانشجویان با گرایش های مختلف رشته مواد ، دانشکده مواد،دانشگاه علم و صنعت و انجمن علمی طراحی شد

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

بازدید از کارخانه فولاد ریزان

بازدید از کارخانه فولاد ریزانویژه دانشجویان گرایش صنعتی با همراهی جناب آقای دکتر ثقفیان در روز چهارشنبه 15مهرماه 94 انجام شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

بازدید از اکونومایزر پالایشگاه تهران

انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد در دوره چهاردهم اقدام به بررسی فرصت های مناسب کارهای پژوهشی کرد .این درخواست توسط شرکت تراوش جم برای پروژه اکونومایزر پالایشگاه تهران ارائه شد. در این راستا بازدیدی توسط این شرکت برای اعضای انجمن ترتیب داده شد

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جلسه هماهنگی انجمن

انجمن علمی مهندسی دانشکده مواد بر آن شد که برای آغاز پاییز دوره چهاردهم در جهت هماهنگی و آمادگی اعضا جلسه ای برگزار کند که با اصلاح در  سمت هر عضو ، وظایف بر اساس  قابلیت ها و توانایی های هر عضو به او اعطا شود

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

بازدید از نمایشگاه تاسیسات در مکان دایمی

بازدید از نمایشگاه تاسیسات در مکان دایمی در روز سه شنبه 28مهرماه 94 انجام شد. نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار گردید

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کلاس مبتدی فوتوشاپ

انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد در دوره چهاردهم بر آن شد که  اقدام به آموزش فوتوشاپ اعضای انجمن توسط اعضای مسلط به این نرم افزار کند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جلسه نشریه آمورف

اتحادیه علمی دانشجویی مواد کشور از ابتدا فعالیت خود،همواره در تلاش بوده است تا تنوع و کیفیت فعالیت هایش را ارتقا بخشد و هر ساله با به کارگیری تجربیات سال های قبل نتایج بهتری به دست اورد . در همین راستا در طی سال های گذشته این اتحادیه مصمم شد تا به عنوان یک فعال جدید نشریه ای با عنوان آمورف تهیه و چاپ شود.پس تلاش ها و همفکری ها صورت گرفت تا این که اولین شماره چاپ شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

بازدید از کارخانه ایران خودرو

  انجمن علمی داشکده مواد و متالورژی بازدید یک روزه از کارخانه ایران خودرو  را ویژه دانشجویان ورودی 94  گرایش صنعتی با همراهی جناب آقای دکتر صادقی در روز سه شنبه 21مهرماه 94 ،برای آشنایی بیشتر دانشجویان ورودی جدید با رشته و گرایش خود برگزار کرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جلسه هماهنگی انجمن

انجمن علمی مهندسی دانشکده مواد بر آن شد که در دوره چهاردهم در جهت هماهنگی اعضا جلسه ای برگزار کند که وظایفی بر اساس  قابلیت ها و توانایی های هر عضو به او اعطا شود

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

آرشیو کتاب های اماناتی

انجمن علمی مهندسی دانشکده مواد بر آن شد که در دوره چهاردهم در جهت کمک به مطالعات درسی دانشجویی اقدامی ثمربخش ایجاد کند .در این جهت، اقدام به ساماندهی کتاب ها و جزوات موجود در انجمن شد

صفحه 1 از 5    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .