[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش معماری و شهرسازی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 48 | تعداد کل بازدید های مطالب: 221,758 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ -

گفت‌و‌گویی معمارانه با بابک شکوفی

     انجمن علمی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت جهت آشنایی دانشجویان، بالاخص دانشجویان جدید‌الورود با فضای کاری و نحوه‌ی به عمل رساندن یک پروژه در واقعیت، همایشی تحت عنوان گفت‌و‌گویی معمارانه با بابک شکوفی برگزار کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ -

سمینار و ورکشاپ "واقعیت افزوده و واقعیت مجازی"

      معرفی واقعیت افزوده و نمایش قـابلیت‌های آن می‌تواند گامی شگرف در ارتقای سطـح علمی حوزه‌های مذکور ایفا نماید. در همین خصوص انجمن علمی معماری و شهرسازی با همکاری انجمن علمی طراحی صنعتی تصمیم به برگزاری سمینار و ورکشاپی در این خصوص گرفت که در ادامه نمایشگاه آن برگزار گشت.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ -

نشست تخصصی معماری با موضوع مقایسه تطبیقی معماری وشهرسازی دوره صفوی با اروپا

     انجمن علمی معماری و شهرسازی نشست تخصصی معماری با موضوع "مقایسه تطبیقی معماری وشهرسازی دوره صفوی با اروپا" با حضور استادان؛ کامران صفامنش و محمد محمد‌زاده و پانل گفتگو با حضور فرزین رضاییان،محمد مرادی و ساسان سواد کوهی فر را برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ -

پخش دومین فیلم از سری فیلم های تد

     این بار انجمن علمی معماری و شهرسازی و انجمن علمی عمران دانشگاه علم و صنعت با همکاری یکدیگر تصمیم به پخش سری فیلم های تد گرفتند. در دومین جلسه آن فیلمی با موضوع چگونه خوشبختی را بخریم با سخنرانی مایکل نورتون که از پر بیننده ترین فیلم های تد بوده است پخش گردید.    

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری مسابقه Sketchup

    انجمن علمی دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی پس از برگزاری دو دوره، کارگاه آموزشی دو روزه نرم افزار sketchup، برای تشویق و نشان دادن اهمیت این نرم افزار سه‌بعدی‌ساز پرکاربرد برای دانشجویان معماری، اقدام به برگزاری مسابقه sketchup نمود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی sketchup

    نرم افزار "sketch up" یکی از نرم‌افزار های سه بعدی‌ساز پر کاربرد آسان است که معمولا دانشجویان رشته معماری به یادگیری آن می‌پردازند؛ به همین دلیل انجمن علمی معماری و شهرسازی تصمیم به برگزاری کارگاهی جهت آموزش این نرم‌افزار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ -

همایش پیش رویداد دانشبازی

     پیش رویداد دانشبازی همایشی است جهت معرفی این رویداد که با همکاری انجمن علمی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، در تاریخ دوم آبان ماه سال 1395، در سالن اجتماعات شهید مداح دانشکده معماری و شهرسازی این دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری مراسم معارفه برای دانشجویان جدیدالورود

     انجمن علمی معماری و شهرسازی با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید (1396-1395)، تصمیم به برگزاری مراسمی جهت معرفی دانشگاه، دانشکده و همچنین نهاد علمی انجمن علمی گرفت؛ که در آمفی تئاتر شهید مداح دانشکده معماری و شهرسازی، با حضور مسئولین و دانشجویان جدید الورود برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

زیبا سازی معابر شهری

     انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی، با توجه به اهمیت کار آفرینی، ایجاد درآمد و اشتغال‌زایی و همچنین نقش داشتن در ساخت شهری زیبا‌تر، دست به همکاری با سازمان زیبا‌سازی و شرکت برین فکر زد. و طی این همکاری به زیبا‌سازی معابر شهری در منطقه پالیزی پرداخت.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ -

همایش تحول نگرش فکری در ارتباط با تحصیل و اشتغال

     انجمن علمی معماری و شهرسازی، با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی و نیاز جامعه به آموزش و بالا بردن آگاهی دانشجویان در این امر، برای ساخت تفکری آماده‌تر جهت وارد شدن به عرصه صنعت، به همکاری با شرکت آرین ایده در برگزاری  همایش "تحول نگرش فکری در ارتباط با تحصیل و اشتغال" پرداخت.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری همایش

    21 اردیبهشت، به همت اساتید، دانشجویان و انجمن علمی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، با عنوان جریان دانشجویی پچ پچ، مراسمی برای نکوداشت فردی صورت گرفت که به گفته اساتید، فن معماری معاصر ایران وام‌دار اوست. 

img_yw_news
جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ -

دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی معماری با موضوع "نقوش هندسه سنتی در معماری اسلامی و تجارب جدید"

     مدرسه معماری ایرانی اسلامی با همکاری قطب معماری اسلامی و انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی معماری را با موضوع «نقوش هندسی در معماری اسلامی و تجارب جدید»  برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری بازدید علمی از ورامین

     نظر به این که معماری اسلامی یکی از شاخه های مهم و ارزشمند معماری ایرانی است که بخش مهمی از هویت ملی و تاریخی ایرانی را در بردارد، انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی تصمیم بر آن‌ داشت که طی یک بازدید علمی در جهت ارتقای سطح آگاهی دانشجویان در این مبحث گام بردارد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جشن معارفه دانشجویان جدیدالورود

جشن معارفه دانشجویان جدیدالورود در انجمن معماری و شهرسازی برگزار شد و با سخنرانی جناب آقای دکتر احمد اخلاصی رییس محترم دانشکده معماری و شهرسازی و همچنین دکتر حسینی، دکتر نائین، دکتر امامی و دکتر خاکزند ادامه یافت.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

هشتمین اجلاس بین المللی رشد و توسعه شهری

 هشتمین اجلاس بین المللی رشد و توسعه شهر صرفا با همکاری انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی برگزار گردید و لذا هزینه های نشست بر عهده انجمن علمی معماری و شهرسازی نمیباشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

همایش طراحی پایدار

انجمن علمی معماری و شهرسازی برای برگزاری این همایش با انجمن علمی طراحی صنعتی همکاری کرده است فلذا ریز هزینه ها در اختیار انجمن طراحی صنعتی میباشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

ورکشاپ گرس هاپر

انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی ایران و گروه ژئوما با هدف ارتقای سطح دانش علمی دانش آموختگان رشته معماری و هم چنین کسب تجربه عملی از فرایند طراحی و ساخت دیجیتال ورکشاپ گرس هاپر   را برگزار کرده است.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود

انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی در تاریخ نسبت به ثبت نام دانشجویان جدیدالورود رشته معماری اقدام نموده و برای راهنمایی این دانشجویان جهت انجام امور اداری ثبت نام همکاری لازم را با واحد آموزش انجام داد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کلاس آموزشی نرم افزار گرس هاپر

انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی ایران و گروه ژئوما که از فارغ التحصیلان کارشناسی معماری دانشگاه علم و صنعت هستند، با هدف ارتقای سطح علمی دانش آموختگان رشته معماری و هم چنین کسب تجربه عملی از فرایند طراحی و ساخت دیجیتال کلاس آموزشی نرم افزار گرس هاپر را تدارک دیده است.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری نمایشگاه دیوارنگاره های تهران

روز یکشنبه 2 آذرماه 1393، با حضور دکتر سوزان حبیب، نمایشگاه دیوارنگاره های تهران در گالری دانشکده معماری با عکسهای دانشجویان دانشکده و برخی عکسهای آرشیو دانشگاه هاروارد، افتتاح شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری جلسه دوم کارگاه تحلیل معمارانه فیلم

سه شنبه 4 آذرماه، دومین جلسه کارگاه تحلیل فیلم با حضور دکتر مریم دادخواه تهرانی برگزار شد. موضوع این جلسه 3ساعته که از ساعت 15 شروع شد، فرمالیسم شوروی بوده و برنامه با توضیحات دکتر دادخواه درباره زمینه تاریخی فیلم و دهه 20 میلادی در روسیه صحبت نمودند و به سبک فرمالیسم پرداختند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری سخنرانی "جوهره مشترک هنرها"

دوشنبه 17 آذرماه، سخنرانی با موضوع "جوهره مشترک هنرها" توسط انجمن عامی دانشکده معماری با حضور استاد علی بیانی برگزار شد. موضوع این جلسه 2ساعته که از ساعت 13 شروع شد، جوهره مشترک هنرها، تناسبات ازلی، اصل هنر و حکمت در هنر بوده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ -

فعالیت های انجمن علمی دانشکده مهندسی معماری در دوره دوازدهم

فعالیت های انجام شده توسط  انجمن علمی دانشکده مهندسی معماری به شرح زیر می باشد ...

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۰ -

ورکشاپ معماری داخلی با حضور استاد فریدون کسرایی

اولین ورکشاپ معماری داخلی با حضور استاد فریدون کسرایی برگزار شد . در این برنامه 10 ساعته که چهارشنبه 23 آذر ماه در آتلیه های دانشکده قدیم معماری برگزار شد، جمعی از دانشجویان چگونگی ایجاد ارتباط بین یک شومینه و پله در داخل خانه زیر نظر استاد فریدون کسرایی تمرین کردند . در انتها کارها داوری و آثار برگزیده انتخاب شدند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۰ -

سخنرانی مهندس مجاهدی درباره سازه های غشایی

دومین سخنرانی مهندس مجاهدی درباره سازه های غشایی (فرم ها و سیستم های تکیه گاهی )روز سه شنبه 29 آذر ماه ساعت 12 تا 13:30 - آمفی تئاتر دانشکده معماری برگزار خواهد شد. 

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .