[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی کامپیوتر: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 17 | تعداد کل بازدید های مطالب: 116,467 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری چهارمین کنفرانس ملی پایتون ایران

     پس از بیش از پنج ســـال تلاش در راسـتای برگزاری فراهمایی پایتون در ایران با پیگیری جمعی از علاقه‌مندان، در سـال 1392 و با هماهنگی با سـازمان جهانی پایتون اولین فراهمایی پایتون در سطح ملی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد و ازآن‌پس هرسال این همایش در همین دانشگاه برگزار می‌گردد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری مسابقات نبرد هوش مصنوعی

     با توجه به اهمیت گرایش هوش مصنوعی در رشته کامپیوتر و تأثیری که این شاخه در علم کامپیوتر دارد و همچنین پروژه دانشجویان در درس ساختمان داده که در راستای این گرایش بود، انجمن علمی اقدام به برگزاری این مسابقات در سایت دانشکده کامپیوتر نمود.   

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی ای سی ام

    بعد از برگزاری موفق اولین دوره‌ی مسابقات برنامه‌نویسی ای سی ام توسط پانزدهمین دوره انجمن علمی دانشکده کامپیوتر، این انجمن علمی دومین دوره این مسابقات را در سطح دانشگاه برگزار نمود که از استقبال بسیار بالا از دانشجویان به ویژه دانشکده کامپیوتر رو‌به‌رو گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی فوتوشاپ

    فوتوشاپ ابزاریست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سر و کار دارند. برای تحقق اهدافی مانند ایجاد مهارت علمی در دانشجو و ترویج علم در دانشگاه، انجمن علمی دانشکده کامپیوتر اقدام به برگزاری دوره‌ی آموزشی فوتوشاپ نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کافه هدف با موضوع "بازی‌سازی"

     کافه هدف به عنوان یک پل ارتباطی بین افراد با‌تجربه و دانشجویان قرار می‌گیرد و تبادل اطلاعاتی را بین این دو گروه برقرار می‌سازد.از همین رو انجمن علمی دانشکده کامپیوتر اقدام به برگزاری کافه هدف با موضوع "بازی‌سازی" نمود.

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه آموزشی نصب و راه‌اندازی سیستم‌ عامل

     انجمن علمی دانشکده کامپیوتر اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی معرفی، نصب و راه‌اندازی سیستم عامل لینوکس کرد. سیستم عامل لینوکس به خودی خود یک سیستم عامل آزاد و رایگان است و در بسیاری از پروژه‌های دانشجویان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری اولین دوره مسابقه کامپیوتری برنامه نویسی ACM

     این بار انجمن علمی دانشکده کامپیوتر با توجه به هدف تقویت روحیه کار تیمی و افزایش سطح علمی دانشجویان تصمیم به برگزاری مسابقه برنامه‌نویسی ای سی ام در دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران و در سطح دانشگاهی نمود و در پایان مسابقه از تیم های برتر همراه با جوایز نفیس تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

مراسم معارفه و مسابقه‌ ورودی‌های 95 رشته کامپیوتر

طبق روال سالانه دانشکده کامپیوتر، امسال نیز، جشن معارفه ورودی‌های جدید توسط انجمن علمی برگزار شد اما رنگ و بوی متفاوتی داشت. از همان ابتدای تابستان برنامه‌ریزی و پیگیری‌های برگزاری جشن آغاز شد و طبق تصمیمات گرفته‌شده توسط اعضای انجمن گروه فرار مشاور برگزاری جشن معارفه شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

دوره آموزشی

     پردازش تصویر روشی برای تبدیل یک تصویر به صورت دیجیتال و انجام برخی از عملیات بر روی آن، به منظور دریافت یک تصویر بهبود یافته و یا برای استخراج برخی از اطلاعات مفید از آن است. با توجه به اهمیت پردازش تصویر در صنعت کامپیوتر کشور، انجمن علمی کامپیوتر، تصمیم به برگزاری دوره آموزشی پردازش تصویر نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی "یادگیری تقویتی"

     در راستای آموزش "یادگیری تقویتی" (یکی از روش‌های محبوب یادگیری ماشین) به دانشجویان، انجمن علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به برگزاری دوره آموزشی یادگیری تقویتی (روشی بر پایه سعی و خطای عامل در ارتباط با محیط) نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی FPGA

     با توجه به اهمیت FPGA (Field-Programmable Gate Array) در صنایع نظامی، کامپیوتر و ...یادگیری این مهارت به ویژه برای دانشجویان کامپیوتر و برق بسیار مفید و الزامی است. از این رو انجمن علمی دانشکده کامپیوتر اقدام به برگزاری دوره آموزشی FPGA نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی بازی‌سازی

     بنا به درخواست تعدادی از دانشجویان به جهت تقویت مهارت برنامه نویسی با زبان‌های سی پلاس پلاس، سی شارپ و جاوا، انجمن علمی دانشکده کامپیوتر تصمیم برآن گرفت که دوره‌ای آموزشی را در زمینه­‌ی بازی­‌سازی، برای تقویت دانشجویان در برنامه­‌نویسی و ساخت بازی­‌های کامپیوتری برگزار کند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ -

فعالیت های انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در دوره دوازدهم

مجموعه فعالیت های انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در دوره دوازدهم انجمن های علمی به شرح زیر میباشد...

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۸ -

گزارش عملکرد انجمن‏علمی دانشکده کامپیوتر

- فعالیت های انجام شده :* برگزاری مراسم استقبال از ورودی های جدید.* تهیه ی نرم افزارهای مورد نیاز برای ورودی های جدید.* برگزاری سمینار آشنایی با مسابقات برنامه نویسی  ACM،برای ورودی های جدید.* برگزاری مسابقه ی انتخابی ACM ،به منظور انتخاب تیم های برتر دانشکده جهت شرکت در مسابقات منطقه‏ی غرب آسیا.* شرکت 4 تیم برتر دانشکده در مسابقات ACM منطقه‏ی غرب آسیا و کسب مقام سوم توسط یکی از تیم ها.* بازسازی تابلوی اعلانات انجمن علمی به منظور افزایش ارتباط با دانشجویان.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۸ -

اقدامات انجمن علمی دانشکده کامپیوتر

- فعالیت های انجام شده :* برگزاری مراسم استقبال از ورودی های جدید.* تهیه ی نرم افزارهای مورد نیاز برای ورودی های جدید.* برگزاری سمینار آشنایی با مسابقات برنامه نویسی  ACM،برای ورودی های جدید.* برگزاری مسابقه ی انتخابی ACM ،به منظور انتخاب تیم های برتر دانشکده جهت شرکت در مسابقات منطقه‏ی غرب آسیا.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .