[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی عمران: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 80 | تعداد کل بازدید های مطالب: 333,552 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری گردهمایی روز مهندس

     انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران  دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به برگزاری اولین گردهمایی سالیانه‌ نمود. با توجه به مناسبت روز مهندس این گردهمایی به عنوان گردهمایی "روز مهندس" باحضور اساتید محترم دانشکده و رئیس دانشکده برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری بازدید اسکلت فلزی

     باتوجه به اهمیت کسب مهارت‌های عملی در رشته‌ی مهندسی عمران، انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران دانشگاه علم وصنعت ایران اقدام به برگزاری بازدید اسکلت فلزی نمود. این بازدید روز چهارشنبه 11 اسفندماه باحضور مهندس سیادت نژاد از یک پروژه‌ی عظیم مسکونی برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار "تألیف کتاب"

     انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران اقدام به برگزاری سمینار تألیف کتاب نمود؛ در این سمینار نحوه تألیف کتاب و اهمیت آن و ترجمه کتب توسط مهندس حسام مقدمی برای دانشجویان شرح داده شد. این سمینار 10 اسفندماه برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری دوره آموزشی اتوکد

     نرم‌افزار اتوکد بهترین برنامه نقشه کشی و طراحی ساختمان در دنیاست که مجهز به قدرتمندترین، انعطاف‌پذیرترین و عالی‌ترین ابزارها در صنعت نقشه‌کشی می‌باشد. باتوجه به اهمیت یادگیری این دوره، انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران اقدام به برگزاری دوره‌ی آموزشی اتوکد نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ -

چاپ شماره نهم نشریه علمی-تخصصی سیمان و بتن

     تیم نشریه علمی و تخصصی سیمان و بتن بنا بر نوبت چاپ فصلی و در ادامه روال گذشته، این بار هم برای پاییز سال 95 نسخه جدیدی از نشریه را منتشر کرد. شماره نهم با حفظ همان الگو و ساختار کلی و با تلاش در جهت اصلاح نقاط ضعف و بهبود کیفیت ظاهری منتشر شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار "آشنایی با مقاله‌نویسی"

     اغلب دانشجویان تحصیلات تکمیلی به مزایای مقاله نویسی کاملا آگاهند و تمایل بسیار زیادی به نوشتن مقالات علمی دارند از این‌رو انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران سمینار "آشنایی با مقاله نویسی" را  2 اسفندماه با حضور جناب دکتر توکلی کاشانی برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار BIM

     BIM  به‌مثابه تکنولوژی و فرآیند برخاسته از آخرین پیشرفت‌ها در دانش معماری و مدیریت ساخت، ارائه‌دهنده‌ی تغییراتی بنیادین در روش‌هایی است که متخصصان درزمینه ی طراحی و ساختمان پی می‌گیرند و افق‌های نوینی را ارائه می‌کند؛ این سمینار با حضور دکتر مقداد عطارزاده برگزار گشت.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ -

بازدید از تصفیه‌خانه شرق تهران

      با توجه به اهمیت بازدیدها به منظور آشنایی دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی با محیط‌های کاری و هم‌چنین آشنایی بیشتر با دروس خود در این حیطه، انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران اقدام به برگزاری بازدید از تصفیه‌خانه با حضور دکتر حسنی زنوزی نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری بازدید گودبرداری مجتمع تجاری اداری

     باتوجه به اهمیت آشنایی دانشجویان با محیط کار و بخش‌های مختلف در رشته‌ی‌خود، انجمن‌ علمی دانشکده عمران اقدام به برگزاری بازدید گودبرداری ویژه خانم‌ها نمود. این بازدید باحضور جناب آقای دکتر سعیدی‌عزیزکندی برگزار و با استقبال دانشجویان رو‌به‌رو گردید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار نظام فنی واجرایی

     انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران  اقدام به برگزاری سمینار نظام فنی واجرایی کشور با توجه به اهمیت آموزش‌های مربوطه نمود. در این سمینار ضرورت ایجاد نظام فنی و کارهای صورت گرفته در نظام توسط دکتر قانع‌فر در سالن آمفی تاتر شهید صرفی برای دانشجویان شرح داده شد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی متلب

     متلب یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه نویسی نسل چهارم است. با توجه به نیاز به یادگیری این نرم‌افزار توسط دانشجویان انجمن علمی دانشکده عمران دانشگاه علم وصنعت اقدام به برگزاری این دوره‌ی آموزشی نمود.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

بازدید از "اسکلت فلزی"

     با توجه به اهمیت کسب مهارت‌های عملی در رشته‌ی مهندسی عمران،  انجمن علمی دانشکده‌ی عمران برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با فعالیت‌های عملی و محیط کار، اقدام به برگزاری بازدید از اسکلت فلزی نمود. این بازدید مورخ 13آبان، با حضور دکتر میرولد، از یک پروژه‌ی عظیم مسکونی برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

بازدید از ایستگاه‌ هواشناسی اقدسیه

     بازدید از ایستگاه هواشناسی اقدسیه توسط انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران برگزار شد. دانشجویان دانشکده مهندسی عمران به همراه دکتر ذهبیون، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران، بازدید از ایستگاه هواشناسی اقدسیه را، واقع در بلوار ارتش انجام دادند.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

همایش تد «چگونه دروغگو را بشناسیم؟»

     "تد" یک مجموعه همایش جهانی است که با شعار «ایده ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود. باتوجه به گسترش این مجموعه همایش‌ها، انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران با همکاری انجمن علمی دانشکده معماری، اقدام به برگزاری همایش «چگونه دروغگو را بشناسیم؟» نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی "رویت"

    اتودسک رویت نرم‌افزار مدل‌سازی اطلاعات ساختمان هست که برای استفاده مهندسان معماری، عمران و تاسیسات و برای مدل‌سازی سه‌بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی کاربرد دارد. باتوجه به اهمیت یادگیری این نرم‌افزار، انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رویت گرفت.   

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

چاپ شماره هشتم نشریه علمی-تخصصی سیمان وبتن

      انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم وصنعت ایران هشتمین دوره نشریه سیمان و بتن را به چاپ رسانید؛ این نشریه‌ی علمی-تخصصی  با هدف انتشار مقالات علمی معتبر و بازتاب رویدادهای دنیای مهندسی، عرضه می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی نرم افزار فوتوشاپ

     با توجه به گسترش اهمیت یادگیری علوم و فنون کامپیوتر در دهه‌های اخیر، انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، اقدام به برگزاری کارگاه اموزشی فوتوشاپ (که برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها به کار می‌رود)، نمود. 

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

سمینار آشنایی با سازمان نظام مهندسی

انجمن علمی عمران سمینار آشنایی با سازمان نظام مهندسی را در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نمود

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

مسابقه ریاست

 انجمن علمی عمران با همکاری حوزه ریاست دانشکده عمران، نظرسنجی "اگر شما رییس دانشکده عمران بودید..." برگزار کرد

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جشن معارفه ورودی‌های 94

انجمن علمی مهندسی عمران با همکاری دفتر فرهنگی عمران، جشن معارفه ورودی‌های 94 را برگزار می نماید

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کارگاه آموزشی فتوشاپ

 کارگاه آموزشی فتوشاپ ویژه اعضای انجمن علمی عمران در دانشکده مهندسی عمران برگزار شد

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

جشن روز دانشجو

جشن روز دانشجو باشکوه‌تر از سال‌های قبل توسط انجمن علمی عمران در سطح دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ -

بازدید از پروژه گودبرداری مجتمع تجاری- اداری همیلا

به دلیل اهمیت ویژه پروژه‌های گودبرداری و نحوه اجرای سازه‌های نگهبان در صنعت ساختمان، انجمن علمی عمران علم و صنعت ایران تصمیم به برگزاری بازدید میدانی از پروژه گودبرداری مجتمع تجاری همیلا واقع در منطقه سعادت‌آباد تهران گرفت. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ -

بازدید از مجموعه سعدآباد

با توجه به اهمیت بررسی معماری‌های دهه‌های گذشته و تلفیق هنر و معماری با ساخت‌وسازهای بناهای شهری، انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران برای نخستین بار اقدام به برگزاری بازدید از مجموعه سعدآباد نمود. این بازدید که در روز سه‌شنبه مورخ 1 دی 1394 صورت پذیرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ -

بازدید از پروژه تجاری ایران مال(جنب چیتگر)

در این بازدید که در روز پنجشنبه مورخ 23 مهر 1394 از ساعت 8 الی 12 و با حضور آقای دکتر اصغر حبیب نژاد کورایم (عضو هیئت‌علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران) برگزار شد، با استقبال مطلوبی از سوی دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد روبرو شد. 

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .