[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی صنایع: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 57 | تعداد کل بازدید های مطالب: 278,909 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه "آشنایی و تشریح بورس"

     انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر فرهنگی، سمینار آشنایی و تشریح بورس را برگزار کرد؛ این سمینار در دو جلسه برگزار شد. جلسه ی اول با تدریس محسن تقی‌نژاد و جلسه دوم، با تدریس فرشاد شبانکاره برگزار گشت.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ -

جشنواره‌ی بزرگ مهندسی صنایع

     روز 25 آذر ماه جشنواره‌ی بزرگ مهندسی صنایع با همکاری انجمن علمی دانشکده‌ی صنایع در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. از جمله محورهای این همایش می‌توان به معرفی گرایش‌های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع به صورت مجزا توسط اساتید دانشگاه اشاره کرد.                                                                                            

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه ایزو

     انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی صنایع کارگاه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ایزو 9001 و ممیز داخلی) را برگزار کرد؛ از جمله نکات جالبی که در این کارگاه مطرح شد می‌توان به تشخیص مدرک قلابی ایزو و ... اشاره کرد. این کارگاه با تدریس مهندس شیرآقایی برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار آشنایی با ایزو

     انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی صنایع در راستای برگزاری کارگاه ایزو 9001 و ممیز داخلی، سمیناری را جهت آشنا شدن دانشجویان با مفاهیم استاندارد و ایزو 9001 و ممیز داخلی برگزار کرد. مدرس این سمینار مهندس شیر آقایی بود. شرکت‌کنندگان اطلاعات جامعی را در رابطه با ایزو و شاخه‌های آن به دست آوردند.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ -

گردهمایی برگزیدگان 95 مهندسی صنایع

     معارفه‌ی دانشجویان مهندسی صنایع ورودی سال 95 با همکاری انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت، امیر کبیر، تهران، الزهرا، خواجه نصیرالدین طوسی و صنعتی شریف و با حمایت انجمن مهندسی صنایع ایران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد.         

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک و مدیریت عملکرد

    انجمن علمی دانشکده‌ی صنایع سمینار آموزشی "برنامه‌ریزی استراتژیک و مدیریت عملکرد" را با رویکردهای مختلفی از جمله رویکردهای تخصصی نحوه‌ی برنامه‌ریزی استراتژیک عملکرد در سازمان، با تدریس مهندس محسن لاسمی برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری نمایشگاه کتاب‌های دست دوم

     نمایشگاه کتاب دست دوم از تاریخ 12 تا 15 مهر در طبقه‌ی همکف دانشکده‌ی صنایع توسط انجمن علمی دانشکده برگزار شد. حضور تمامی دانشجویان دانشگاه در این نمایشگاه آزاد بود. با این کار فضایی برای دانشجویان فراهم شد تا کتاب‌های مورد نیاز خود را با نصف قیمت و حتی کمتر خریداری کنند.       

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری گردهمایی برای دانشجویان جدیدالورود دانشکده صنایع

     امسال نیز دانشکده صنایع برای دانشجویان جدیدالورود، مراسمی را با عنوان معارفه یا گردهمایی برگزار کرد. این گردهمایی توسط انجمن علمی دانشکده‌ی صنایع با همکاری سه تشکل دیگر دانشکده (دفتر فرهنگی، گروه نرم‌افزاری و سامانه‌ی نو) برگزار شد .

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری پنجمین دوره نمایشگاه کتاب های دست دوم

انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور سهولت دانشجویان برای دسترسی به کتاب تخصصی و عمومی برگزار نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ -

بازدید از منطقه عودلاجان

انجمن علمی دانشکده صنایع با همکاری گروه نخبگان دانشگاهی تدارک بازدید از منطقه عودلاجان در اطراف میدان امام خمینی و بازار بزرگ تهران را برای دانشجویان علاقه مند دید.

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ -

بازدید میدانی از منطقه 12

انجمن علمی دانشکده صنایع با همکاری گروه نخبگان دانشگاهی تدارک بازدید میدانی از منطقه 12 ( دروازه غار ) را برای دانشجویان علاقه مند دید که آن ها از مشکلات و آسیب های اجتماعی موجود در این منطقه دیدن کنند.

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ -

بازدید سامانه 137 شهرداری تهران

انجمن علمی دانشکده صنایع با همکاری گروه نخبگان دانشگاهی بازدیدی را از سامانه 137 شهرداری تهران تدارک دید .

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ -

بازدید مدیریت پسماند شهرداری تهران

انجمن علمی دانشکده صنایع با همکاری گروه نخبگان دانشگاهی تدارک بازدید از سامانه مدیریت پسماند شهر تهران را دید و دانشجویان علاقه مند در این بازدید شرکت کردند و از مراحل این کارخانه یازدید نمودند .

img_yw_news
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ -

بازدید خط 7 مترو تهران

پروژه احداث مترو یک پروژه عظیم و ملی است و بازدید از این مراحل بسیار جذاب و مورد استفاده است. انجمن علمی دانشکده صنایع با همکاری گروه نخبگان دانشگاهی تدارک بازدید از خط 7 مترو تهران را برای دانشجویان فراهم کرد.   

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

تجربه مجازی مهندس غرضی

استفاده از تجربه ی افراد موفق در هر زمینه ای باعث میشود که در ادامه ی راه خود بتوانیم به موفقیت های بیشتری برسیم. به همین منظور با هماهنگی و کمک استاد محمدعلی شفیعا از مهندس محمد زهیر غرضی ، پسر دکتر غرضی(کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری) ، دعوت شد تا تجربه های خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

نمایشگاه کتب دست دوم

نمایشگاه کتاب دست دوم برگذار شد. انجمن علمی دانشکده صنایع به منظور استفاده دوباره از کتاب های دسته دوم و جلوگیری از دور ریختن آن ها و فراهم کردن شرایط برای کسانی که توان خرید کتاب های نو را ندارند ، نمایشگاه کتاب های دسته دوم را در تاریخ 14 و 15 مهر 93 در فضای بین دانشکده صنایع و برق برگذار کرد .

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

کار گروهی ، بازدهی و کارایی بالاتر ، پیشرفت

با توجه به این که امروزه در تمام جهان و کشورها صحبت از کار تیمی و گروهی و اهمیت این موضوع است ، انجمن علمی دانشکده صنایع تصمیم به برگذاری کارگاه آموزشی پیرامون کار گروهی و مدیریت گروه گرفت.

img_yw_news
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ -

فعالیت های انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دردوره دوازدهم

 فعالیت های انجام شده توسط انجمن علمی مهندسی صنایع در دوره ی دوازدهم انجمن های علمی، به شرح زیر میباشد،...

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ -

برگزاری نمایشگاه کتب دست دوم

این نمایشگاه به مدت دو روز (13و14 مهرماه 92) توسط دانشکده مهندسی صنایع در فضای بین دانشکده مهندسی برق و صنایع برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

بازدید از ایران خودرو دیزل

انجمن علمی دانشکده صنایع برگزار کرد:با توجه به نیاز دانشجویان مهندسی صنایع به آشنایی با خط تولید کارخانه ها انجمن علمی دانشکده صنایع مبادرت به برگزاری بازدید از کارخانه ایراخودرو دیزل نمود.در این بازدید مراحل ساخت و تولید اتوبوسها و کامیونها توسط یکی از مهندسین کارخانه تشریح گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

برگزاری معارفه ورودی های 91

مراسم معارفه ورودی های جدید ، در روز 17/7/91 برگزار شد. برای ایجاد جذابیت بیشتر و جلو گیری از کار اضافی ، معارفه گروه نرم افزاری و انجمن علمی همزمان برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

برگزاری نمایشگاه کتاب دست دوم

به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع:کتابهای دسته دوم دانشجویان در مدت 2 روز برای فروش به نمایش گذاشته شد.عناوین کتابها : کتب مرتبط با رشته مهندسی صنایع ،علوم پایه ،معارف ، زبان و متفرقه ...

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

برگزاری کلاسهای آموزش داخلی

 برگزاری کلاسهای آموزش داخلی:این کلاسها با هدف بالا بردن سطح علمی دانشجویان عضو انجمن علمی بصورت هفتگی تشکیل می شود.هر هفته یکی از اعضا موضوعی را به سایر اعضا ارایه می نماید.البته لازم به ذکر است حضور در این کلاسها برای سایر دانشجویان دانشکده آزاد می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

برگزاری سمینار آشنایی با دارایی های فیزیکی، نگهداری و تعمیرات

برای اولین بار در دانشگاه علم و صنعت سمینار آشنایی با نت (نگهداری و تعمیرات) با همکاری انجمن نت ایران در آمفی تئاتر شهید شهبازی در دانشکده صنایع برگزار گردید.تاریخ برگزاری: شنبه 21/8/91 ساعت 13-15

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ -

برگزاری سمینار مقاله نویسی

با توجه به نیاز دانشجویان به آموختن نوشتن مقاله کارگاه آموزش مقاله نویسی با تدریس دکتر شاکری در آمفی تئاتر شهید شهبازی برگزار گردید. زمان برگزاری:دوشنبه 27/9/1391 ،ساعت 13-15

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .