[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی راه آهن: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 85 | تعداد کل بازدید های مطالب: 316,568 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه "طراحی مدل کسب و کار"

     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن برای آشنایی هر چه بیشتر علاقه‌مندان با روش‌های طراحی مدل کسب و کار روز یکشنبه 5دی ماه سال1395 در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی راه‌آهن به برگزاری کارگاهی تحت عنوان "طراحی مدل کسب و کار" اقدام کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار "ارتقاء ایمنی راه‌آهن"

     با توجه به اینکه موضوع حمل ونقل جاده‌ای بحث نوینی است؛ انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن تصمیم بر آن داشت تا برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با روش‌های ارتقاء ایمنی راه‌‌آهن به برگزاری یک سمینار تحت عنوان "ارتقاء ایمنی راه‌آهن" در دانشکده مهندسی راه‌آهن اقدام نماید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار "شرکت دانش بنیان چیست؟"

     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با روش‌های تأسیس شرکت دانش‌بنیان، فواید آن و انواع شرکت‌های دانش‌بنیان به برگزاری یک سمینار تحت عنوان "چگونه یک شرکت دانش بنیان تاسیس کنیم؟" در محل آمفی‌تئاتر دانشکده راه‌آهن  اقدام نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ -

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با مدیر گروه ماشین‌های ریلی دانشکده راه‌آهن

     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن برای ایجاد فضایی مناسب جهت بیان مشکلات آموزشی دانشجو و ارائه انتقادات و پیشنهادات به مسئولین دانشکده به برگزاری جلسه‌ای تحت عنوان "جلسه پرسش و پاسخ با مدیر گروه ماشین‌های ریلی" در تاریخ 29 آذر ماه در دانشکده راه‌آهن اقدام نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار "راه‌آهن ناب"

     در ادامه سلسله سمینارهای آزمایشگاه سیستم‌های حمل و نقل و لجستیک، سمینار "راه آهن ناب"، با حضور مهندس جاور در این آزمایشگاه برگزار گردید. در این سمینار ضرورت توجه ویژه به این بخش از سیستم حمل و نقل ریلی بیان و با معرفی رویکرد راه آهن ناب، پیشینه به‌کارگیری این روش در راه آهن‌های دنیا معرفی شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ -

نشست صنعتی با حضور دکتر پور سید آقایی

     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن به برگزاری یک نشست صنعتی با حضور مدیر عامل سابق راه‌آهن، دکتر محسن پور سید آقایی، روز دوشنبه تاریخ بیست و دوم آذر ماه سال1395، با موضوع "بررسی چالش‌های حمل و نقل ریلی و راهکارهای برون‌رفت از آن‌ها"، در محل آمفی‌تئاتر دانشکده راه‌آهن اقدام نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ -

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با دکتر احدی، مدیر گروه حمل و نقل ریلی

       انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن برای ایجاد فضایی مناسب جهت بیان مشکلات آموزشی دانشجو و ارائه انتقادات و پیشنهادات به مسئولین دانشکده به برگزاری جلسه‌ای تحت عنوان "جلسه پرسش و پاسخ با مدیر گروه حمل و نقل ریلی" در تاریخ 21 آذرماه 95 در دانشکده مهندسی راه‌آهن اقدام نمود. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی "Catia"

     نرم‌افزار "catia" یک نرم‌افزار قدرتمند در زمینه‌ی طراحی و خصوصاً طراحی سه بعدی است. انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن با درک نیاز دانشجویان به فراگیری دوره‌های آموزشی این نرم‌افزار اقدام به برگزاری این دوره‌ها با آموزش مهندس علیرضا امیدی طی روزهای 13 و 20 و 27 آبان 95 نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ -

سمینار "نقشه کلیدی امداد پس از سوانح حمل و نقل ریلی"

     در ادامه سلسله سمینارهای آزمایشگاه سیستم‌های حمل‌ونقل و لجستیک، سمینار “نقش کلیدی امدادرسانی پس از سوانح حمل و نقلی” توسط آقای سیامک حدادی مهربان، مربی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر که از فعالان این سازمان می‌باشد، در دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی "Civil3d"

     نرم‌افزار "سیویل تری دی" یک نرم‌افزار حرفه‌ای در زمینه نقشه‌برداری، راهسازی و کارتوگرافی بوده و نقطه عطفی در صنعت نرم‌افزارهای نقشه‌برداری می‌باشد. امروزه اهمیت توانایی کار با نرم افزار civil3d بر کارشناسان عمران پوشیده نیست. از این‌رو دانشکده مهندسی راه‌آهن به برگزاری این کلاس آموزشی اقدام کرد.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ -

سمینار" چگونه یه ارائه مطلب جذاب و موثر داشته باشیم؟"

     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با روش‌های ارائه یک مطلب به شیوه‌ای تاثیرگذار، اقدام به برگزاری یک سمینار در آبان ماه سال1395 تحت عنوان "چگونه یک ارائه مطلب تاثیر‌گذار داشته باشم؟"در محل آمفی‌تئاتر دانشکده راه‌آهن نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره آموزشی اتوکد

      انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن با درک نیاز دانشجویان به فراگیری دوره‌های آموزشی نرم افزار اتوکد (از جمله نرم‌افزارهای طراحی مهندسی)، در پی استقبال از دوره های پیشین، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نرم افزاراتوکد با تدریس مهندس مسعودنیا نمود.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

کارگاه آشنایی با رزومه نویسی

     روز دوشنبه 10آبان ماه دریک سمینار 2 ساعته با حضور مهندس بابک زنده‌دل در دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن کارگاهی با عنوان آشنایی با رزومه نویسی و مصاحبه برگزار شد. در این سمینار بابیان محتوای رزومه، راهکارهای جذب مخاطب ارائه شد، همچنین در رابطه با مصاحبه‌ شغلی و نکات حائز اهمیت آن به مخاطبان ارائه شد.

img_yw_news
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ -

سمینار "ارزیابی سیاست‌های تقاضای حمل و نقل در راستای دستیابی به حمل و نقل پایدار شهری"

     دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن، در پی سلسله سمینارهای حمل ونقل و لجستیک، اقدام به برگزاری سمینار "ارزیابی سیاست‌های تقاضای حمل و نقل در راستای دستیابی به حمل و نقل پایدار شهری" با حضور دکتر مرتضی باقری و دکتر مهدی استادی جعفری نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه "MBTI"

     با توجه به استفاده گسترده از آزمون فوق در اکثر کشورهای توسعه یافته به عنوان یک آزمون کاربردی و معتبر، انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن کارگاه "MBTI" را با حضور مهندس محمدحسین میرمجیدی، یکی از فارغ‌التحصیلان دانشکده راه‌آهن برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه "آشنایی با روش‌های جستجو مقالات"

     انجمن‌های علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن و تحصیلات تکمیلی با توجه به اهمیت و کاربرد جستجوی صحیح در موفقیت امور علمی-تحقیقاتی، روز دوشنبه 3آبان، کارگاه "آشنایی با روش‌های جستجوی مقالات، پایان نامه، کتاب و آیین‌نامه را با رویکرد دسترسی سریع، برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار "طراحی پیشرفته سیستم‌های بالاستی و بدون بالاست"

     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن سمیناری در روز 22 تیرماه سال 1395 در آمفی‌تئاتر دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران، با عنوان "طراحی پیشرفته سیستم های بالاستی و بدون بالاست"  با همکاری شرکت آریابنا ویژن، نماینده شرکت پاندرول در ایران برگزار کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری همایش "جهانی شو"

از آنجا که توسعه کار آفرینی به عنوان یک استراتژی کلان و ملی در جهت حل مسائل اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی مورد توجه اغلب دولت ها و دانشگاه ها قرار گرفته است.به همین منظور رویداد علمی-فرهنگی" جهانی شو"به همت انجمن علمی دانشکده ی کار آفرینی دانشگاه تهران و با همکاری انجمن علمی دانشکده ی مهندسی راه آهن دانشگاه علم وصنعت در سالن شهید چمران دانشگاه تهران واقع در خیابان انقلاب برگزارشد.  

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

بازدید از ایستگاه آپرین

بازدید از ایستگاه آپرین در روز چهارشنبه 18 ام آذر ماه با شرکت دانشجویان دانشکده ی مهندسی راه آهن در هر سه رشته ی مهندسی حمل ونقل ریلی،مهندسی خط و سازه های ریلی و مهندسی ماشین های ریلی و حضور استاد میر دامادی عضو هیئت علمی دانشکده ی مهندسی راه آهن برگزار شد

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کارگاه ارائه ی مقالات پیرامون موضوع مدیریت ریسک در حمل و نقل ریلی

انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن کارگاه ارائه ی مقالات پیرامون موضوع مدیریت ریسک در حمل و نقل ریلی را برگزار کرد

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

سمینار در اعماق ارتباطات و مکاتبات نسل جوان

انجمن علمی دانشکده ی مهندسی راه آهن در راستای همکاری با  دفتر مرکزی انحمن های علمی در روز دوشنبه 2 آذر سمینار در اعماق ارتباطات و مکاتبات نسل جوان را در آمفی تئاتر دانشکده ی مهندسی راه آهن  برگزار کرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کارگاه آموزشی نرم افزار برای نگارش پایان نامه و مقالات

انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن کارگاه آموزشی نرم افزار برای نگارش پایان نامه و مقالات با رویکرد صرفه جویی در زمان را برگزار کرد

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری همایش مدیریت منابع انسانی

انجمن علمی دانشکده ی مهندسی راه آهن در راستای گسترش اخبار و تازه های صنعت ریلی اقدام به راه اندازی مجدد برد اخبار در ترم جدید نمود

img_yw_news
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کارگاه آشنایی با روش های جستجو ی مقالات،پایان نامه،کتاب و آیین نامه با رویکرد دسترسی سریع را به دلیل استقبال بسیار گسترده مجددا

انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن کارگاه آشنایی با روش های جستجو ی مقالات،پایان نامه،کتاب و آیین نامه با رویکرد دسترسی سریع را به دلیل استقبال بسیار گسترده مجددا برگزار کرد

img_yw_news
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

دوره ی آموزشی نرم افزار civil3D

انجمن علمی دانشکده ی مهندسی راه آهن دوره ی آموزشینرم افزار civil3D را برگزار کرد.نرم افزار  civil 3Dیک نرم افزار قدرتمند برای کمک به مهندسین عمران و شهرسازی ومستند کردن طرح های پروژه های اجرایی است.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .