[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی خودرو: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 22 | تعداد کل بازدید های مطالب: 137,719 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ -

بازدید از نهمین جشنواره فناوری نانو و نمایشگاه صنعت

     طی برگزاری نهمین جشنواره فناری نانو که از تاریخ 14 الی17 مهر ماه 95 هم‌زمان با نمایشگاه صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، گروهی از دانشجویان خودرو، مکانیک و شیمی دانشگاه علم و صنعت، اقدام به بازدید از این نمایشگاه کردند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده مهندسی خودرو سال 1395

    جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشکده مهندسی خودرو روز دوشنبه مورخ 95/7/5 در سالن جلسات پژوهشکده خودرو، با حضورتمامی اساتید دانشکده و دانشجویان جدیدالورود دانشکده برگزار شد. دانشجویان به تفکیک گرایش، با اساتید خود دیدار کرده و به بیان شیوه­ی تحصیل و اهداف دانشکده در هر گرایش پرداختند.

img_yw_news
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ -

فعالیت های انجام شده توسط انجمن علمی مهندسی خودرو در دوره ی دوازدهم

     فعالیت های انجام شده توسط انجمن علمی مهندسی خودرو در دوره ی دوازدهم انجمن های علمی به شرح زیر میباشد ...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ -

دوره آموزشی نرم افزار CATIA

قابل توجه دانشجویان دانشکده مهندسی خودرو:دوره آموزشی نرم افزار CATIA شنبه ها و دوشنبه ها ساعت 16:30 تا 18:30مدرس : مهندس مستقیمی

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ -

دوره آموزشی نرم افزار ABAQUS

انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو برگزار می کند :دوره آموزشی نرم افزار ABAQUSیکشنبه ها و سه شنبه ها ساعت 16:30 الی 18:30 مدرس : دکتر خلخالی

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ -

پخش مستند علمی PORSCHE 911

پخش مستند علمی PORSCHE 911 در ادامه پخش مستندهای علمی انجمن علمی دانشکده خودرو برگزار کرد: پخش مستند PORSCHE 911 با زیرنویس فارسی (توسط انجمن علمی)

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ -

برگزاری دوره آموزشی MATLAB

 برگزاری دوره آموزشی MATLAB انجمن علمی دانشکده خودرو اقدام به برگزاری دوره آموزشی MATLAB نموده است . این کلاس ها در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 17 – 18:45 برگزار خواهد شد ،هزینه ی این دوره 20000 تومان بوده و متقاضیان جهت ثبت نام می‏توانند به دفتر انجمن علمی واقع در دانشکده مراجعه نمایند .

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۹ -

جلسه توجیهی انتخاب واحد برای دانشجویان ورودی 89

انجمن علمی دانشکده خودرو جلسه ای را با حضور دانشجویان ورودی 89 جهت راهنمایی و توجیح انتخاب واحد برگزار نمود. تاریخ: 13/10/89 ساعت : 16:45 مکان: دانشکده خودرو ، کلاس دیجیتال 3

img_yw_news
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۸۹ -

مستند علمی Audi R8

انجمن علمی دانشکده خودرو تقدیم میکند: پخش مستند علمی Audi R8 با زیرنویس فارسی مکان: سالن کنفرانس دانشکده خودرو زمان: سه شنبه 30/9/89 ساعت : 13:15

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۹ -

بازدید علمی از ایران خودرو دیزل

دانشکده خودرو با همکاری انجمن علمی برگزار میکند: بازدید علمی از ایران خودرو دیزل جهت کسب اطلاعات بیشتر حداکثر تا 21/9/89 به   انجمن علمی خودرو مراجعه کنید.

img_yw_news
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۹ -

دوره ی آموزشی matlab

گروه متلب(matlab) دانشکده ی خودرو در نظر دارد دوره ی کامل آموزشی این نرم افزار را در سطوح مقدماتی و پیشرفته برگزار کند ، شرایط و زمان ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۹ -

برگزاری دوره آموزشی ABAQUS

برگزاری دوره آموزشی ABAQUS کلاس های آموزشی ABAQUS در سطح مقدماتی با همکاری شرکت مهندسی ویژن برگزار می گردد. لازم به ذکر است ساعت کلاس ها 4شنبه‏ها عصر از ساعت 17:30 الی 21 می باشد. محل برگزاری کلاس ها سایت دانشکده خودرو است.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

کلاس نرم افزار آموزشی abaqus

کلاس نرم افزار آموزشی abaqus کلاس نرم افزار آموزشی abaqus از 4 شنبه هشتم اردیبهشت 89 برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو مراجعه نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

بازدید از نیروگاه منتظر قائم کرج (انجمن علمی خودرو)

بازدید از نیروگاه منتظر قائم کرج هفته گذشته بازدیدی از نیروگاه منتظر قائم کرج صورت گرفت.این بازدید که در روز 5 شنبه 2/2/89 و با حضور دکتر کاکایی معاون آموزشی دانشکده انجام شد در راستای درس ترمودینامیک و مخصوص دانشجویان ورودی 87 بود .

img_yw_news
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۹ -

بازدید از نیروگاه منتظر قائم کرج

بازدید از نیروگاه منتظر قائم کرج :این بازدید جهت آشنایی با سیکل ترکیبی نیروگاه ویژه دانشجویان ورودی 87 در تاریخ 2/02/89 برگزار می گردد. دانشجویان محترم می توانند جهت ثبت نام به انجمن دانشکده خودرو مراجعه کنند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۸ -

اخبار انجمن علمی خودرو (هفته اول آذر)

در طی این هفته مجله ای با عنوان "مهندسی خودرو و عوامل وابسته " از طرف موسسه سایپا گستر به انجمن علمی فرستاده شد که با مشورت اعضا انجمن ثبت نام از علاقه مندان به دریافت این مجله به عمل آمد. جلسه اول کلاس matlab پیشرفته یک شنبه این هفته در سایت دانشکده برگزار گردید.در حالی که هفته گذشته دوره مقدماتی به پایان رسید. ...

img_yw_news
یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸ -

بازدید از شرکت خودرو سازی پارس خودرو

بازدید از شرکت خودرو سازی پارس خودرو تیم خودروی برقی دانشکده تشکیل شد

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۸ -

اخبار انجمن علمی خودرو (هفته چهارم آبان 88)

اخبار انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو: کلاس matlab مقدماتی هفته گذشته به اتمام رسید.کلاس های matlab در دانشکده در دو دوره مقدماتی و پیشرفته برگزار میشود.لازم به ذکر است که دوره پیشرفته در هفته آینده شروع خواهد شد. در هفته جاری مستند علمی "کوروت" در سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید.این مستند که به همت مسئول کمیته فیلم تهیه شده بود در جهت ارتقا سطح علمی دانشجویان اکران شد. ...

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸ -

عملکرد مهر و آبان انجمن علمی خودرو

هفته دوم مهر ماه مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود برگزار گردید.این مراسم که در سالن کنفرانس دانشکده برگزار شد با سخنرانی دکتر رمضانی که از اساتید مجرب دانشکده میباشند همراه بود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۸ -

گالری تصاویر

خودرو - بازدید شرکت مگاموتور (5 تصویر)

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۸ -

گزارش عملکرد دانشکده مهندسی خودرو در سال تحصیلی 87-88

دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران در سال تحصیلی 87-86 برای نخستین بار اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی نمود و به تبع آن در سال تحصیلی 87-88 با حضور دانشجویان کارشناسی در انجمن علمی دانشجویی این دانشکده،انجمن مذکور بسیار فعال تر از گذشته فعالیت های خود را آغاز کرد که در ادامه به بررسی عملکرد این دانشکده می پردازیم.... 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .