[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی دفتر::
معرفی افراد::
پروژه های در دست طراحی ::
پروژه های در دست اجرا ::
پروژه های خاتمه یافته::
مناقصات::
اخبار و آگهی ها::
آلبوم تصاویر::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
تماس با دفتر

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان حیدرخانی،خیابان ملک لو، درب ورودی شماره ۳ دانشگاه علم و صنعت، دفتر نظارت بر طرح های عمرانی.

تلفن تماس: ۷۷۲۴۰۴۲۴ - ۷۷۲۴۰۳۸۲  

فاکس: ۷۷۲۴۰۳۹۶
پست الکترونیک: construction.iust@gmail.com

..
:: بایگانی بخش ریاضی و مجتمع کلاسها: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 18 | تعداد کل بازدید های مطالب: 92,497 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای تیر 89

   آلبوم تصاویر      پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه به حول و قوه الهی و تلاش های خستگی ناپذیر مسئولین دانشگاه بخصوص ریاست محترم دانشگاه، مدیر محترم دفتر طرحهای عمرانی، معاونین محترم، مدیر محترم اداره خدمات، کارشناسان دفتر و تلاشهای گرانقدر پیمانکار محترم و مشاور محترم در اوایل تیرماه 1389 در مرحله بهره برداری قرار گرفت.امید است با فراهم آمدن زیرساخت های مناسب، پیشرفت علمی روزافزون دانشگاه علم و صنعت ایران را در عرصه ملی و بین المللی همچون سالهای درخشان گذشته و پر فروغ تر از همیشه شاهد باشیم.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای خرداد 89

       پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در خرداد ماه 1389معادل 99.01 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. فعالیت های اجرایی طبقات پروژه انجام پذیرفته است. فعالیتهای مرتبط با اجرای برج های خنک کن و پست کامپکت اتمام یافته است. تحویل موقت کل پروژه انجام پذیرفته است. آسانسورهای پروژه در مراحل نهایی اجرا می باشد.   آلبوم تصاویر

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای اردیبهشت 89

     پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در اردیبهشت ماه 1389معادل 98.31 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. اهم فعالیت های اجرایی طبقات پروژه انجام پذیرفته است. فعالیتهای مرتبط با اجرای برج های خنک کن و پست کامپکت نیز مراحل نهایی را طی می کند. تحویل موقت طبقات پنجم تا دوم انجام پذیرفته است و لیست نواقص جهت اصلاح به پیمانکار ابلاغ گردیده است.    آلبوم تصاویر

img_yw_news
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای فروردین 89

       پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در فروردین ماه 1389معادل 97.50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. اهم فعالیت های اجرایی طبقات پروژه انجام پذیرفته است. فعالیتهای مرتبط با اجرای برج های خنک کن و پست کامپکت نیز مراحل نهایی را طی می کند.  آلبوم تصاویر 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای بهمن 88

   آلبوم تصاویر      پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در بهمن ماه 1388 معادل 95.69 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.پیمانکار طبقات اول تا سوم را تحویل نموده است و طبقات چهارم و پنجم نیز در حال تکمیل می باشد. پیمانکار در ادامه سایر طبقات را تکمیل و تحویل خواهد نمود. فعالیت­های مربوط به نازک­کاری و تأسیسات طبقات باقیمانده در حال انجام می­باشد. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای دی 88

   آلبوم تصاویر      پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در دی ماه 1388 معادل 94.73 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.پیمانکار طبقات اول تا سوم را تحویل نموده است و طبقات چهارم و پنجم نیز در حال تکمیل می باشد. پیمانکار در ادامه سایر طبقات را تکمیل و تحویل خواهد نمود. فعالیت­های مربوط به نازک­کاری و تأسیسات طبقات باقیمانده در حال انجام می­باشد. 

img_yw_news
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۸ -

روند اجرایی پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسها

جهت دانلود و مشاهده با کیفیت گزارش روند اجرا و اقدامات انجام گرفته در پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاس های علوم پایه که بزودی در مرحله تحویل موقت قرار می گیرد به ادامه مطلب مراجعه نمایید.    

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای آذر 88

   آلبوم تصاویر      پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در آذر ماه 1388 معادل 90.95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.پیمانکار طبقات اول تا سوم را تحویل نموده است و طبقات چهارم و پنجم نیز در حال تکمیل می باشد. پیمانکار در ادامه سایر طبقات را تکمیل و تحویل خواهد نمود. عمده فعالیت­های مربوط به نازک­کاری و تأسیسات طبقات باقیمانده در حال انجام می­باشد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای آبان 88

     پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در آبان ماه 1388 معادل 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.پیمانکار طبقات اول تا سوم را تحویل نموده است. پیمانکار در ادامه سایر طبقات را تکمیل و تحویل خواهد نمود. عمده فعالیت­های مربوط به نازک­کاری و تأسیسات طبقات باقیمانده در حال انجام می­باشد.  آلبوم تصاویر 

img_yw_news
پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای مهر 88

     پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در مهرماه 1388 معادل 83.6 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. عمده فعالیت­های مربوط به نازک­کاری و تأسیسات طبقات باقیمانده در حال انجام می­باشد.   پیمانکار طبقات اول تا سوم را تحویل نموده است. پیمانکار در ادامه سایر طبقات را تکمیل و تحویل خواهد نمود.         آلبوم تصاویر

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای شهریور 88

  سابقه طرح موضوع پروژه و مطالعات اولیه آن به سالهای نزدیک 1377 بر می ‌ گردد ولی با همت رئیس، معاونت ها و مدیریت های دانشگاه در سال 1386 با جدیت پروژه دنبال و مطالعات طراحی، مهندسی ارزش، انتخاب پیمانکاران فرعی، تخریب ساختمان قدیم، گودبرداری محل اجرای پروژه و همچنین فرآیند انتخاب پیمانکار اصلی انجام رسید که خود حاکی از همت والا و تلاش خستگی ناپذیر این عزیزان دارد.    پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در شهریورماه 1388 معادل 76.98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. عمده فعالیت­های مربوط به نازک­کاری و تأسیسات در حال انجام می­باشد.      آلبوم تصاویر 

img_yw_news
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای مرداد88

  آلبوم تصاویرپروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در مردادماه 1388 دارای پیشرفت ماهانه 7.27 درصد بوده و در مجموع حدود 71.42 درصد پیشرفت تجمعی داشته است. سازه پروژه به اتمام رسیده، فعالیتهای سفت کاری در حال اتمام می باشد و هم اکنون پروژه در مرحله نازک کاری و تاسیسات می باشد .    برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا انتهای مردادماه بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای خرداد 88

  آلبوم تصاویرپروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه در خرداد ماه 1388 دارای پیشرفت ماهانه 5.97 درصد بوده و در مجموع حدود 59.17 درصد پیشرفت تجمعی داشته است. سازه پروژه به اتمام رسیده، فعالیتهای سفت کاری در حال اتمام می باشد و هم اکنون پروژه در مرحله نازک کاری و تاسیسات می باشد . برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا انتهای خرداد ماه بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای اردیبهشت88

مشخصات پروژهپروژه در 7 طبقه فعلی و توسعه آن یک طبقه پیش بینی شده است. اسکلت ساختمان فلزی با سقف ‌ های کامپوزیت و دیوارهای برشی، تأسیسات مکانیکی آن مشتمل بر چیلر، هواساز و برج خنک ‌ کننده ، تأسیسات برقی شامل شبکه کامپیوتر، دوربین ‌ های مداربسته ، تجهیزات آموزش می ‌ باشد. نمای ساختمان شامل آلکوباند، آجرنما و سنگ گرانیت بوده و موقعیت آن در ضلع شمال غربی دانشگاه، از شمال با گروه معارف از جنوب دانشکده کامپیوتر از شرق کتابخانه مرکزی و از غرب با دانشکده فیزیک همجوار می شود. برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا انتهای اردیبهشت ماه 1388، بر روی ادامه مطالب کلیک نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ -

گزارش هفته چهارم اردیبهشت 88 پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه

   عملیات اجرای پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاس‌ها از فروردین 87 آغاز و با گذشت 401 روز از اجرای پروژه،  مقرر است براساس برنامه زمانبندی تا 21 مهرماه 88 اجرای این پروژه به پایان رسد.   عملیات اجرای سازه مشتمل بر (اجرای اسکلت فلزی، اجرای دیوار برشی و سقف ‌ ها) پایان یافته و فعالیت‌های مربوط به سفت‌کاری، نازک‌کاری و تأسیسات برقی و مکانیکی در حال اجرا می باشد.   برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا تاریخ 26 اردیبهشت 1388، بر روی ادامه مطالب کلیک نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ -

گزارش هفته سوم اردیبهشت 1388 پرو‍ژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه

  آلبوم تصاویرعملیات اجرای پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاس‌ها از فروردین 87 آغاز و پیشرفت زمانی حدود 71.2% داشته است (هفته سوم اردیبهشت 88) مقرر است براساس برنامه زمانبندی تا 21 مهرماه 88 اجرای این پروژه به پایان رسد. عملیات اجرای اسکلت فلزی پایان یافته و عملیات اجرای دیوار برشی و سقف ‌ ها رو به پایان بوده و فعالیت‌های مربوط به سفت‌کاری، نازک‌کاری و تأسیسات برقی و مکانیکی در حال اجرا می باشد.   برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا تاریخ 19 اردیبهشت 1388، بر روی ادامه مطالب کلیک نمایید. 

img_yw_news
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاسهای علوم پایه تا انتهای فروردین 88

   آلبوم تصاویرمشخصات پروژهپروژه شامل 7 طبقه فعلی و توسعه آن یک طبقه پیش بینی شده است. اسکلت ساختمان فلزی با سقف ‌ های کامپوزیت و دیوارهای برشی، تأسیسات مکانیکی آن مشتمل بر چیلر، هواساز و برج خنک ‌ کننده ، تأسیسات برقی شامل شبکه کامپیوتر، دوربین ‌ های مداربسته ، تجهیزات آموزش می ‌ باشد. نمای ساختمان شامل آلکوباند، آجرنما و سنگ گرانیت بوده و موقعیت آن در ضلع شمال غربی دانشگاه، از شمال با گروه معارف از جنوب دانشکده کامپیوتر از شرق کتابخانه مرکزی و از غرب با دانشکده فیزیک همجوار می شود. برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا انتهای فروردین ماه 1388، بر روی ادامه مطالب کلیک نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷ -

ریاضی و مجتمع کلاسها تا انتهای بهمن 1387

 مقدمه                                                                                                آلبوم تصاویر  سابقه طرح موضوع پروژه و مطالعات اولیه آن به سالهای نزدیک 1377 بر می ‌ گر دد ولی همانگونه که ملاحظه می فرمائید با همت رئیس، معاونت ها و مدیریت های دانشگاه در سال 1386 با جدیت پروژه دنبال و مطالعات طراحی و مهندسی ارزش و انتخاب پیمانکاران فرعی و تخریب ساختمان قدیم و گودبرداری محل اجرای پروژه و همچنین فرآیند انتخاب پیمانکار اصلی انجام رسید که خود حاکی از همت والا و تلاش خستگی ناپذیر این عزیزان دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 4652