[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه دانشجویی

امور دانشجویان

امور خوابگاه ها

اداره رفاه و خدمات دانشجویی

اداره بهداشت و درمان
کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 781 | تعداد کل بازدید های مطالب: 2,840,991 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، جلسه انتخابات کانون همیاران سلامت روان را در تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ از ساعت ۱۲ با حضور تعدادی از دانشجویان داوطلب برای عضویت در کانون همیاران در اتاق ۲۰۹ دانشکده عمران جدید برگزار نمود.   

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ -

کارگاه گذر موفق از امتحانات

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه گذر موفق از امتحانات را ویژه دانشجویان دختر خوابگاهی برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ -

حضور مشاور تحصیلی در خوابگاه

مرکز مشاوره و سبک زندگی، به منظور کمک به دانشجویان در ایام امتحانات، مشاور تحصیلی در خوابگاه برادران داخل مستقر می نماید.   

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش مراسم تقدیر از دانشجویان دارای پیشرفت تحصیلی

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۱۳ ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ طی مراسمی از دانشجویان دارای پیشرفت تحصیلی در ترم جاری تقدیر کرد.    

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش سی و ششمین همایش اولیاء

سی و ششمین همایش اولیاء ویژه اولیاء دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۴۰۲ با شعار دانشگاه دوستدار خانواده، روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۱۰ از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ در مجتمع فرهنگی هنری شهید بهرامی برگزار گردید. در ابتدای مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، سرپرست محترم دانشگاه جناب آقای دکترداود یونسیان ضمن خیر مقدم به اولیاء دانشجویان، سخنرانی خود را در سه محور ارائه نمودند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش کارگاه شناخت موادمخدر

مرکز مشاوره و سبک زندگی، به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات، کارگاه آموزشی "شناخت مواد مخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع" را ویژه کارشناسان خدمات آموزشی، دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۷ از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ برگزار نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ -

سی و ششمین همایش اولیاء دانشجویان

مرکز مشاوره و سبک زندگی در راستای تحقق شعار (دانشگاه دوستدار خانواده)، سی و ششمین همایش اولیاء دانشجویان ورودی کارشناسی ۱۴۰۲ را پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ -

انتشار نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و سومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: اختلال استرس پس از سانحه، تقویت حافظه، سواد رسانه تاثیر آن در عملکرد افراد، معرفی کتاب، نقدفیلم، محفل نور و...  

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ -

کارگاه من خانم مهندس هستم

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه آموزشی من خانم مهندس هستم(۲) را ویژه دانشجویان دختر خوابگاهی برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش برنامه جشن بزرگ دخترانه

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه با همکاری شهرداری منطقه ۴ شهر تهران، در دهه کرامت و به مناسبت ولادت فرخنده حضرت معصومه(س) و روز دختر مراسم جشن "ریحانه هستی" را روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۲۴ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۰۰ در سالن همایش های امام رضا(ع) برگزار نمود.   

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -

کارگاه شناخت انواع موادمخدر و شناسایی دانشجویان در خطر

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات، کارگاه شناخت انواع موادمخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع را دوشنبه ۷ خرداد ماه ویژه کارکنان خدمات آموزشی برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش کارگاه آموزش کپسولی پیشگیری از اعتیاد

کارگاه آموزش های کپسولی پیشگیری از اعتیاد با هدف افزایش دانش و ارتقاء مهارت دانشجویان در مجهز شدن به رفتارهای پیشگیری از اعتیاد، در کلاس های علوم پایه با همکاری همکاران آموزشی در سی دقیقه پایانی کلاس ها برگزار شد.  

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش دوشنبه های شاد

مرکز مشاوره و سبک زندگی در برنامه دوشنبه های شاد که توسط تربیت بدنی در بوستان حضرت معصومه (س) برگزار شد، همکاری فعال داشت.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

عضوگیری کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، عضو همیار سلامت روان می پذیرد. مهلت ثبت نام تا ۱ خرداد و تاریخ انتخابات ۲ خرداد می باشد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش هفته خوابگاه ها

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه به مناسبت هفته خوابگاه ها از تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۳ الی ۱۴۰۳/۲/۲۵ از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۱ در خوابگاه خواهران و برادران داخل و خوابگاه حکیمیه و مجیدیه حضور فعال داشت.   

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

جشن بزرگ دخترانه ( ریحانه هستی)

دختران عزیز علم و صنعت، ضمن تبریک فرارسیدن روز دختر، شما را دعوت می کنیم تا در جشن بزرگ دخترانه "ریحانه ی هستی " دوشنبه ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵، سالن امام رضا (ع) جنب کتابخانه مرکزی دانشگاه حضور یابید.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

نمایش فیلم پرویزخان همراه با نقد روانشناختی

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت دانشگاه، فیلم پرویزخان به همراه نقد روانشناختی آن را نمایش می دهد.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

برنامه هفته خوابگاه ها ویژه دختران

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته خوابگاه ها، برنامه های متنوع را در خوابگاه خواهران داخل برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

برنامه هفته خوابگاه ها ویژه پسران

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته خوابگاه ها، برنامه های متنوع را در خوابگاه های برادران داخل،حکیمیه و مجیدیه برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش اردوی کاخ سعدآباد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، در روز پنچ شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۱۳ اردوی کاخ سعد آباد را با حضور دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خوابگاه خواهران برگزار نمود.   

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش برنامه روز روان شناس و مشاور

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران به مناسبت روز روانشناس و مشاور مراسم هم اندیشی کادر اجرایی و کادر درمان مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران با عنوان "حال خوب ساختنی است" را در روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۸ در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار نمود.   

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

آموزش های پیشگیری از اعتیاد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزش های کپسولی پیشگیری از اعتیاد را, ویژه کلاس های علوم پایه ۱۶ الی ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

اردوی کاخ سعدآباد دختران

مرکز مشاوره و سبک زندگی، اردوی یک روزه مجموعه کاخ سعدآباد، ویژه دختران خوابگاهی را پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ الی ۱۴ برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

تبریک روز روان شناس و مشاور

آرزوی روزهایی زیبا و آینده ای روشن برای مشاوران دلسوزی که با آهنگ کلامشان، آرامش را به من هدیه دادند. امنیتی که از هم صحبتی با آنان نصیب من می شود، گمشده ی  روزهای پر تلاطم من است. 🌹روز روانشناس و مشاور مبارک🌹  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش اردوی کاخ سعدآباد پسران

مرکز مشاوره و سبک زندگی در روز پنچ شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۶ اردو کاخ سعد آباد را برگزار نمود. در این اردو که دانشجویان کارشناسی و ارشد خوابگاه حکیمیه در آن حضور داشتند، بازدید از ۵ موزه از مجموعه سعد آباد کاخ سبز، ملت،برادران امیدوار، خودروهای سلطنتی و هنرهای معاصر به عمل آمد.  

صفحه 1 از 32    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.15 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4652