برگشت به دانشگاه علم و صنعت ایران
:: صفحه اصلی ::
بخش‌های اصلی
درباره انستیتو::
معرفی افراد::
سوابق و تجربیات::
شبکه تحقیقاتی::
رویدادها::
اخبار و اطلاعیه::
منابع مرتبط::
آلبوم تصاویر::
فرم های اطلاعاتی::
تماس با ما::
::
کاربرگ حمایت از پایان نامه
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: بایگانی بخش اخبار انستیتو: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 20 | تعداد کل بازدید های مطالب: 24,451 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ -

انستیتو توربین گاز در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار گردید. انستیتو توربین گاز در فضای باز سالن ۵ و همچنین سالن ۱۰و۱۱ این نمایشگاه ...

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

دعوت به بازدید از غرفه انستیتو توربین گاز در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار خواهد شد. از پژوهشگران و فعالین صنایع جهت آشنایی با جدیدترین فعالیت‌ها و دستاوردهای انستیتو توربین گاز دعوت می‌گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ -

حضور انستیتو توربین گاز در اولین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ایران (پتروتک)

اولین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ایران (پتروتک) در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ آذر ماه ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه‌های پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می‌گردد. از علاقه‌مندان و متخصصین محترم دعوت می‌شود تا از دستاوردهای انستیتو توربین گاز در این نمایشگاه بازدید فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ -

دعوت به بازدید از غرفه انستیتو توربین گاز در بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد. از پژوهشگران و متخصصین محترم دعوت می‌گردد از غرفه انستیتو توربین گاز دانشگاه علم و صنعت ایران واقع در سالن شماره ۵ نمایشگاه بازدید نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ -

مراسم تجلیل از متخصصان و مدیران مرتبط با حوزه توربین گاز کشور و حامیان هفتمین همایش ملی توربین گاز

در آیین افتتاحیه هفتمین همایش ملی توربین گاز در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن تجلیل و تقدیر از حامیان برگزاری این همایش، از تلاش‌ها و مجاهدت‌های جمعی از متخصصین و مدیران مرتبط با حوزه توربین گاز کشور با اهداء تقدیرنامه...

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ -

تجلیل از بانوان متخصص فعال در صنعت توربین گاز در هفتمین همایش ملی توربین گاز

به مناسبت تقارن هفتمین همایش ملی توربین گاز با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، در آیین افتتاحیه این مراسم از زحمات چند تن از بانوان متخصص فعال در صنعت توربین گاز با اهداء تقدیرنامه، یادبود و تندیس همایش تجلیل شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ -

معرفی صنایع توربین گاز کشور در اختتامیه هفتمین همایش ملی توربین گاز

بخش پایانی و اختتامیه هفتمین همایش ملی توربین گاز به سخنرانی های صنعتی جهت ارائه مدیران صنایع توربین گاز و معرفی دستاوردها، محصولات و پرسش و پاسخ فنی اختصاص داشت ...

img_yw_news
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ -

گزارش برنامه دوربین۷ از نمایشگاه جانبی هفتمین همایش ملی توربین گاز

این نمایشگاه با حضور تعدادی از شرکت‌های فعال در زمینه توربین گاز کشور در خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ -

گزارش آیین افتتاحیه هفتمین همایش ملی توربین گاز

آیین افتتاحیه هفتمین همایش ملی توربین گاز، در خرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور مدیرعامل سازمان صنایع هوایی، مدیران صنایع توربین گاز کشور و اساتید و محققین علمی این حوزه در آمفی‌تئاتر شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

دعوت به بازدید از غرفه انستیتو توربین گاز در ببیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

ببیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تاریخ ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد. از تمامی پژوهشگران، صنعتگران و علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا از غرفه انستیتو توربین گاز در محل سالن ۱۰ و ۱۱ بازدید نمایند و با جدیدترین دستاوردها، خدمات و پروژه‌های انستیتو آشنا شوند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ -

هفتمین همایش ملی توربین گاز

هفتمین همایش ملی توربین گاز روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور اساتید، متخصصان و مدیران صنعتی و شرکت‌های فعال در زمینه‌ی توربین گاز به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰ -

حضور انستیتو توربین گاز در سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از سـاخت داخل در صنعت پتروشیمی و پالایش

همراهان گرامی، از شما دعوت می‌گردد از تاریخ ۲ لغایت ۴ اسفندماه ۱۴۰۰ از غرفه انستیتو توربین گاز دانشگاه علم و صنعت ایران در سومین نمایشگاه حمایت از سـاخت داخل در صنعت پتروشیمی و پالایش در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش بازدید فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ -

سلسله سخنرانی علمی انستیتو توربین گاز

سلسله سخنرانی علمی انستیتو توربین گاز در بهمن ماه ۱۴۰۰ در ۴ جلسه به صورت وبینار آنلاین با موضوعات زیر برگزار می‌شود: Non Destructive Metallography of Ni-Base Superalloy Gas Turbine Secondary Air System Sealing Ti-Alloys Application in Gas Turbine Aero-Engine Gas Turbine Rotordynamics; Theory, Application and Industrial Case studies

img_yw_news
چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ -

انستیتو توربین گاز در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید. انستیتو توربین گاز در محل پاویون دانشگاه علم و صنعت ایران در سالن ۵ این نمایشگاه حضور داشت و در این مدت با حضور فعال به ارائه مناسب دستاوردها و فعالیت‌های علمی، پژوهشی و صنعتی خود پرداخت. جناب آقای احمد وحیدی وزیر کشور، جناب آقای محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین جناب آقای منصور انبیا ریاست دانشگاه علم و صنعت ایران از غرفه انستیتو...

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ -

انستیتو توربین گاز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه

به مناسبت هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران با شعار «توسعه فناوری و تعاملات صنعتی با روحیه جهادی» برگزار شد. در غرفه انستیتو توربین گاز دستاوردها و خدمات مجموعه به بازدیدکنندگان معرفی گردید. وزیر نیرو، ریاست دانشگاه، معاونین، هیئت‌رئیسه، اساتید هیئت‌علمی، مدیران صنعتی و دانشگاهی و دانشجویان مقاطع مختلف از این نمایشگاه...

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ -

دعوت به بازدید از غرفه انستیتو توربین گاز در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در تاریخ ۲۳ تا ۲۶ آذر ۱۴۰۰ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد. از تمامی پژوهشگران، صنعتگران و علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا از غرفه انستیتو توربین گاز در محل سالن ۵ و در پاویون دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید نمایند و با جدیدترین دستاوردها، خدمات و پروژه‌های انستیتو آشنا شوند.

img_yw_news
جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰ -

دعوت به بازدید از غرفه انستیتو توربین گاز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه

به مناسبت هفته پژوهش «نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه» در تاریخ ۲۱ و ۲۲ آذر ۱۴۰۰ در محل مجتمع امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ -

سخنرانی علمی: بکارگیری سوخت‌های کم‌کربن و تجدیدپذیر در توربین‌های گازی سایز کوچک برای دستیابی به سیستم انرژی کربن صفر

انستیتو توربین گاز و دانشکده مهندسی مکانیک در راستای طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم (بنیاد ملی نخبگان) برگزار می‌کنند: بکارگیری سوخت‌های کم کربن و تجدید پذیر در توربین های گازی سایز کوچک برای دستیابی به سیستم انرژی کربن صفر Introducing Low Carbon Fuels into Micro Gas Turbine Systems for Transmission to Net Zero

img_yw_news
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ -

فراخوان شماره یک حمایت از پایان‌نامه های تحصیلات تکمیلی

به دنبال فعالیت های بیست ساله اخیر و به ویژه موفقیت طرح پژوهشی "بومی‌سازی توربین ملی 25 مگاواتIGT25 "، انستیتو توریین گاز دانشگاه علم صنعت ایران در راستای تحقق اهداف چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران با حمایت شرکت ملی گاز و همکاری شرکت توربو کمپرسور نفت تأسیس شده است.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

ششمین همایش ملی توربین گاز

ششمین همایش ملی توربین گاز در آذر ماه سال ۱۳۹۶ در دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار گردید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 54 queries by YEKTAWEB 4652