[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دانشگاه::
مراکزستادی::
گروه های آموزشی::
اعضای هیئت علمی::
درباره نور::
اخبار و رویدادها::
آیین نامه ها و فرم ها::
دانشجویان ممتاز::
کارکنان واحدنور::
تماس با ما::
::
اطلاعیه فوری
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب بخش
:: دانشجویان مشمول خدمت سربازی جهت صدور معافیت تحصیلی
:: اطلاعیه متقاضیان استفاده از خوابگاه در ایام امتحانات
:: قابل توجه دانشجویان جدیدالورود واحد نور
:: ارزشیابی اساتید
:: دانشجویان گرامی ورودی ۹۹-۹۸ واحد نور
..
نظرسنجی
سایت دانشگاه علم و صنعت ایران- واحد نور را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
بد
   
..
تماس با ما

آدرس:

شهرستان نور - میدان امام- خیابان پاسداران - دانشگاه علم و صنعت ایران واحد نور. 
کد پستی: ۴۶۴۱۶۵۳۷۷۶

تلفن: 01144523224

  پست الکترونیک: noor@iust.ac.ir

..
پیوند با سیستم های دانشگاه

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
:: بایگانی بخش اخبار: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 48 | تعداد کل بازدید های مطالب: 174,556 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۳ دی ۱۴۰۱ -

دانشجویان مشمول خدمت سربازی جهت صدور معافیت تحصیلی

قابل توجه دانشجویان مشمول خدمت سربازی جهت صدور معافیت تحصیلی   به‌ نام خدا پیرو اطلاع رسانی که در زمان ثبت‌نام انجام شد، دانشجویان مشمول خدمت سربازی موظف می‌باشند درخواست معافیت تحصیلی ثبت نمایند که متاسفانه تعدادی از این دانشجویان در این خصوص اقدامی ننموده‌اند؛ بنابراین باید در اسرع وقت به سامانه سخا به آدرس https://sakha.epolice.ir مراجعه کرده و درخواست معافیت تحصیلی داخلی ثبت کنند. نکات: ۱- جهت ثبت درخواست معافیت تحصیلی، نامه ابطال معافیت تحصیلی مقطع قبلی مورد نیاز است که هنگام ثبت درخواست باید شماره و تاریخ نامه مذکور در قسمت سوابق تحصیلی وارد شود. ۲- در ثبت درخواست معافیت تحصیلی داخل، مقطع تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد باید "فوق لیسانس غیر پزشکی ناپیوسته" با کد ۴۰ انتخاب شود. ۳- بعد از ثبت درخواست معافیت تحصیلی، هزینه کارمزد درخواست باید پرداخت شود که ممکن است فعال شدن روند پرداخت بعد از ثبت درخواست، مدت زمان کوتاهی به طول بیانجامد؛ بنابراین چنانچه دانشجویی درخواست معافیت تحصیلی را ثبت کرده اما تا کنون از طرف دانشگاه تایید نشده، این احتمال وجود دارد که هزینه کارمزد درخواست را در سامانه سخا پرداخت نکرده باشد. ۴- پس از تایید درخواست توسط دانشگاه، پیامکی توسط سامانه سخا با محتوای "صدور مجوز ثبت‌نام" ارسال می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل درخواست بوده و پس از مدتی نیز معافیت تحصیلی صادر می‌شود؛ بنابراین نیازی به پی‌گیری حضوری یا تلفنی توسط دانشجو نمی‌باشد. همچنین جهت اطمینان می‌توان شماره کلاسه معافیت تحصیلی را در سامانه گلستان در اطلاعات جامع دانشجو، زدن دکمه پرسنلی و در کادر نظام وظیفه و بورسیه مشاهده کرد. ۵- پذیرفته‌شدگانی که حین خدمت سربازی بوده و در سامانه سخا نیز درخواست داده‌اند، پس از تایید توسط دانشگاه، نتیجه درخواست به وضعیت معرفی به یگان جهت ترخیص تغییر می‌نماید که در این مرحله متقاضی می‌بایست به نزدیک‌ترین معاونت وظیفه عمومی سطح کشور مراجعه و پس از دریافت برگه ترخیص از خدمت به محل خدمت خود مراجعه و نسبت به انجام مراحل ترخیص از خدمت اقدام کند و سپس به همراه برگه ترخیص مجددا به یکی از معاونت‌های وظیفه عمومی سطح کشور مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات ترخیص از خدمت اقدام و مجوز ثبت‌نام (معافیت تحصیلی) نامبرده صادر می‌گردد.  

img_yw_news
شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

اطلاعیه متقاضیان استفاده از خوابگاه در ایام امتحانات

قابل توجه دانشجویان گرامی واحد نور با سلام واحترام؛ به استحضار می رساند با عنایت به برگزاری امتحانات به صورت حضوری در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، مقتضی است جهت استفاده از خوابگاه در ایام امتحانات (از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۴/۰۲) درخواست کتبی خود را با تعیین روزهای  مشخص، به نشانی الکترونیکی  shadmehr_aiust.ac.ir، تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ ارسال فرمایید. شایان ذکر است پس از بررسی شرایط موجود، صدور معرفی نامه های مربوطه در روزهای ۱۶-۱۷-۱۴۰۱/۰۳/۱۸ انجام خواهد شد. نکته حاپز اهمیت اینکه اولویت با دانشجویان روزانه و غیر بومی بوده و دانشجویان شبانه نیز در صورت وجود ظرفیت، برنامه ریزی های لازم جهت اسکان این دست از دانشجویان صورت خواهد پذیرفت که هزینه های مربوطه  آن قبل از صدور معرفی نامه  اخذ می گردد.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود واحد نور

 به اطلاع دانشجویان جدیدالورود می رساند  پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص ارسال مدارک اعلامی تا ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ خواهشمند است نسبت به ارسال فرم اطلاعات پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی برگرفته از سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام و در مهلت مقرر به این دانشکده ارسال فرمائید. شایان ذکر است دانشجویان روزانه علاوه بر ارسال اصل مدرک کارشناسی می بایست فرم پیوست را تا مهلت مقرر تکمیل و به آموزش واحد نور ارسال نمایند.     برگ تقاضانامه برای بهره‌مندی از مزایای آموزش رایگان در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برای پذیرفته شدگان دوره روزانه‌ی ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۸ ریاست محترم دانشگاه علم و صنعت ایران اینجانب .............. متولد ................ به شماره شناسنامه  ................. صادره از ............... فرزند ............... پذیرفته شده در رشته‌ی .................... ورودی تحصیلات تکمیلی(دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ......... که با اطلاع کامل از لایحه قانونی اصلاح مواد هفت و هشت قانون تامین وسائل و امکانات تحصیل اطفال و جوانان ایرانی که در جلسه مورخ ۱۲/۰۳/۵۹ شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده است و قبول تکالیف خود، علاقه‌مند هستم در طول دوره کارشناسی ارشد از مزایای آموزش رایگان طبق قانون مذکور استفاده نموده و تعهد می‌نمایم که در برابر مدت استفاده از تحصیلات رایگان در هر موسسه‌ای که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مقرر نموده خدمت نمایم. خواهشمند است دستور فرمائید نام اینجانب را طبق مقررات ثبت نمایند.                                                                                         امضای دانشجو:                                                                                         تاریخ تکمیل:  

img_yw_news
شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ -

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ واحد نور

به‌نام خدا قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ (روزانه و نوبت‌دوم) واحد نور دانشگاه علم و صنعت ایران   ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.  پذیرفته‌شدگان ملزم هستند جهت تکمیل اطلاعات به سامانه گلستان golestan.iust.ac.ir مراجعه نمایند. برای ورود به سامانه گلستان، نام کاربری (شماره داوطلبی + u۰۰۱) و رمز ورود (کدملی) می‌‏باشد. مثال: شماره داوطلبی: ۱۳۴۵۶۶ --> نام کاربری: u۰۰۱۱۳۴۵۶۶ تصویر مدارک لازم جهت بارگذاری: ۱- مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد. گواهی معدل با ذکر تاریخ فارغ التحصیلی و یا نامه ابطال معافیت تحصیلی هم قابل قبول است. تبصره ۱: پذیرفته‌شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید مدرک کاردانی خود را هم بارگذاری کنند. تبصره ۲: ارسال اصل مدرک کارشناسی (گواهینامه موقت پایان تحصیلات) پذیرفته‌شدگان دوره روزانه و تصویر برابر اصل شده مدرک کارشناسی (گواهینامه موقت پایان تحصیلات) پذیرفته‌شدگان دوره نوبت‌دوم حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ به تحصیلات تکمیلی دانشگاه (به صورت حضوری یا پستی) الزامی است. در غیر اینصورت برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰ مجوز ثبت‌نام صادر نمی‌شود. پذیرفته‌شدگان واحدهای نور و دماوند مدرک مذکور را به آموزش واحد مربوطه ارسال کنند. ۲- شناسنامه از تمامی صفحات آن. ۳- کارت ملی (پشت و رو). ۴- عکس پرسنلی. ۵- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان. ۶- پذیرفته‌شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا معافیت می‌باشند، ملزم هستند برای اخذ معافیت تحصیلی در اسرع وقت (حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۰) از طریق سامانه وظیفه عمومی اقدام نمایند. بدین‌منظور با مراجعه به این صفحه میتوان از راهنمایی‌های موجود استفاده نمود. لازم به ذکر است در ثبت درخواست معافیت تحصیلی، تاریخ شروع به تحصیل حتما ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ قید گردد. ۷- در مورد پذیرفته‌شدگانی که در حین خدمت سربازی می‌باشند، لازم است نسبت به ترخیص و درخواست معافیت تحصیلی، مطابق بند ۶ اقدام نمایند. پذیرفته‌شدگانی که ترخیص از خدمت خود را در بدو ثبت‌نام انجام ندهند از ادامه تحصیل محروم خواهند شد. ۸- پذیرفته‌شدگان نوبت‌دوم (شبانه) وجه شهریه خود را (مطابق وبگاه bcu.iust.ac.ir) در پذیرش غیر حضوری در سامانه گلستان پرداخت نمایند؛ در غیر اینصورت ثبت‌نام آنان انجام نخواهد گرفت. ۹- انتخاب واحد درسی پذیرفته‌شدگان پس از تائید مدارک بارگذاری شده و دریافت پیامک پذیرش، توسط دانشجو حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ ازطریق سامانه گلستان https://golestan.iust.ac.ir انجام پذیرد. ۱۰- برای شرکت در کلاسهای درس باید در سامانه its.iust.ac.ir ثبت‌نام کنید و شروع کلاسها در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰ از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ می‌باشد. بدیهی است داوطلبانی که دارای شرایط معدل و تاریخ فارغ‌التحصیلی اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور نباشند، ثبت‌نام آنان لغو خواهد شد. ضمنا هر زمان مشخص شود که دانشجو، حقایقی را عمدا یا سهوا کتمان نموده، در هر مرحله (ثبت‏‌نام، حین تحصیل و ...) که باشد، قبولی وی لغو خواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می‌گردد.

img_yw_news
شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ -

ارزشیابی اساتید

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند که فرایند ارزشیابی اساتید در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از روز شنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۳/۰۱  الی چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ در سامانه گلستان انجام خواهد شد. لذا از دانشجویان گرامی خواهشمند است در زمان مقرر با مراجعه به سایت گلستان عملیات ارزشیابی را انجام دهند. دقت فرمائید در انتهای فرایند از کلید اعمال تغییرات استفاده نمائید(کلید بررسی تغییرات به تنهایی کافی نیست) نکته بسیار مهم : دانشجویانی که در مهلت مقرر  اقدام به انجام ارزشیابی ننمایند و یا مراحل ارزشیابی کلیه دروس را به طور کامل به اتمام نرسانند، انتخاب واحد نیمسال آینده آنان با تاخیر انجام خواهد شد. و هیچ دلیلی پذیرفته نخواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ -

دانشجویان گرامی ورودی ۹۹-۹۸ واحد نور

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی واحد نور می رساند که تا پایان بهمن ماه سال جاری مدارک مورد نیاز جهت تکمیل پرونده دانشجویی را به این واحد به صورت پستی ارسال نمایند. ۱- دانشجویان روزانه : اصل مدک کارشناسی ، کپی کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی ، ۶ قطعه عکس پشت نویسی شده  ۲- دانشجویان نوبت دوم : کپی مدرک تحصیلی برابر اصل شده ، کپی کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی، ۶ قطعه عکس پشت نویسی شده  آدرس پستی: مازندران - نور- خیابان پاسداران روبه روی دادگستری - دانشگاه علم وصنعت ایران - واحد نور کد پستی۴۶۴۱۶۵۳۷۷۶  

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ -

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی واحد نور

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی واحد نور می رساند با توجه به مصوبه شورای آموزشی و پژوهشی این واحد، دانشجویان با هماهنگی مدیران گروه مربوطه خود می بایست تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به معرفی استاد راهنما و اعلام موضوع پایان نامه اقدام نمایند. شایان ذکر است که مقالات علمی دانشجویان نیز می بایست با نام واحد نور دانشگاه علم وصنعت ایران ثبت گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ -

دانشجویان مهندسی صنایع واحد نور

قایل توجه دانشجویان گرامی مهندسی صنایع تاریخ امتحان درس منابع انسانی از ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ به ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ و درس تئوری تصمیم گیری از ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ به ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ساعت ۱۰ الی ۱۲ تغییر یافت.

img_yw_news
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ -

دانشجویان مهندسی کامپیوتر واحد نور

قابل توجه دانشجویان گرامی مهندسی کامپیوتر تاریخ امتحان درس سیستم های عامل پیشرفته از ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ به ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ و درس آزمون نرم افزار از ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ به ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ساعت ۱۰ الی ۱۲ تغییر یافت.

img_yw_news
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ -

دانشجویان مهندسی عمران واحد نور

قابل توجه دانشجویان گرامی مهندسی عمران تاریخ و ساعت امتحان درس تحلیل و طراحی سیستمها از ۲۰ /۱۰/ ۹۹ به ۱۱/۱۱ / ۹۹ ساعت ۱۴/۰۰ الی ۱۶/۰۰تغییر یافت 

img_yw_news
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ -

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان محترم واحد نور جهت پیگیری امورات آموزشی با شماره ۰۱۱۴۴۵۱۳۲۲۴ آقای شادمهر تماس حاصل نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ -

زمان تشکیل کلاس

به اطلاع دانشجویان گرامی ورودی 98 می رساند کلاس صبح چهارشنبه 98/07/09 تشکیل نمی گردد. کلاس الگوریتم پیشرفته دکتر وحیدی ساعت 13 تشکیل می گردد.

img_yw_news
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ -

زمان شروع کلاس

قابل توجه دانشجویان ورودی 98 به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند زمان شروع کلاس ها روز چهارشنبه 1398/07/10 می باشد.

img_yw_news
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ -

انتخاب واحد و زمان شروع کلاس

قابل توجه دانشجویان ورودی 98 جهت انتخاب واحد نیمسال اول 99-98 به سامانه گلستان قسمت ثبت نام - ترمیم ثبت نام مراجعه و نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ -

تغییر مکان دفتر واحد نور

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ -

اطلاعیه مهم

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ -

اطلاعیه

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ -

پیام تسلیت

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ -

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 1395 دانشگاه علم و صنعت ایران – واحد نور

اطلاعیه به اطلاع پذیرفته شدگان  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 95 واحد نور می رساند با مطالعه شرایط و ضوابط و مدارک لازم در روزهای شنبه 1395/08/15و یک شنبه 1395/08/16صبح ها ازساعت 8 تا 12 و عصرها از ساعت 14 تا 16 برای ثبت نام به دانشگاه علم و صنعت ایران - واحد نور  به آدرس ذیل مراجعه نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام:  اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد به همراه ریزنمرات  (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور دو برگ فتوکپی ارائه دهند) پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید اصل و یک برک فتوکپی مدرک کاردانی خود را ارائه دهند. پذیرفته شدگانی که موفق به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمی باشند لازم است اصل و یک برگ فتوکپی گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی با محتوای فرمی که در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا سایت اینترنتی تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس http://pga.iust.ac.ir درج شده است. را ارائه نمایند. اصل شناسنامه و یک برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو) شش قطعه عکس تمام رخ 4 *3 تهیه شده سال جاری مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان پذیرفته شدگانی که با استفاده از سهمیه رتبه اولی و سهمیه شاهد و ایثارگران پذیرفته شده اند برحسب مورد معرفی نامه رسمی ارائه نمایند. پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی می باشند جهت اخذ نامه ترخیصی همراه با مدارک کامل ثبت نامی فقط در زمانهای فوق الذکربه امور آموزش دانشگاه آقای علیزاده حاجی مراجعه نمایند. پذیرفته شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا معافیت می باشند ملزم هستند فرم معافیت تحصیلی را از تاریخ 1395/09/01 از امور آموزش آقای علیزاده حاجی تحویل گرفته و جهت انجام مراحل درخواست معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند و سپس فرم صادره را به ایشان تحویل دهند. پذیرفته شدگان  نوبت دوم واحد نور قبل از مراجعه برای ثبت نام می بایست مبلغ 8.200.000 ریال وجه علی الحساب را به شماره حساب 2177575010004 بانک ملی شعبه مرکزی نور بنام درآمدهای اختصاصی واحد نور دانشگاه علم و صنعت ایران واریز نمایند و اصل فیش واریزی را به هنگام ثبت نام ا رائه نمایند. در غیر اینصورت ثبت نام آنان انجام نخواهد گرفت. بر روی فیش بانکی نام و نام خانوادگی و رشته و گرایش قبولی ذکر شود. تکمیل فرم‌های مشخصات، آموزش رایگان (فقط پذیرفته شدگان روزانه)، تعهدنامه سنوات تحصیلی، منشور اخلاقی و تقویم آموزشی انتخاب واحد درسی (بصورت اینترنتی) از طریق سایت آموزشی انجام می شود. http://golestan.iust.acr.ir  آدرس : مازندران – نور – خیابان امام رضا(ع) – نبش دریای 32 – دانشگاه علم و صنعت ایران واحد نور                   تلفن: 44551421 و 44551425 - 011 امور آموزش

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 66 queries by YEKTAWEB 4652