[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
افراد::
آموزش::
پژوهش::
دانشجویی::
کانون دانش‌آموختگان و اساتید::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
ارزیابی شما از سایت دانشکده مهندسی عمران ؟
عالی
خوب
متوسط
   
..
تماس با ما

تماس با ما

تلفن دفتر: ۷۷۲۴۰۵۶۵ - ۷۷۲۴۰۳۹۹
دورنگار: ۷۷۲۴۰۳۹۸
تلفن مرکزی دانشگاه: ۹-۷۷۴۵۱۵۰۰
آموزش کارشناسی:
۷۳۲۲۸۱۰۳ و ۷۳۲۲۸۱۹۵
آموزش تحصیلات تکمیلی:
۷۳۲۲۷۱۱۶ و ۷۳۲۲۷۱۸۸ و ۷۳۲۲۷۱۸۹ و
۷۳۲۲۷۱۹۰ و ۷۳۲۲۷۱۱۲​​​​​​​
کد پستی دانشگاه: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶
صندوق پستی دانشگاه:
۱۶۳-۱۶۷۶۵
پست الکترونیکی:
mailcivileng.iust.ac.ir

..
تور مجازی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه علم و صنعت ایران

..
خوراک RSS

نشانی عناوین مطالب وبگاه

درباره RSS

..
دفتر امور انتقال فناوری و ...
AWT IMAGE
..
مرکز کارآفرینی دانشگاه
AWT IMAGE
..
کانال رسمی دانشکده عمران
..
نقشه دانشکده مهندسی عمران
..
:: بایگانی بخش کنفرانس‌ها: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 166 | تعداد کل بازدید های مطالب: 775,852 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ -

برگزاری سمینار علمی تحت عنوان «جمع‌آوری اطلاعات حوادث رانندگی»

انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد سمینار علمی تحت عنوان «جمع‌آوری اطلاعات حوادث رانندگی» با سخنرانی دکتر علی افشار، فارغ‌التحصیل دکتری برنامه‌ریزی مهندسی حمل و نقل از دانشگاه پلی تکنیک نیویورک در تاریخ ۸ خردادماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ در کلاس شماره ۲۰۸ ساختمان شماره ۲ عمران و ادوبی کانکت (به صورت هایبرید) برگزار نماید. (شرکت برای عموم افراد در این سمینار آزاد است.)

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ -

فراخوان مقاله سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران افتخار دارد سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران را در ۲۵ تا ۲۷ مهرماه سال ۱۴۰۲ خورشیدی در دانشکده مهندسی عمران برگزار نماید. علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را بر اساس زمان‌بندی ارائه شده از طریق وب‌سایت رسمی کنگره به آدرس www.13icce.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ -

فراخوان بیست و دومین همایش صنایع دریایی

انجمن مهندسی دریایی ایران در نظر دارد بیست و دومین همایش صنایع دریایی را با مشارکت جامعه دریایی کشور، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه سال جاری، با توجه به شرایط فعلی، به صورت مجازی برگزار نماید. اطلاعات تکمیلی فراخوان همایش فوق در وبگاه همایش به نشانی www.miciran.ir قابل دسترسی می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ -

بیست و هفتمین کنگره کمیسیون بین‌‌المللی سدهای بزرگ

بیست و هفتمین کنگره کمیسیون بین‏‌المللی سدهای بزرگ در سال ۲۰۲۱ در کشور فرانسه برگزار خواهد شد. به منظور حضور هر چه فعال‌تر کارشناسان و متخصصان ایرانی برای معرفی دستاوردهای فنی صنعت سدسازی کشورمان در این کنگره، ترتیبی اتخاذ گردد که مقالات تهیه شده حداکثر ۴۵ روز قبل از آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کمیته ملی سدهای بزرگ ایران ارسال گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری دوازدهمین کنگره ملی مهندسی عمران

دوازدهمین کنگره ملی مهندسی عمران در دانشگاه صنعتی سهند تبریز در تاریخ‌های هفتم و هشتم خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌گردد و مقاله‌های برگزیده در تعدادی از نشریه‌ها معتبر چاپ خواهد گردید. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://12-ncce.ir/fa مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ -

دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت

دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت در تاریخ ۱۹ تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۸ در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://www.iwwa-conf.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری سومین کنفرانس ملی رویه‌های بتنی توسط دانشگاه علم و صنعت ایران

به اطلاع می‌رساند که به یاری خداوند متعال، سومین کنفرانس ملی رویه‌های بتنی، ۳ و ۴ اردیبهشت سال جاری در مجتمع امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. این کنفرانس میزبان تمامی دست‌اندرکاران طراحی و اجرای رویه‌های بتنی شامل کارفرمایان و دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های مهندسین مشاور و پیمانکاران، اساتید، محققین و دانشجویان مرتبط با این حوزه خواهد بود.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه آموزشی مدلسازی امواج با استفاده از نرم‌افزار WAVEWATCH III

کارگاه آموزشی مدلسازی امواج با استفاده از نرم‌افزار WAVEWATCH III در تاریخ 6-4 اردیبهشت ماه 1397 توسط دکتر سیدمصطفی سیادت موسوی در دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی روش‌های ذره‌ای، پیشرفت‌ها و چالش‌ها

کارگاه آموزشی روش‌های ذره‌ای، پیشرفت‌ها و چالش‌ها، در تاریخ ۹ تا ۱۱ دی ماه 1396 در سالن دکتر عباس‌نیا با حضور دکتر عباس خیر، دانشیار دانشگاه کیوتو ژاپن و اساتید، محققان و پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه‌های دیگر کشور برگزار می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار معرفی و گزارش عملکرد گرایش محیط زیست دانشکده عمران

آزمایشگاه تحقیقاتی محیط زیست دانشکده مهندسی عمران با همکاری انجمن علمی دانشکده در نظر دارد سمینار معرفی و گزارش عملکرد گرایش محیط زیست این دانشکده را به مناسبت روز جهانی محیط زیست در روز دوشنبه ۱ خردادماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳ در سالن شهید صرفی دانشکده عمران برگزار نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری سخنرانی علمی دکتر مقداد عطارزاده از دانشگاه ملی سنگاپور

انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران در نظر دارد سخنرانی دکتر مقداد عطارزاده در زمینه «تکنولوژی و فن آوری‌های ساخت نوظهور» را روز سه‌شنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱ صبح در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا برگزار نماید. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این سخنرانی علمی شرکت فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ -

دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط ‌زیست

دومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط ‌زیست در 24 و 25 آبان ماه سال 1395 در سالن بین‌المللی همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کنفرانس به نشانی www.mmconf.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ -

اولین کنفرانس ملی پژوهش‌های کاربردی در مهندسی سازه و مدیریت ساخت

اولین کنفرانس ملی پژوهش‌های کاربردی در مهندسی سازه و مدیریت ساخت در تاریخ 31 شهریور و اول مهرماه 1395 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://www.secm.ir/fa مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ -

دوازدهمین همایش بین‏المللی سواحل، بنادر و سازه‏های دریایی (ICOPMAS 2016)

سازمان بنادر و دریانوردی با حمایت انجمن مهندسی سواحل و سازه‌های دریایی ایران، سازمان‏ها و انجمن‏های ملی و بین‏المللی، دانشگاه‏ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، دوازدهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS 2016) را از 10 لغایت 12 آبان ماه سال 1395 در هتل المپیک تهران برگزار می‌نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی http://icopmas.pmo.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار تحلیل و مدلسازی سیستم‌های حوضه‌ی آبریز

سمینار تحلیل و مدلسازی سیستم‌های حوضه‌ی آبریز توسط جناب آقای دکتر سید سامان رضوی، استادیار دانشگاه ساسکاچوان کانادا روز سه‌شنبه مورخ 21 اردیبهشت‌ماه 1395 ساعت 8:30 صبح در کلاس شماره 9 دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ -

برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با همکاری مؤسسات علمی و آموزشی و سازمان‌های داخلی و خارجی مرتبط توسط معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در روزهای 11 و 12 اسفندماه سال 1394 در تهران، در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://ictte.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ -

برگزاری پنجمین همایش بین‌المللی مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

پنجمین همایش بین‌المللی مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک در تاریخ 25 تا 27 آبان 1395 با مشارکت اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگران، متخصصان حرفه و همکاری وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به آدرس www.icgesm2016.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ -

برگزیدگان هفدهمین همایش صنایع دریایی از دانشگاه علم و صنعت ایران

در همایش صنایع دریایی که امسال در کیش برگزار شد، دو مقاله از دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت (مقاله جناب آقای دکتر سیادت موسوی و مقاله آقای مهندس ترابی) در لیست ده مقاله برتر قرار گرفت و از سه نفر اول در مراسم اختتامیه با تقدیم تندیس و لوح تقدیر قدردانی شد که آقای دکتر سیادت موسوی هم جزو این نفرات بودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ -

برگزاری سمینار قطب علمی روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی

به اطلاع کلیه دانشجویان و اساتید گرامی می‌رساند سمینار قطب علمی روسازی راه، حمل و نقل و ایمنی در روز یکشنبه 6 دی‌ماه 1394 ساعت 8:15 در محل آمفی تئاتر دانشکده مهدسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ -

فراخوان بیست و نهمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی

سازمان پژوهش‏های علمی و صنعتی ایران در نظر دارد بیست و نهمین جشنواره بین‏المللی خوارزمی را با حضور پژوهشگران، فناوران و نوآوران داخلی و خارجی برگزار نماید. علاقمندان می‏توانند جهت ثبت نام به پایگاه http://khwarizmi.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ -

برگزاری هفدهمین همایش صنایع دریایی ایران

انجمن مهندسی دریایی ایران در نظر دارد هفدهمین همایش صنایع دریایی ایران را در تاریخ 1 الی 4 دی‌ماه 1394 در جزیره کیش برگزار نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‏سایت همایش به آدرس http://miciran.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ -

ششمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل

انجمن مهندسی دریایی ایران و دانشگاه صنعتی شریف با توجه به رشد علمی قابل توجه در زمینه‌های مختلف صنعت فراساحلی در سطح کشور، ششمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل را با اهداف ارتقای دانش علمی و فنی، در تاریخ 14 و 15 اردیبهشت ماه سال 1394 برگزار می‌نماید. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://oiciran.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک روزهای پنجم و ششم اسفند ماه 1393در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از آخرین اخبار این کنفرانس به سایت www.ictte.ir مراجعه فرمائید.

img_yw_news
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست در تاریخ 30 و 31 اردیبهشت سال 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد. علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام  و اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.sdewe.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل عددی SWAN در مدل‌سازی امواج

کارگاه آموزشی آشنایی با مدل عددی SWAN در مدل‌سازی امواج توسط سرکار خانم دکتر بهاره کامران‌زاد در تاریخ 20 الی 21 آبان ماه سال 1393 در محل پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی برگزار خواهد گردید. علاقمندان جهت ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر می‌توانند فایل PDF (در ادامه مطلب) را ملاحظه فرمایند.

صفحه 1 از 7    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 72 queries by YEKTAWEB 4657