[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده ::
افراد::
آموزش::
پژوهش::
دانشجویی::
اخبار و رویدادها::
::
آزمایشگاه خدمات تحقیقاتی فیزیک
..
پیشخوان خدمت گلستان
..
تور مجازی آزمایشگاه تحقیقاتی فیزیک
..
جذب پژوهشگر پسا دکتری - 1400

..
مقالات جدید سال 2021

..
نظرسنجی
سایت دانشکده فیزیک را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
جستجو

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس
AWT IMAGE
آدرس: تهران، میدان رسالت،خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده فیزیک
تلفن دفتر دانشکده : 77240477
شماره نمابر : 77240497
تلفن مستقیم آموزش: 77240179 
آموزش-کارشناسی: 73225856    
تحصیلات تکمیلی: 73225892
پست الکترونیک: physics@iust.ac.ir
..
:: بایگانی بخش سمینارها و کنفرانس ها: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 82 | تعداد کل بازدید های مطالب: 326,265 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ -

سخنرانی علمی دکتر مهدی شایگان منش در دانشکده فیزیک

شنبه‌ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ جناب آقای دکتر مهدی شایگان منش عضو هیئت علمی دانشکده فیزیک یک سخنرانی با عنوان  " چالش‌های اپتیکی توسعه لیزرهای حالت جامد " از ساعت ۱۴-۱۳ در سالن سمینار ساختمان شماره یک دانشکده فیزیک ارائه خواهند نمود. شرکت علاقمندان در این سخنرانی آزاد است و برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

سخنرانی آقای دکتر نبوی از مرکز ملی علوم و فنون در دانشکده فیزیک

امروز شنبه‌ مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ جناب آقای دکتر سید حسن نبوی عضو هیئت مدیره مرکز ملی علوم و فنون لیزر ایران یک سخنرانی با عنوان  " اهمیت لیزر در صنایع ایران " از ساعت ۱۴-۱۳ در سالن سمینار ساختمان شماره یک دانشکده فیزیک ارائه خواهند نمود. شرکت علاقمندان در این سخنرانی آزاد است و برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ -

سخنرانی آقای دکتر ابوطالبی از IPM در دانشکده فیزیک

امروز شنبه‌مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ جناب آقای دکتر سید حامد ابوطالبی عضو هیئت علمی آزمایشگاه ملی ماده‌چگال، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) یک سخنرانی با عنوان  "Data Validation: The Missing Link in Materials Informatics Infrastructure " از ساعت ۱۴-۱۳ در سالن سمینار ساختمان شماره یک دانشکده فیزیک ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است و برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ -

سخنرانی کلیدی آقای دکتر نیک عمل از دانشگاه شهید رجایی در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ جناب آقای دکتر مهدی نیک عمل عضو هیات علمی دانشگاه شهید رجایی یک سخنرانی‌ کلیدی با عنوان  "پتانسیل های بین اتمی از محاسبات کوانتومی و یادگیری ماشین"در دانشکده فیزیک، سالن سمینار ساختمان شماره یک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ -

سخنرانی خانم دکتر امراللهی در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ جناب خانم دکتر رضوانه امراللهی بیوکی یک سخنرانی‌ علمی با عنوان  "بررسی و کاربرد پوشش های فوتوکاتالیست در معماری نوین"در دانشکده فیزیک، سالن سمینار ساختمان شماره یک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ -

سخنرانی آقای دکتر سلحشور در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ جناب آقای دکتر مصطفی سلحشور یک سخنرانی‌ علمی با عنوان  "لایه نشانی پرتو یون"در دانشکده فیزیک، سالن سمینار ساختمان شماره یک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ -

سخنرانی آقای دکتر نوروزیان در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ جناب آقای دکتر شهاب نوروزیان یک سخنرانی‌ علمی با عنوان  " آشکارسازهای فرابنفش بر پایه نیمه هادی های پهن باند"در دانشکده فیزیک، سالن سمینار ساختمان شماره یک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۳ آبان ۱۴۰۱ -

سخنرانی علمی خانم دکتر کاظمی در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ سرکار خانم دکتر آسیه السادات کاظمی یک سخنرانی‌ علمی با عنوان  "میکروسکوپ نیروی اتمی و مواد دو بعدی: کاربردها، چالش ها و چشم اندازها "در دانشکده فیزیک، سالن سمینار ساختمان شماره یک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ -

سخنرانی علمی خانم دکتر بحرینی در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ سرکار خانم دکتر مریم بحرینی یک سخنرانی‌ علمی با عنوان  " طیف سنجی و کاربردها " در دانشکده فیزیک، سالن سمینار ساختمان شماره یک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ ارائه خواهند نمود. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ -

سخنرانی علمی آقای دکتر زارع در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ سخنرانی‌ دیگری در دانشکده فیزیک توسط  آقای دکتر بابک زارع با عنوان  " مگنونیک کاواکی " ، در سالن سمینار ساختمان شماره یک دانشکده فیزیک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ برگزار خواهد گردید. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ -

سخنرانی علمی خانم دکتر کاشانی در دانشکده فیزیک

شنبه‌ی آینده مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ سخنرانی‌ دیگری در دانشکده فیزیک  توسط خانم دکتر فاطمه دباغ کاشانی با عنوان  " برهمکنش نور ماده: تشخیص تا بهره وری " ، در سالن سمینار ساختمان شماره یک دانشکده فیزیک از ساعت ۱۳ الی ۱۴ برگزار خواهد گردید. شرکت عموم در این سخنرانی آزاد است، برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی به اینجا مراجعه فرمایید.    

img_yw_news
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ -

سخنرانی علمی آقای دکتر عبدالوهاب در دانشکده فیزیک

نخستین سخنرانی‌ دانشکده فیزیک در نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ توسط آقای دکتر روح اله حاجی عبدالوهاب با عنوان  " عبور درشت مولکول ها از داخل نانو کانال " در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۹، شنبه‌ی آینده در سالن سمینار ساختمان شماره یک دانشکده فیزیک برگزار خواهد گردید. برای مشاهده اطلاعیه سخنرانی اینجا کلیک کنید.  

img_yw_news
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ -

سخنرانی علمی دانشجوی دکتری آقای مرتضی محسنی از دانشگاه کایزرسلاترن آلمان در دانشکده فیزیک

روز دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ یک سخنرانی علمی در دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد، که در راستای برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور می باشد. این سخنرانی توسط دانشجوی دکتری آقای مرتضی محسنی از دانشگاه کایزرسلاترن کشور آلمان تحت عنوان " Magnonics: from fundamental to applications " از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن سمینار ساختمان شماره ۱ دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. از عموم علاقمندان دعوت می شود در این جلسه سخنرانی شرکت نمایند. آرشیو کنفرانس ها

img_yw_news
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ -

سخنرانی دکتر سید محمدرضا طاهری از پژوهشگاه دانش های بنیادی در دانشکده فیزیک

روز شنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۸ آقای دکتر محمدرضا طاهری از پژوهشگاه دانش های بنیادی یک سخنرانی علمی با عنوان " ابزارهایی از جنس نور: انبرک نوری " در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در سالن سمینار ساختمان شماره ۱ دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ -

سخنرانی علمی آقای دکتر محمدرضا زمانی در دانشکده فیزیک

روز شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ آقای دکتر محمدرضا زمانی عضو هیات علمی دانشکده فیزیک یک سخنرانی علمی با عنوان " ساخت لایه های نازک به روش کندوپاش مغناطیسی و با هدف ایجاد سختی و جلوگیری از سایش و خوردگی فلزات " در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در سالن سمینار ساختمان شماره ۱ دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ -

سخنرانی علمی آقای دکتر حسینی شکوه از دانشگاه تهران در دانشکده فیزیک

روز شنبه 23 آذر 1398 یک سخنرانی علمی توسط آقای دکتر سید حسین حسینی شکوه عضو هیات علمی دانشگاه تهران با عنوان " نقشه ی راه نانو مواد دوبعدی کاربردهای الکترونیکی و اپتوالکترونیکی" در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت 14 الی 15 در سالن سمینار ساختمان شماره 1 دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ -

سخنرانی علمی آقای دکتر میری از دانشگاه تهران در دانشکده فیزیک

روز شنبه 16 آذر 1398 یک سخنرانی علمی توسط آقای دکتر میرفائز میری عضو هیات علمی دانشگاه تهران با عنوان " نگاهی به برهم کنش نور و ماده " در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت 14 الی 15 در سالن سمینار ساختمان شماره 1 دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ -

سخنرانی آقای دکتر علی ناجی از IPM در دانشکده فیزیک

روز شنبه 2 آذر 1398 یک سخنرانی علمی توسط آقای دکتر علی ناجی عضو هیات علمی پژوهشکده فیزیک (IPM) با عنوان " فیزیک دور از تعادل ماده فعال زیستی" در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت 14 الی 15 در سالن سمینار ساختمان شماره 1 دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ -

سخنرانی علمی آقای دکتر علی اصغر شکری در دانشکده فیزیک

روز شنبه 25 آبان 1398 یک سخنرانی علمی توسط  آقای دکتر علی اصغر شکری عضو هیات علمی فیزیک با عنوان " ظهور حافظه های مبتنی بر مواد فاز متغیر " در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت 14 الی 15 در سالن سمینار ساختمان شماره 1 دانشکده فیزیک برگزار  خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ -

سخنرانی علمی خانم دکتر آسیه سادات کاظمی در دانشکده فیزیک

روز شنبه 18 آبان 1398 یک سخنرانی علمی توسط  خانم دکتر آسیه سادات کاظمی عضو هیات علمی این دانشکده با عنوان " نمکزدایی از آب با استفاده از غشاهای متخلخل گرافن و نانو لوله های کربنی" در دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. این سخنرانی از ساعت 14 الی 15 در سالن سمینار ساختمان شماره 1 دانشکده فیزیک برگزار  خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید. در ادامه

img_yw_news
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ -

سخنرانی آقای دکتر حمید الماسی در دانشکده فیزیک

روز شنبه 4 آبان 1398 یک سخنرانی علمی در دانشکده فیزیک برگزار خواهد شد. این سخنرانی توسط آقای دکتر حمید الماسی تحت عنوان" Introduction to magnetic tunnel junctions with MgO tunnel barrier " از ساعت 13:30 الی 14:30 در سالن سمینار ساختمان شماره 1 دانشکده فیزیک ارائه خواهد شد. از عموم علاقمندان برای حضور در این جلسه سخنرانی دعوت به عمل می آید.

img_yw_news
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ -

سخنرانی آقای جواد تقی زاده فیروزجانی

اهمیت کشف سایه سیاه چاله

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

سخنرانی دکتر مهدی شایگان منش

سخنرانی دکتر مهدی شایگان منش

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

سخنرانی دکتر حسین چراغچی

سخنرانی دکتر حسین چراغچی

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

سخنرانی دکتر محمدرضا جعفرفرد

سخنرانی دکتر محمدرضا جعفرفرد  

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 67 queries by YEKTAWEB 4652