[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز تحقیقات::
معرفی افراد::
فعالیت های علمی پژوهشی::
اخبار و اطلاعات جاری::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
وب سايت اين مركز را چگونه ارزيابي مي فرماييد؟
كارآمد و پربار
قابل قبول
مي تواند بهتر باشد
متوسط
   
..
اطلاعات تماس
AWT IMAGE
  تهران ، نارمک ، دانشگاه علم و صنعت ایران،، دانشکده برق، مرکز تحقیقات نانوپترونیکس
کد پستی: 13114-16846
 تلفن: 73222667-021
فکس: 73225777-021
پست الکترونیک:
nrc( -At -) iust.ac.ir
..
:: بایگانی بخش اخبار و اطلاعات پژوهشی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 30 | تعداد کل بازدید های مطالب: 171,550 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ -

تالیف اولین کتاب جامع تالیفی سلول های خورشیدی در کشور

باعث بسی خرسندی است که به اطلاع  اهل علم برسانیم که اولین کتاب جامع تالیفی سلول های خورشیدی در کشور شامل تمامی تکنولوژی های مختلف سلولهای خورشیدی تالیف و عرضه شده است. (ادامه مطلب)

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ -

جلسه دفاع

جلسه دفاعیه آقای مهندس نصیری باموضوع (مدل سازی ،طراحی وشبیه سازی ردیاب ستاره جهت تعیین وضعیت ماهواره)با حضور جمعی از دانشجویان وهیئت محترم داوران در دانشکده برق برگزارشد. (ادامه مطلب)

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ -

تالیف کتاب جدید از مرکز تحقیقات نانوپترونیکس

کتاب اصول کوانتوم الکترونیک و محاسبات کوانتومی نوری با همت استاد ارجمند جناب پرفسور محمدنژاد و سرکار خانم مهندس معصومه طاهر خانی تالیف و چاپ شده است (ادامه مطلب)

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ -

پیش دفاعیه دانشجویان دکترا

جلسه پیش دفاعیه دکترای دانشجویان مرکز تحقیقات نانوپترونیکس در تاریخ 1393/3/4 با حضور استاد راهنمای ایشان جناب آقای پروفسور شهرام محمدنژاد در مرکز تحقیقات نانوپترونیکس برگزار خواهد شد (ادامه مطلب)

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ -

143 بازدید از یکی از مقالات مرکز تحقیقات

باعث خرسندیست که به اطلاع برسانیم یکی از مقالات ارائه شده توسط مرکز تحقیقات نانوپترونیکس در یکی از معتبر ترین مجلات علمی دنیا بازدیدی بالغ بر 143ارجاع و پرینت را به خود اختصاص داده است (ادامه مطلب)

img_yw_news
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ -

جلسه پیش دفاع دانشجوی دکترا

جلسه پیش دفاعیه دانشجوی دکترای مرکز تحقیقات نانوپترونیکس، خانم مهندس معصومه طاهرخانی در تاریخ 93/03/19  در سالن ابن سینا برگزار می گردد. (ادامه مطلب)

img_yw_news
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ -

ارائه سمینارهای کارشناسی ارشد

دانشجویان کارشناسی ارشد فعال در آزمایشگاه نانوپترونیکس آقایان علی خلفی، سعید صفرزاده و کیوان فیاضی فرد سمینارهای کارشناسی ارشد خود را در تاریخ 22/02/93 ارائه کردند. (ادامه مطلب)

img_yw_news
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ -

جلسه هفتگی با دانشجویان

 جلسه دکتر محمدنژاد با دانشجویان بعد ازظهر روز دوشنبه 25/01/93 در دفتر ایشان برگزار گردید. ابتدا دانشجویان کارشناسی ارشد درباره ی سمینار خود و سر فصل های آن توضیح دادند. دکتر محمد نژاد نیز این سر فصل ها را بازبینی و اصلاح نمودند و مقرر گردید در جلسه بعدی این دانشجویان چند فصل از سمینار خود را ارائه نمایند.(ادامه مطلب)

img_yw_news
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ -

جلسه هفتگی با دانشجویان

جلسه دکتر محمدنژاد با دانشجویان بعد ازظهر روز دوشنبه 05/12/92 در دفتر ایشان برگزار گردید. در این جلسه موضوع سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد آقایان صفرزاده، رباعی، خلفی و فیاضی مشخص شد و مقرر گردید در جلسه آتی مقدماتی از مطالعات صورت گرفته در خصوص موضوع سمینار خود را ارائه نمایند. (ادامه مطلب)

img_yw_news
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ -

دفاعیه کارشناسی ارشد

  آقای مهندس ایمان بیرانوند از دانشجویان کارشناسی ارشد فعال در آزمایشگاه تحقیقاتی نانوپترونیکس از پایان نامه خود تحت عنوان “ طراحی و شبیهسازی سلولهای خورشیدی مبتنی بر نقاط کوانتومی ” با موفقیت دفاع کردند. (ادامه مطلب)

img_yw_news
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۲ -

جلسه هفتگی با دانشجویان

 جلسه دکتر محمدنژاد با دانشجویان بعد از ظهر روز دوشنبه 25/9/92 در دفتر ایشان برگزار گردید . در ابتدای جلسه آقای مهندس بهرامی توضیحاتی در مورد روند چاپ کتاب سلول‌های خورشیدی ارائه دادند. همچنین وضعیت پایان نامه خود و دانشجویان کارشناسی ارشد را نیز با آقای دکتر محمدنژاد بررسی کردند. (ادامه مطلب)

img_yw_news
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۲ -

نمایشگاه کار و توسعه فناوری

    حضور مرکز تحقیقات نانوپترونیکس در نمایشگاه کار و توسعه فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران     مرکز تحقیقات نانوپترونیکس با توجه به فعالیت گسترده در زمینه‌های اپتوالکترونیک، نانوالکترونیک، کوانتوم و سیستم‌ها، با حضور فعال در نمایشگاه کار و توسعه فناوری دانشگاه علم و صنعت، دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را به معرض نمایش دانشجویان و پژوهشگران قرار داد. (ادامه مطلب)

img_yw_news
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ -

جلسه هفتگی با دانشجویان

جلسه دکتر محمدنژاد با دانشجویان بعد ازظهر روز دوشنبه 25/6/92 در دفتر ایشان برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای بیرانوند در مورد میزان پیشرفت پایان نامه و مقاله در دست تالیف با دکتر صحبت کردند. سپس آقای مهندس بهرامی در مورد وضعیت مقالات ارسال شده و فعالیت های فعلی خود توضیحاتی ارائه دادند. (ادامه مطلب)

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ -

دفاعیه پایان نامه دکتری

آقای نیما جوینده دانشجوی دکتری جناب پروفسور محمدنژاد در تاریخ 27/3/92 از پایان نامه خود تحت عنوانطراحی و رشد سلول خورشیدی تندم از جنس لایه‌های نامتجانس AlGaAs/GaAs/InGaAs بر روی ویفر GaAs با موفقیت دفاع نمودند. برای ایشان در کلیه مراحل زندگی آرزوی توفیق داریم.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

جلسه هفتگی با دانشجویان

در ابتدای جلسه مهندس بهرامی در مورد فصل‌های آخر کتاب در دست تالیف با دکتر محمدنژاد به بحث و تبادل نظر پرداختند و در مورد مقالات مشترکشان با مهندس جوینده توضیحاتی ارائه کردند. سپس خانم مهندس اعلایی در مورد فرایند پروژه در دست اجرای خود توضیحاتی ارائه کردند. آقای مهندس جوینده نیز در زمینه آماده‌سازی گزارش پروژه ساخت بحث کرده و اساتید داور خارجی خود را برای انجام کارهای اداری پیش دفاعیه خود با مشورت دکتر محمدنژاد انتخاب کردند. سپس آقای بیرانوند در مورد روند پایان‌نامه خود توضیح دادند. آقای دهدست و امیری نیز بخش‌های اولیه مقالات خود را ارائه کرده و اصلاحات لازم را انجام دادند. آقایان علیاری، مرندی و تقی‌نژاد نیز برای تکمیل سمینار خود و تکمیل تمامی بخش‌های آن با دکتر بحث و تبادل نظر کردند.

img_yw_news
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ -

سمینار علمی

 با توجه به طراحی و ساخت اولین نمونه صنعتی ردیاب ستاره در کشور در آزمایشگاه نانوپترونیکس، سمینار علمی با موضوع جهت یابی در فضابا تعیین موقعیت ستارگان در سالن ملاصدرا دانشکده برق علم و صنعت ایران در روز دوشنبه 2 اردیبهشت 92 با سخنرانی جناب پروفسور شهرام محمدنژاد و دانشجوی مقطع دکتری ایشان مهندس مهدی نصیری سروی برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ -

اتمام پروژه ردیاب ستاره

در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، محققین مرکز تحقیقات نانوپترونیکس دانشگاه علم و صنعت ایران به سر پرستی پروفسور محمد نژاد، با همکار گروه سامانه های فضایی صا ایران، پس از سه سال تلاش مجدانه، سیستم پیچیده ردیاب ستاره را  ساختند. (ادامه مطلب)

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ -

انتصاب

طی حکمی از سوی رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، جناب پروفسور محمدنژاد به عنوان عضو کمیسیون تخصصی فنی و مهندسی هیات ممیزه آن سازمان منصوب شدند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ -

دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد

آقای سید علی باقری مدینه از دانشجویان کارشناسی ارشد فعال در آزمایشگاه سیستم ها در تاریخ 30/8/91 با موفقیت از پایان نامه خود تحت عنوان " طراحی و شبیه­سازی بافل حسگر ستاره و تعیین پارامترهای آن " دفاع نمودند. برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون داریم .

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ -

دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد

 آقای امیرحسن رستمی از دانشجویان کارشناسی ارشد فعال در آزمایشگاه سیستم ها در تاریخ 30/8/91 با موفقیت از پایان نامه خود تحت عنوان " طراحی و ساخت سیستم الکترواپتیک ردیاب ستاره " دفاع نمودند. برای ایشان آرزو ی توفیق روز افزون داریم .

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ -

دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد

آقای مسعود نوریان از دانشجویان کارشناسی ارشد فعال در آزمایشگاه سیستم ها در تاریخ 30/8/91 با موفقیت از پایان نامه خود تحت عنوان " طرّاحی الگوریتم  تعیین  وضعیّت ماهواره به وسیله‌ی ردیاب ستاره و پیاده  سازی بر روی برد پردازش گر" دفاع نمودند. برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون داریم .

img_yw_news
شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ -

سمینارهای دانشجویان دکتری الکترونیک مرکز تحقیقات نانوپترونیکس

مرکز تحقیقات نانوپترونیکس در راستای معرفی زمینه ها و پیشرفت های کاری خود به علاقمندان این رشته، در روز دوشنبه مورخ 15 اسفند ماه 1390 سمینارهایی را در سطح دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران ...

img_yw_news
سه شنبه ۶ دی ۱۳۹۰ -

پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی برق

مراسم رسمی هفته پژوهش دانشگاه علم و صنعت در مجتمع امام خمینی (ره) در دانشگاه برگزار گردید . در این مراسم پروفسور محمدنژاد به عنوان پژوهشگر برجسته بزرگترین دانشکده دانشگاه علم و صنعت ایران مورد تقدیر قرار گرفتند .

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۰ -

تصویب پایان نامه ها آبان ماه 1390

پایان نامه های دانشجویان مقطع دکترا و کارشناسی ارشد مرکز تحقیقات نانوپترونیکس خانم مهندس طاهر خانی در مقطع دکترا ، مهندسین رستمی ، باقری مدینه ، نوریان و سلیمانی نژاد در مقطع ارشد تصویب شد .

img_yw_news
چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۹۰ -

دفاعیه کارشناسی ارشد

آقای مهندس محمد حسین حاجی غلام در تاریخ 30/6/1390 از پایان نامه خود با عنوان " ساخت لایه نازک Ag-TiO2  و بررسی خواص نوری آن" دفاع کردند.برای ایشان موفقیت های روز افزون  از خداوند منان خواستاریم .

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز تحقیقات نانوپترونیکس ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4652