[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش Staff: ::
img_yw_news
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸ -

Guide for finding personals

E-mail Fax number Direct line Extension line Responsibility Namejabbari@iust.ac.ir 9821772404499821772404492307Research affairs manager Dr.Ebrahim Jabbarif_mohammadi@iust.ac.ir9821772404499821772404492307Coordinator Farshideh Mohammadipakzadm@iust.ac.ir 9821772404499821772404492302The research expert of architecture , material engineering and book department faculties Maryam Pakzadtafreshim@iust.ac.ir 9821774912269821774912262311The research expert of architecture and  mechanic engineering faculties Mercedeh Parvaneh Tafreshi Asadim@iust.ac.ir 9821774912269821774912262363The research expert of chemistry, Physics, mathematics and foreign languages faculties Maryam Asadi sheydafarf@iust.ac.ir 9821772404499821772404492361The research expert of Arak  and Behshahr branches, Islamic sciences, physical education faculties Farzaneh Sheydafarkeyhanifarm@iust.ac.ir 9821774912269821774912266335The research expert of electronic engineering faculty and responsible for the site Mahboubeh Keyhanifar Heidarim@iust.ac.ir 9821774912269821774912262369The research expert of industries engineering , automobile engineering , and computer engineeringMasoumeh Heydari

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 36 queries by YEKTAWEB 4098