[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
ریاست پردیس::
معاونت آموزشی::
معاونت پژوهش و بین الملل::
معاونت اداری و مالی::
مدیریت فرهنگی::
گروه های آموزشی::
اخبار و اطلاعیه ها::
آلبوم تصاویر::
فرمها و دستور العمل ها::
ارتباط با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب بخش
:: اطلاعات تماس کارشناسان گروههای آموزشی همکار در پردیس دانشگاهی
:: قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲
..
ارتباط با مسئولان دانشکده ها

AWT IMAGE

..
نحوه نگارش پایان نامه

AWT IMAGE

..
راهنمای ثبت درخواست
..
شرایط پذیرش

AWT IMAGE

..
اطلاعات آموزشی (گلستان)

AWT IMAGE


..
آزمونهای برگزار شده
..
نمره زبان آزمون جامع
..
:: بایگانی بخش اخبار و اطلاعیه ها: ::
img_yw_news
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ -

اطلاعات تماس کارشناسان گروههای آموزشی همکار در پردیس دانشگاهی

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی میرساند جهت دریافت اطلاعات مربوط به انتخاب واحد و برنامه کلاسهای این ترم  می توانید از طریق لینک های زیر با کارشناسان آموزشی در دانشکده های همکار ارتباط برقرار نمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ -

اطلاعیه مربوط به رشته گرایشهای ورودی بهمن ۱۴۰۲ - کارشناسی ارشد

به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد میرساند رشته گرایشهای مهندسی معماری ( مسکن، پایداری، فناوری، منظر) و طراحی شهری ورودی بهمن ماه هستند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ -

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ از روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ -

قابل توجه پذیرفته‌شدگان دکتری سال ۱۴۰۲ پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ لغایت سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.  

img_yw_news
جمعه ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ -

قابل توجه کلیه دانشجویان مشمول متقاضی خروج از کشور (تمامی مقاطع)

به اطلاع کلیه دانشجویان مشمول متقاضی خروج از کشور می‏رساند جهت انجام درخواست خروج از کشور ابتدا فرم "خروج از کشور" را تکمیل کرده و توسط دانشکده خود تایید نمایند. سپس طبق فایل پیوست شده مربوط به روند ثبت درخواست در سامانه خدمات وظیفه عمومی عمل نموده و نسبت به ثبت درخواست اقدام گردد و پس از دریافت شماره پیگیری از سامانه، به کارشناس مربوطه در اداره آموزش یا تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۱ -

اطلاعیه شماره ۲- ثبت نام، زمان و مدارک لازم برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱

  ضمن عرض تبریک بابت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد و موفقیت روز افزون به اطلاع می‌رساند، ثبت‌نام دانشجویان نو ورود سال ۱۴۰۱  به صورت غیر حضوری از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ لغایت روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵  از طریق سامانه گلستان انجام می‌گیرد.  

img_yw_news
سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ -

اطلاعیه شماره ۱ - ثبت نام ورودی های جدید مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱

ضمن عرض تبریک بابت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران در سال ۱۴۰۱، بدینوسیله به اطلاع میرساند نحوه ثبت نام ،مدارک لازم  و زمان ثبت نام از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد شد. خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری نموده و در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوالی درخواست خود را ایمیل نمایید.  

img_yw_news
شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ -

قابل توجه پذیرفته‌شدگان دکتری سال ۱۴۰۱ پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال ۱۴۰۱ از روز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ لغایت شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ -

قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران

     ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ -

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام، مدارک لازم ، شرایط و ضوابط ورودی های دکتری ۱۴۰۰ پردیس دانشگاهی

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال ۱۴۰۰ از روز شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ لغایت دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ به‌صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ -

معرفی پردیس دانشگاهی

به اطلاع پذیرفته شدگان میرساند فایل  جامع معرفی پردیس دانشگاهی به پیوست  در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. خواهشمند است مطالعه نمایید. لینک فایل  

img_yw_news
سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ -

اطلاعیه ثبت نام ورودی های دکتری پردیس دانشگاهی سال۱۴۰۰

ضمن تبریک قبولی در مقطع دکتری پردیس دانشگاهی سال ۱۴۰۰ باطلاع میرساند برنامه زمانبندی و مدارک و شهریه ورودی های جدید به زودی در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد. خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری نموده و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهامی به آدرس ایمیل: campus۲iust.ac.ir درخواست خود را ارسال نمائید.

img_yw_news
شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ -

اطلاعیه مهم در خصوص برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۰

ضمن تبریک، به اطلاع دعوت شدگان به مصاحبه دکتری پردیس دانشگاهی سال ۱۴۰۰ میرساند، برگزاری مصاحبه در محل هر دانشکده  همزمان با دعوت شدگان دوره های روزانه و نوبت دوم برگزار خواهد شد. خواهشمند است اطلاعیه های مربوط به هر دانشکده را ملاحظه فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه ارائه خدمات آموزشی در دوران قرنطینه

به اطلاع دانشجویان محترم پردیس دانشگاهی (حضوری و مجازی) می رساند تا اطلاع ثانوی کلیه خدمات آموزشی این واحد فقط بصورت غیرحضوری(مجازی) و با استفاده از سامانه های الکترونیکی و سرویس ایمیل انجام میشود و هیچگونه نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد. از آنجا که در شرایط خاص شهر تهران حضور فیزیکی دانشجویان در محیط دانشگاه ممنوع است و باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری کرونا می شود، همکاران آموزش از هرگونه پاسخگویی حضوری معذور میباشند. لطفا مراجعه نفرمائید.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ -

اطلاعیه تغییر نام کاربری ورود به سیستم گلستان جهت انجام پذیرش غیرحضوری

با توجه به این که تعدادی از پذیرفته شدگان شماره داوطلبی نداشتند، نام کاربری ورود به سیستم گلستان به شرح ذیل تغییر یافت.پذیرفته‌شدگان ملزم هستند جهت تکمیل اطلاعات به سامانه گلستان golestan.iust.ac.ir مراجعه نمایند. برای ورود به سامانه گلستان، نام کاربری (کد ملی u۹۹۲) و رمز ورود (کدملی) می‌‏باشد (مثلا برای شخصی که کد ملی او ۰۰۱۲۳۴۵۶۷۸ است، نام کاربری آن u۹۹۲۰۰۱۲۳۴۵۶۷۸ می‌شود).

img_yw_news
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ -

اطلاعیه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی بهمن ماه ۱۳۹۹

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های کارشناسی ارشد بهمن ماه سال ۱۳۹۹ از روز دوشنبه ۹۹/۱۰/۲۲ لغایت روز چهارشنبه ۹۹/۱۰/۲۴ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد. لطفا از مراجعه حضوری به دانشگاه علم و صنعت ایران و تماس تلفنی خودداری نموده و فقط از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید. در اولین فرصت پاسخگویتان خواهیم بود. campus۲iust.ac.ir

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ -

قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹

 ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد دوره های حضوری پردیس دانشگاهی این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های جدید سال ۱۳۹۹ از صبح پنجشنبه ۹۹/۰۸/۰۸ آغاز می‌گردد و اخذ واحد درسی در روز جمعه ۹۹/۰۸/۰۹ به‌صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ -

قابل توجه دانشجویان ورودی مهر ۹۹ کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به دانشجویان نو ورود و همچنین تبریک پذیرش در دانشگاه علم و صنعت ایران، جهت مشاهده نحوه ثبت‌نام، انتخاب واحد درسی و جلسه معارفه می‌توانند از لینک مربوط به دانشکده خود استفاده نمایند. لینکهای غیر فعال با قرار دادن اطلاعیه توسط دانشکده‌ی مورد نظر فعال خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ -

پاسخگویی به سوالات متداول ورودی های جدید

باطلاع پذیرفته شدگان میرساند پاسخ سوالهای متداولی که همیشه مطرح بوده اند به شرح ذیل اعلام میشود. خواهشمند است  در صورت داشتن هر گونه سوالی خارج از موارد مطرح شده درخواست خود را به آدرس ایمیل: campus۲iust.ac.ir ارسال نمایید. در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

img_yw_news
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ -

قابل توجه پذیرفته شدگان دکتری ۹۹ پردیس دانشگاهی

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال ۱۳۹۹ از روز یکشنبه ۹۹/۰۸/۰۴ لغایت سه‌شنبه ۹۹/۰۸/۰۶ به صورت غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می‌گیرد..

img_yw_news
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ -

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه های دکتری ۹۹

متقاضیان گرامی می‌توانند از طریق لینک مربوط به دانشکده‌های خود، زمان‌بندی مصاحبه دکتری را مشاهده نمایند. این اطلاعیه با توجه به ارائه جدول زمان‌بندی توسط دانشکده‌ها به‌روز رسانی می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ -

- اطلاعیه تست ورود به جلسه و آزمایش میکروفن و وبکم​ مصاحبه غیر حضوری دکتری ۹۹

متقاضیان عزیز می‌توانند از روز یکشنبه ۹۹/۶/۳۰ الی چهارشنبه ۹۹/۷/۲ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح با مراجعه به لینک زیر تست ورود به جلسه و آزمایش میکروفن و وبکم​ خود را با مشورت با کارشناس آنلاین مربوطه انجام دهند تا در جلسه مصاحبه با مشکلی مواجه نشوند. ​

img_yw_news
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ -

اطلاعیه مصاحبه دکتری ۱۳۹۹ دانشگاه علم و صنعت ایران - پردیس دانشگاهی

به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی آزمون سال ۱۳۹۹ به دانشگاه علم و صنعت ایران - پردیس دانشگاهی معرفی شده‌اند می‌رساند که جهت فرآیند بررسی پرونده و انجام مصاحبه به صورت مجازی، مدارک زیر مورد نیاز می‌باشد:

img_yw_news
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ -

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98 پردیس دانشگاهی

ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی (ورودی بهمن 98)، به اطلاع میرساند  پذیرش و ثبت نام روز سه شنبه مورخ 12 آذرماه سالجاری از ساعت 13 الی  16 به آدرس: تهران : میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه  - دانشگاه علم و صنعت ایران - مجتمع امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ -

جدول زمانبندی ثبت نام ورودی های جدید کارشناسی ارشد 98

به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران میرساند ثبت نام در روزهای یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 شهریور ماه طبق جدول زمانبندی اعلام شده در متن این خبر در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت ایران به آدرس: تهران - میدان رسالت - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - درب شماره 9 (درب مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

اطلاعیه ثبت نام ورودی های کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی سال 98

ضمن تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران، باطلاع میرساند برنامه زمانبندی ثبت نام روزهای یکشنیه و دوشنبه 24 و 25 شهریور ماه در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام خواهد شد. اطلاعات تکمیلی ثبت نام و مدارک و ضوابط لازم در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد. خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری فرمائید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ -

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام، مدارک لازم ، شرایط و ضوابط ورودی های دکتری 98 پردیس دانشگاهی

به اطلاع پذیرفته شدگان دکتری تخصصی پردیس دانشگاهی میرساند ثبت‌نام غیر حضوری از تاریخ 98/6/11 فعال می‌باشد و پذیرفته‌شدگان ملزم هستند جهت تکمیل اطلاعات و پرداخت شهریه به سامانه گلستان golestan.iust.ac.ir مراجعه نمایند. جهت اطلاع از مدارک، شرایط و ضوابط ثبت نام به ادامه خبر مراجعه فرمایید.  

img_yw_news
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ -

اطلاعیه ثبت نام ورودی های دکتری پردیس دانشگاهی سال 98

ضمن تبریک قبولی در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه علم و صنعت ایران، باطلاع میرساند ثبت نام روز سه شنبه 98/6/12 از ساعت 8:30 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 17 در دفتر مرکزی آموزش پردیس دانشگاهی به آدرس: تهران - میدان رسالت - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده فناوری های نوین - طبقه همکف انجام خواهد شد. مدارک ، شرایط و ضوابط ثبت نام در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه تکمیلی 2: برنامه زمانبندی ثبت نام کارشناسی ارشد 97

به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد ورودی مهر 97 پردیس دانشگاهی میرساند لازم است طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در متن خبر به آدرس دانشگاه علم و صنعت ایران - تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران -  دانشگاه علم و صنعت ایران - درب اصلی - آمفی تئاتر شهید بهرامی مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ثبت نام ورودیهای مهر 97 کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی

ضمن تبریک قبولی به پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران ، باطلاع میرساند ثبت نام در روزهای شنبه و یکشنبه 17 و 18 شهریور ماه در محل دانشگاه علم و صنعت ایران  به آدرس تهران : میدان رسالت - خیابان هنگام- خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران انجام خواهد شد.  اطلاعیه تکمیلی در مورد ضوابط، مدارک و برنامه زمانبندی ثبت نام رشته ها متعاقبا از طریق همین سایت اعلام می گردد. خواهشمند است از تماس غیرضرور خودداری شود.

img_yw_news
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام دوره دکتری پردیس دانشگاهی سال 97

ضمن عرض تبریک قبولی در دانشگاه علم و صنعت ایران به اطلاع  میرساند ثبت‌نام در روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ در محل دفتر آموزش پردیس دانشگاهی به آدرس : تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین صبح از ساعت 8:30 الی 11:30 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 16 انجام می‌شود.

img_yw_news
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ثبت نام دکتری پردیس دانشگاهی

به اطلاع پذیرفته‌شدگان قطعی دوره دکتری پردیس دانشگاهی سال ۱۳۹۷می‌رساند ثبت‌نام در روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ در محل دفتر آموزش پردیس دانشگاهی به آدرس : تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین انجام می‌شود. اطلاعیه تکمیلی به‌‌زودی صادر می‌شود.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ -

مدارک لازم برای ثبت نام و ضوابط آموزشی ویژه دانشجویان ورودی 96 پردیس دانشگاهی

 پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی لازم است  مدارک و ضوابط آموزشی مربوط به روز ثبت نام را به شرح پیوست ملاحظه نموده و با همراه داشتن مدارک اعلام شده در برنامه زمانبندی اعلام شده به دانشگاه علم و صنعت ایران مراجعه نمایند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ -

اطلاعیه برنامه زمانبندی ثبت نام تکمیل ظرفیت (بهمن 96) مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی

 با عرض تبریک قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران، به اطلاع میرساند زمان ثبت نام روز سه شنبه 16 آبان ماه سالجاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام خواهد شد. آدرس محل ثبت نام: تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - درب اصلی دانشگاه - آمفی تئاتر شهید بهرامی ضمنا جهت اطلاع از مدارک و ضوابط ثبت نام اطلاعیه بعدی را ملاحظه فرمایید.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ -

برنامه زمانبندی ثبت نام کارشناسی ارشد 96 پردیس دانشگاهی

  ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران ، بدینوسیله برنامه زمانبندی جهت حضور در دانشگاه برای انجام ثبت نام به شرح ذیل اعلام میشود.  آدرس محل ثبت نام: تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - درب اصلی دانشگاه - آمفی تئاتر شهید بهرامی ضمنا جهت اطلاع از مدارک و ضوابط ثبت نام اطلاعیه بعدی را ملاحظه فرمایید.  

img_yw_news
شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ -

قابل توجه دانشجویان ارشد ورودی 96

به اطلاع دانشجویان ورودی مهر 96 مقطع کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی میرساند زمان ثبت نام از روز دوشنبه مورخ 96/6/13 لغایت چهارشنبه 96/6/15 میباشد که برنامه زمانبندی  به تفکیک رشته و گرایش  و مدارک لازم جهت مراحعه و ثبت نام به زودی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. خواهشمند است از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ -

برنامه زمانبندی ثبت نام دکتری پردیس دانشگاهی سال 1396

  ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال 1396 در روز چهارشنبه مورخ 96/6/8  از ساعت 8:30 تا 11:45 و از ساعت 14تا 16:30 به آدرس تهران – میدان رسالت – خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران – دانشگاه علم و صنعت ایران – طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین – طبقه همکف – دفتر آموزش پردیس دانشگاهی انجام می گیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری پردیس دانشگاهی ورودی های 97

به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی آزمون سال ۱۳۹۷ به دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی شده‌اند می‌رساند که جهت فرآیند بررسی پرونده، آزمون کتبی و انجام مصاحبه، مدارک زیر مورد نیاز میباشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

جشن دانش آموختگان پردیس دانشگاهی برگزار شد

    به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی، جشن دانش آموختگان دانشگاه طی سه روز و به تفکیک دانشکده ها برگزار گردید.    جشن دانش آموختگان ویژه پردیس دانشگاهی روز پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ با حضور خانواده های آنها در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار شد. 

img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ -

پیام تبریک آغاز سال 1397 هجری شمسی

ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سال 1397 هجری شمسی و آرزوی موفقیت، متن پیام تبریک سال نو ریاست محترم پردیس جناب آقای دکتر حمید احمدیان  به شرح پیوست تقدیم می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ -

تقدیر از دانشجویان ممتاز

دفتر استعدادهای درخشان معاونت آموزشی دانشگاه، سه شنبه 19 بهمن ماه 1395، مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشگاه را با حضور رییس دانشگاه، معاون آموزشی، مدیر دفتر استعدادهای درخشان در محل آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ -

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام ورودی های کارشناسی ارشد بهمن95

به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشدبهمن ماه 95 پردیس دانشگاهی میرساند با مطالعه شرایط و ضوابط و مدارک لازم  و تکمیل فرمهای پیوست در روزهای ذکر شده در اطلاعیه قبلی برای ثبت نام به دانشگاه علم و صنعت ایران - طبقه همکف آمفی تئاتر شهید بهرامی مراجعه نمایند. ضمنا خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی خودداری نموده و فقط اطلاعیه های موجود در سایت را ملاحظه نمایند. در صورتی که سوالی داشته باشند هنگام ثبت نام کارشناسان حاضر در سالن پاسخگوی شما خواهند بود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ -

برنامه زمانبندی مراجعه برای ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 95

با عرض تبریک قبولی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی ورودی بهمن  95 این دانشگاه باطلاع میرساند ثبت نام در روزهای  سه شنبه و چهارشنبه  مورخ 18 و 19 آّبانماه سالجاری به شرح جدول پیوست در دانشگاه علم و صنعت ایران به آدرس : تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - درب اصلی دانشگاه - آمفی تئاتر شهید بهرامی - طبقه همکف انجام خواهدشد.

img_yw_news
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ -

ثبت‌نام مشروط از پذیرفته‌شدگان دکتری پردیس دانشگاهی سال 95

با عرض تبریک قبولی به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام مشروط از پذیرفته‌شدگان دکتری، دوره‌های پردیس دانشگاهی سال ۱۳۹۵ روز چهارشنبه 17 شهریور ماه سال جاری بر اساس اطلاعیه پیوست در دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی در  طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین به آدرس: میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران- دانشگاه علم و صنعت ایران   انجام  می پذیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ -

قابل توجه دانشجویان جاری پردیس دانشگاهی

به اطلاع دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند با توجه به انجام ثبت نام ورودی های جدید سال 95 در روزهای یکشنبه (95/6/14) لغایت (95/6/16) ، دفتر آموزش پردیس دانشگاهی از پاسخگویی به مراجعین محترم معذور میباشد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ -

اطلاعیه در مورد زمان ثبت نام ترم جدید و مهلت دفاع

به اطلاع دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند مطابق تقویم آموزشی دانشگاه، شروع ثبت نام از تاریخ  95/6/13 لغایت 95/6/17 با پرداخت کامل شهریه ثابت و متغییر واحد های درسی از طریق سایت گلستان امکان پذیر میباشد. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به آموزش پردیس خودداری نمایید. ضمنا آخرین مهلت دفاع از پایان نامه تا تاریخ 95/6/31 میباشد در غیر اینصورت برای ترم آینده میبایست تمدید واحد پایان نامه انجام پذیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

قابل توجه معرفی شدگان آزمون سراسری دکتری جهت مصاحبه

به اطلاع کلیه معرفی شدگان آزمون سراسری دکتری پردیس دانشگاهی میرساند جهت اطلاع از برنامه زمانبندی مصاحبه به سایت دانشکده مربوطه مراجعه فرمایید.  ضمنا محل برگزاری مصاحبه در محل اصلی دانشگاه علم و صنعت ایران  واقع در تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده های مربوط به آن رشته ها برگزار می شود.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ -

پیام تبریک ریاست پردیس دانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک رئیس پردیس دانشگاهی به کلیه اساتید محترم و دانشجویان عزیز و کارکنان پرتلاش پردیس به مناسبت فرا رسیدن  سال 1396 شمسی

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ -

مراسم شب هفت مرحوم مغفور مهندس مجتبی کوچک دزفولی

به اطلاع دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند مراسم هفت مرحوم  مهندس مجتبی کوچک دزفولی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق - قدرت روز سه شنبه مورخ 94/11/13  از  ساعت 16 الی 17:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار خواهد شد. وسیله ایاب و ذهاب راس ساعت 16 در مقابل درب اصلی دانشگاه علم و صنعت ایران جهت حضور در این مراسم مهیا می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ -

درگذشت داننشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق - قدرت پردیس دانشگاهی

مهندس مجتبی کوچک دزفولی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق - قدرت پردیس دانشگاهی عصر روز سه شنبه بر اثر ایست قلبی در گذشت. این ضایعه دردناک را به خانواده محترم ایشان و  کلیه دانشگاهیان علم و صنعت ایران تسلیت عرض نموده و بقا و صبر جمیل برای بازماندگانش آرزو دارد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ -

تقویم آموزشی نیمسال دوم 95-94

به اطلاع کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند زمان ثبت نام ترم آینده 3 تا 7 بهمن ماه ، شروع کلاسها از 10 بهمن ماه ، زمان حذف و اضافه تحصیلات تکمیلی 11 الی 14 بهمن ماه میباشد.  لذا ضروری است دانشجویان محترم در تاریخهای ذکر شده به تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه مراجعه نمایند. ضمنا قبل از انجام  انتخاب واحد میبایست کلیه شهریه ترم را از طریق سیستم آموزشی گلستان پرداخت نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ -

بازگشت همه به سوی اوست

 ضایعه درگذشت اندوهبار استاد فرهیخته دکتر رضا عباس نیا، رئیس و عضو پرتلاش و سرافراز هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران موجب تآسف و تآلم جامعه دانشگاهی گردید.این ضایعه اسفناک را به جامعه دانشگاهی و خانواده بزرگوار و بازماندگان آن فقید سعید تسلیت عرض نموده، غفران و رضوان الهی برای آن فرزانه به حق پیوسته و صبر و سلامتی برای بازماندگان آن عزیز از درگاه احدیت خواهانیم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ -

اطلاعیه در خصوص شرایط ویژه جهت ثبت نام در کنفرانس شبکه های هوشمند سال 94

شرایط ویژه برای ثبت نام در کنفرانس شبکه های هوشمند 94 دانشگاه علم و صنعت ایران برای دانشجویان پردیس دانشگاهی

img_yw_news
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ -

تمدید مهلت ثبت نام از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی

به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت پردیس دانشگاهی میرساند در صورتی که موفق به ثبت نام خود نشده اند، میتوانند روزهای چهارشنبه و شنبه مورخ 6 و 9 آبان ماه سالجاری به دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی واقع در میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده فناوری های نوین - طبقه همکف - دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ -

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 94

با عرض تبریک قبولی کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی، به اطلاع میرساند ثبت نام روز سه شنبه پنج آبان ماه 94 به شرح پیوست انجام خواهد شد. پذیرفته شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک ذکر شده در زمانهای تعیین شده به آدرس تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران -  دانشگاه علم و صنعت  ایران - مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره)  مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ -

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نام تکمیل ظرفیتها

به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون سراسری کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی میرساند نحوه ثبت نام و زمان و مکان از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. لذا خواهشمند است از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری خودداری فرمایید. شروع کلاسها ازترم بهمن ماه 94 خواهد بود

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ -

دریافت فرم معافیت تحصیلی ورودی های مهر 94

باطلاع دانشجویان پردیس دانشگاهی ورودی مهر 94 میرساند برای دریافت فرم معافیت تحصیلی خود به دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی واقع در مرکزی ساختمان قدیم دانشکده کامپیوتر طبقه همکف مراجعه نمایند. بدیهی است با توجه به محدودیت زمانی از تاریخ نامه به مدت یک ماه، لازم است سریعا به مراکز پلیس 10+ مراجعه نموده و نامه مربوط به معافیت تحصیلی خود را به این دفتر تحویل نمایند

img_yw_news
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ -

پیام تبریک ریاست پردیس دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید

ضمن تبریک آغاز تحصیلی تحصیلی جدید و آرزوی موفقیت و سلامت برای کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی ، متن تبریک آغاز سال تحصیلی ریاست پردیس دانشگاهی به شرح پیوست تقدیم می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ -

زمان و مکان تحویل و تمدید کارتهای دانشجویی

به اطلاع دانشجویان ورودی مهر 94 پردیس دانشگاهی میرساند جهت دریافت کارت دانشجویی به شرح پیوست مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ -

نحوه دریافت ایمیل دانشگاه

کلیه دانشجویان  کارشناسی ارشد  و دکتری پردیس دانشگاهی ورودی مهرماه 94می توانند جهت دریافت internet, VPN,FTP, Mail پس از ثبت نام از طریق سایت http://noc.iust.ac.ir  اقدام نمایند. ضمنا حتما میبایست اطلاعات پرسنلی  و شماره موبایل خود را در سیستم گلستان چک نمایند. کارشناسان مرکز کامپیوتر ایمیل درخواستی تایید شده را به شماره موبایل دانشجو ارسال خواهند کرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ -

اطلاعیه مهم در خصوص مهلت دفاع از پایان نامه در طول ترم

به اطلاع کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند که طبق مقررات آموزشی دانشگاه، دانشجویانی که تا پایان نیمسال اول از پایان نامه خود دفاع نمایند در صورت دفاع تا تاریخ 10 بهمن ماه، نیاز به ثبت نام در نیمسال دوم ندارند. و دانشجویانی هم که در نیمسال دوم از پایان نامه خود دفاع نمایند، در صورت دفاع تا تاریخ 31 شهریور نیاز به ثبت نام در نیمسال اول ندارند. ضمنا یادآور میشود که ثبت نام منوط به پرداخت شهریه ثابت ترم مذکور می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ -

قابل توجه دانشجویان رشته و گرایشهای مهندسی مکانیک

باطلاع دانشجویان رشته و گرایشهای مهندسی مکانیک میرساند کلیه کلاسهای آنان روزهای چهارشنبه و پنج شنبه تشکیل خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ -

جلسه معارفه ورودیهای مهندسی برق - مخابرات

نه اطلاع دانشجویان جدید الورود مهندسی برق - مخابرات مقطع کارشناسی ارشد میرساند که جلسه معارفه آنان روز دوشنبه مورخ 23/6/94 ساعت 30/15 در دانشکده مهندسی برق برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ -

اطلاعیه در خصوص جلسه معارفه داشجویان دانشکده مهندسی پیشرفت

باطلاع دانشجویان رشته های مدیریت اجرایی، مدیریت تکنولوژی و مدلسازی سیستم های کلان میرساند که جلسه معارفه دانشجویان جهت آشنایی دانشجویان عزیز با اهداف و برنامه های حوزه تحصیلات تکمیلی دانشکده، مورخ شانزدهم شهریورماه سال جاری، در محل آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع، برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ -

جلسه توجیهی معارفه دانشجویان رشته گرایشهای مهندسی مکانیک پردیس دانشگاهی

جلسه توجیهی معارفه دانشجویان پردیس دانشگاهی رشته گرایشهای مهندسی مکانیک روز دوشنبه مورخ 94/6/94 در دانشکده مهندسی مکانیک به شرح پیوست برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ -

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 94

ضمن عرض تبریک قبولی در پردیس دانشگاهی علم و صنعت ایران به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد میرساند زمان ثبت نام روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تعیین شده است. اطلاعیه تکمیلی در خصوص مدارک و شرایط ثبت نام متعاقبا اعلام می گردد.

img_yw_news
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ -

اطلاعیه در مورد زمان ثبت نام ترم جدید و مهلت دفاع

به اطلاع دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند مطابق تقویم آموزشی دانشگاه، شروع ثبت نام از تاریخ  95/6/13 لغایت 95/6/17 با پرداخت کامل شهریه ثابت و متغییر واحد های درسی از طریق سایت گلستان امکان پذیر میباشد. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به آموزش پردیس خودداری نمایید. ضمنا آخرین مهلت دفاع از پایان نامه تا تاریخ 95/6/31 میباشد در غیر اینصورت برای ترم آینده میبایست تمدید واحد پایان نامه انجام پذیرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ -

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام دکتری پردیس دانشگاهی 94

به اطلاع پذیرفته شدگان دکتری پردیس دانشگاهی میرساند نحوه ثبت نام و مدارک لازم به شرح پیوست میباشد و جهت ثبت نام به  آدرس دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی واقع در طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین (دانشکده کامپیوتر قدیم) دانشگاه علم و صنعت ایران مراجعه نمایند 

img_yw_news
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ -

برنامه ثبت نام دکتری پردیس دانشگاهی سال 94

 ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری پردیس دانشگاهی در روزهای یکشنیه و دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. برنامه زمانبندی به شرح پیوست اعلام می گردد. مدارک و توضیحات لازم جهت ثبت نام در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد. آدرس محل ثبت نام : تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران -  دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده فناوری های نوین - طبقه همکف - دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی .

img_yw_news
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ -

زمان ثبت نام دکتری پردیس دانشگاهی

به اطلاع میرساند ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری پردیس دانشگاهی در روزهای یکشنبه و دوشنبه 8 و 9 شهریورماه انجام خواهد شد. اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ -

اطلاعیه مهم ویژه پذیرفته شدگان دکتری پردیس دانشگاهی

به اطلاع پذیرفته شدگان دکتری پردیس دانشگاهی میرساند که زمان ثبت نام به زودی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ -

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری معماری

    مصاحبه  پذیرفته شدگان ذکر شده در جدول پیوست روز دوشنبه مورخ 8/4/94 ساعت 14در محل دانشکده معماری برگزار خواهد شد. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

اطلاعیه مهم در خصوص زمان مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون سراسری دکتری پردیس دانشگاهی

ضمن تبریک قبولی و آرزوی توفیق الهی به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری پردیس دانشگاهی می رساند که برنامه زمانبندی ارائه مدارک و انجام مصاحبه به تفکیک رشته ها اعلام شده است. بنابراین لازم است متقاضیان ضمن مطالعه دقیق موارد ذکر شده در تاریخ های مشخص شده به دانشگاه علم و صنعت ایران - واقع در تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده  های مربوطه مراجعه فرمایند. 

img_yw_news
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی کامپیوتر

  داوطلبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری پردیس مهندسی کامپیوتر سال 94 به اطلاع میرساند مدارک درخواست شده را تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 2/3/94  به دفتر تحصیلات تکمیلی تحویل دهید. (عدم ارائه مستندات در زمان مصاحبه باعث حذف امتیاز مربوطه خواهد شد).

img_yw_news
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی خودرو پردیس دانشگاهی

ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند تاریخ مصاحبه از معرفی شدگان دکتری سال 94 مهندسی خودرو مطابق جدول زیر اعلام می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی معماری

 ضمن تبریک قبولی در مرحله اول به اطلاع می رساند مدارک زیر می بایست در روز چهارشنبه مورخ 30/2/94 تحویل تحصیلات تکمیلی دانشکده معماری بخش دکترا گردد. مدارکی که تا تاریخ ذکر شده تحویل نگردد مورد بررسی قرار نمی گیرد. ضمنا زمان و نحوه مصاحبه از طریق همین سایت اعلام می گردد.   

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری شیمی پردیس دانشگاهی

  داوطلـبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری شیمی سال 94 به اطلاع میرساند جلسه مصاحبه علمی روزهای 19 و 23 خردادماه در محل دانشکده شیمی (طبقه سوم) برگزار می‌گردد

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی راه آهن

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری سال 1394 دانشکده مهندسی راه آهن می رساند جلسه مصاحبه علمی روز23 خردادماه در محل دانشکده مهندسی راه آهن راس ساعت 8:30 الی 12:30 برگزار می گردد .  

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی مکانیک پردیس دانشگاهی

  داوطلبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری پردیس 2مهندسی مکانیک سال 94 به اطلاع می رساند به همراه داشتن مدارک ذکر شده در روز مصاحبه الزامیست. (عدم ارائه مستندات در زمان مصاحبه باعث حذف امتیاز مربوط به موضوعات مورد ادعا می شود) مدارک بایستی روز شنبه مورخ 4/3/94 ساعت 9 تا 11 و بعد از ظهر 2 تا 4 به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی مکانیک (طبقه سوم ) تحویل گردد. به مراجعات پس از ساعات ذکر شده ترتیب اثر داده نمی شود

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی صنایع پردیس دانشگاهی

  داوطلبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع سال 94 به اطلاع می رساند مصاحبه تخصصی 6 خردادماه مطابق جدول ذیل برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی شیمی پردیس دانشگاهی

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری سال 1394 دانشکده مهندسی شیمی می رساند جلسه مصاحبه علمی روزهای 23 و 24 خردادماه در محل دانشکده مهندسی شیمی برگزار می گردد .

img_yw_news
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری مهندسی متالورژی پردیس دانشگاهی

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ورود به دوره دکتری مهندسی مواد و متالورژی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند که مصاحبه کلیه داوطلبان ورود به دوره دکتری روزانه، نوبت دوم و پردیس دانشگاهی در بازه زمانی 16/3/94 لغایت 17/3/94 در محل دانشکده انجام خواهد.

img_yw_news
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی برق

  داوطلبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری پردیس مهندسی برق سال 94 به اطلاع میرساند تحویل مدارک زیر به دفتر تحصیلات تکمیلی در روز مصاحبه الزامی است. (عدم ارائه مستندات در زمان مصاحبه باعث حذف امتیاز مربوطه خواهد شد).

img_yw_news
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برنامه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری مدیریت تکنولوژی - انتقال و حرفه ای مدیریت

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری پردیس دانشگاهی در رشته های مدیریت تکنولوژی - انتقال و حرفه ای مدیریت می رساند که برنامه زمانبندی ارائه مدارک و انجام مصاحبه به شرح پیوست اعلام شده است. بنابراین لازم است متقاضیان ضمن مطالعه دقیق موارد ذکر شده در تاریخ های مشخص شده به دانشگاه علم و صنعت ایران - واقع در تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده مهندسی پیشرفت مراجعه فرمایند. 

img_yw_news
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

اطلاعیه فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز ورود به مقطع دکتری پردیس دانشگاهی

به اطلاع میرساند بر اساس مصوبه تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کلیه دانشجویان ممتاز پردیس دانشگاهی میتوانند در فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز ورود به مقطع دکتری ثبت نام نموده تا در چارجوب ضوابط و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پرونده آنها مورد بررسی قرار گیرد. (ثبت نام تا 22 اردیبهشت ماه تمدید شد)

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ -

انتصاب معاون پژوهش و بین الملل پردیس دانشگاهی

 دکتر ابوالفضل واحدی استاد دانشکده مهندسی برق دانشگاه با حکم ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر برخورداری بعنوان معاون پژوهش و روابط بین الملل پردیس دانشگاهی منصوب شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ -

تقدیر از ممتازین پردیس دانشگاهی

تقدیر از دانشجویان ممتاز پردیس دانشگاهی همزمان با جشن تقدیر از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 93-92 در بیست و ششم بهمن ماه 1393  توسط معاونت آموزشی دانشگاه (لیست دانشجویان ممتاز)

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ -

تمدید مهلت حذف و اضافه ثبت نام

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع ارشد و دکتری پردیس دانشگاهی که هنوز موفق به انجام ثبت نام خود نشده اند، میرساند مهلت زمان حذف و اضافه تا پایان روز شنبه مورخ 18/11/93 تمدید شده است .و لازم به ذکر است که پس از آن به هیچ وجه ثبت نام انجام نخواهد شد. دانشجویان ترم آخری که تمدید پایان نامه دارند حتما باید ثبت نام خود را انجام داده و شهریه ثابت خود را واریز نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ -

اطلاعیه مهم در خصوص تشکیل کلاسهای روز چهارشنبه و پنج شنبه پردیس دانشگاهی

به اطلاع کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند کلاسهای روز چهارشنبه و پنج شنبه این هفته چه در داخل دانشگاه و چه در ساختمان پردیس دانشگاهی تشکیل خواهند شد. بدیهی است عدم شرکت در این کلاسها به عنوان غیبت تلقی خواهد شد. و دانشجویان لازم است  به دلیل برگزاری آزمون سراسری جهت تردد به داخل دانشگاه از درب حنوبی وارد شوند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ -

اطلاعیه مهم در خصوص پرداخت بدهی های دانشجویان پردیس دانشگاهی

به اطلاع کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی میرساند در صورت داشتن بدهی  درسیستم آموزشی گلستان از صدور کارت ورود به امتحان ممانعت  بعمل خواهد آمد. بنابراین لازم است تا تاریخ 10/10/93 با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند. ضمنا عواقب حذف اسم دانشجویان در لیست امتحانات و نمره به عهده خود دانشجو خواهد بود.

img_yw_news
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی بهمن 93

به اطلاع دانشجویان دکتری ورودی بهمن 93 که عکس خود را ایمیل کرده بودند، میرساند کارتهای دانشجویی آنها آماده شده و جهت دریاقت کارت به دفتر مرکزی پردیس دانشگاهی - واقع در طبقه همکف دانشکده قدیم کامپیوتر مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی بهمن 93

به اطلاع دانشجویان دکتری ورودی بهمن 93 میرساند که همگی این پذیرفته شدگان در سیستم آموزشی گلستان به آدرس http://golestan.iust.ac.ir پذیرش نهایی شده اند. و لازم است با نام کاربری شماره دانشجویی و رمز کد ملی خود به سامانه آموزشی خود وارد شده و اطلاعات شخصی و آموزشی خود را به روز رسانی نمایند. و پس از آن با مراجعه به دانشکده ذیربط با هماهنگی معاون آموزشی و یا مدیر تحصیلات تکمیلی آن دانشکده و استاد راهنمای خود نسبت به تعیین انتخاب واحد ترم بهمن اقدام نمایند. بدیهی است پس از تعیین واحدهای مورد نظر کارشناس تحصیلات تکمیلی که در همین سایت اطلاعات مربوط به هر یک از آنها گنجانده شده است،  انتخاب واحد را انجام خواهند داد. ضمنا کارتهایی دانشجویی به محض این که آماده شوند، از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ -

اعلام زمان و محل ثبت نام از پذیرفته شدگان دکتری پردیس دانشگاهی

 ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری پردیس دانشگاهی نیم سال دوم سال تحصیلی 94-1393 در روز دوشنبه مورخ 10/9/93 از ساعت 14 الی 17 در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) - واقع در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام می‌گیرد.

img_yw_news
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ -

قابل توجه کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی

بدینوسیله به اطلاع می ساند، سایت آموزش دانشگاه(گلستان) سایت رسمی برای ثبت دروس و نمرات شما می باشد و فارغ التحصیلی شما صرفا بر مبنای اطلاعات ثبت شده در این سیستم صورت می پذیرد. لذا توصیه می شود از طریق گزارش شماره 78 در این سیستم، برنامه گروههای درسی نیمسال جاری خود را چک نمائید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ -

نحوه دسترسی به امکانات کتابخانه ها

کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری پردیس دانشگاهی می توانند  از امکانات کتابخانه  مرکزی و دانشکده ها  با ارائه کارت دانشجویی و یا تائیدیه ثبت نام سیستم آموزشی گلستان خود  استفاده نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳ -

قابل توجه دانشجویان رشته سیستم محرکه خودرو

به اطلاع دانشجویان گرامی رشته سیستم محرکه خودرو می رساند که کلاسها این هفته طبق برنامه پیوست برگزار می شود .

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳ -

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی کامپیوتر

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول دکتری پردیس دانشگاهی رشته های مهندسی کامپیوتر - نرم افزار  و  مهندسی کامپیوتر - سخت افزار   که مدارک خود را جهت انجام مصاحبه ارائه داده اند ، میرساند که برنامه برگزاری مصاحبه به شرح ذیل می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی عمران

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی عمران - سازه  و ژئوتکنیک میرساند که زمان مصاحبه پذیرفته شدگان سازه روز سه شنبه 15/7/93 از ساعت 11:30 و ژئوتکنیک روز چهارشنبه  16/7/93 از ساعت 8:30  برگزار می شود. همچنین برنامه مصاحبه راه و ترابری چهارشنبه ساعت 8 صبح اعلام شد.  پذیرفته شدگان میبایست در زمانهای تعیین شده با دردست داشتن مدارک ذکر شده در متن خبر به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی عمران - سرکار خانم حجتیان و سرکار خانم بازیان مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ -

اطلاعیه مهم ویژه پذیرفته شدگان دکتری مهندسی مکانیک

 برنامه زمانبندی مصاحبه هر یک از رشته ها ی مهندسی مکانیک اعلام شد

img_yw_news
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳ -

اطلاعیه تکمیلی مصاحبه دکتری مدیریت تکنولوژی

اطلاعیه تکمیلی ویژه  ثبت نام شوندگان مصاحبه دکتری رشته مدیریت تکنولوژِی پردیس دانشگاهی

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 145 queries by YEKTAWEB 4652