برگشت به دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
معرفی::
شرکت در جشنواره دانشگاهی::
نمایشگاه مجازی::
برگزیدگان‌دهمین‌جشنواره‌‌‌دانشگاهی::
جشنواره‌های‌ پیشین::
افتخارات::
اخبار جشنواره::
آلبوم تصاویر::
ارتباط با ما::
::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: دانشگاه تهران میزبان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت ::
 | تاریخ ارسال: 1400/6/20 | 


خبر

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به عنوان دبیر این جشنواره انتخاب شد.

به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ آیین رونمایی از پوستر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت سه‌شنبه شانزدهم شهریورماه با حضور مهندس محمدهادی عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و دبیر جشنواره و  دکتر سید عباس احمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

مهندس محمد هادی عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در ادامه نشست گفت: بسیار خرسندیم دانشگاه تهران میزبانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت را پذیرفته است، چراکه به تعبیر مقام معظم رهبری دانشگاه تهران نماد آموزش عالی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه تهران دبیرخانه اجرایی جشنواره را بر عهده دارد و برنامه‌های ارزشمندی را در نظر گرفته است، بیان کرد: امیدواریم با توجه به برنامه واکسیناسیون که از سوی وزارت بهداشت برای جامعه دانشگاهیان دنبال می‌شود، بتوانیم بخشی از برنامه را به‌صورت، ترکیبی از حضوری و مجازی برگزار کنیم، دانشگاه‌ها نقش مهمی در امید بخشی به جامعه دارند و انجمن‌های علمی دانشجویی به‌عنوان زیر مجموعه این نهاد، می‌توانند در این زمینه نقش آفرین باشند.

 مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری افزود: پس از یازدهمین جشنواره حرکت که در اصفهان برگزار شد، رقابت‌های جشنواره به‌صورت بین‌المللی در دو بخش دانشجویان ایرانی و خارجی شکل گرفت. به دنبال آن هستیم که دانشجویان ایرانی بتوانند در بخش دانشجویان خارجی به رقابت بپردازند.

مهندس عسکری با اشاره به اینکه بارگذاری آثار جشنواره به مدت یک ماه از ۲۰ شهریور ماه تا ۲۰ مهر ماه در سامانه جشنواره به آدرس festival.dmsrt.ir امکان‌پذیر است، افزود: کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌ها و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها می‌توانند آثار برگزیده خود را در مدت تعیین شده، در سامانه جشنواره بارگذاری کنند.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پایان خاطر نشان کرد: در دوره‌های قبلی جشنواره، از کشورهای مختلفی در جشنواره شرکت کردند و امیدواریم امسال نیز شاهد حضور دانشجویان خارجی باشیم.

شایان ذکر است؛ در پایان نشست پوستر چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی حرکت با حضور «مهندس محمدهادی عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری»، «دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و دبیر جشنواره» و «دکتر سید عباس احمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران» رونمایی شد.

دفعات مشاهده: 4397 بار   |   دفعات چاپ: 410 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت ::
 | تاریخ ارسال: 1400/6/20 | 

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران

اولین جلسه کمیته برنامه ریزی دهمین جشنواره حرکت با حضور آقای دکتر ارجمندی (معاون فرهنگی و اجتماعی) و آقای دکتر اکبرزاده (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) ، خانم مهندس حمزه پور (کارشناس انجمن های علمی دانشجویی) و اعضای دفتر مرکزی انجمن های علمی دانشجویی در تاریخ سه شنبه شانزده شهریور ماه ساعت۱۶ برگزار گردید. در این جلسه احکام جشنواره اهدا شد.
این جلسه با تلاوت قرآن توسط آقای دکتر اکبرزاده (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) آغاز شد و در ادامه ایشان به تشریح اهداف جشنواره و لزوم توجه به فعالیت های دانشجویی بخصوص در زمینه های فعالیتهای علمی پرداختند و خلاصه ای از برنامه تدوین شده برای برگزاری دهمین جشنواره دانشگاهی ارائه نمودند. سپس خانم مهندس حمزه پور (کارشناس انجمن های علمی دانشجویی) گزارشی از روند برگزاری جشنواره در سال های قبل ارائه کردند. در ادامه آقــای دکتــر عبدالمجید ارجمندی ( معــاون فرهنگــی و اجتماعــی دانشــگاه علم و صنعت ایران ) با اشاره به میزبانی دانشگاه بزرگ علم و صنعت در دوره پیشین این رویداد بین المللی و کسب مقام دانشگاه برگزیده در دو دوره پیاپی در این جشنواره از اعلام کردند این معاونت از تمام زیر ساخت ها و امکانات خود و همچنبن با بهره گیری از توانمندیهای مدیران وکارشناسان خبره معاونت، تمام توان خود را در برگزاری هر چه بهتر این رویداد، به کار خواهد بست.
در پایان جلسه آقـای مهندس رضا احمدی بـه عنـوان دبیـر دهمین جشـنواره، آقای دکتر امیر سعادتجو و آقای مهندس امیرحسین دهشیری بـه عنـوان دبیـران علمـی دهمین جشـنواره ، آقای مهندس علیرضا رفعتی (دبیر کمیته مستندسازی نوزدهمین دوره انجمن های علمی دانشجویی ) بـه عنـوان دبیر کمیته مستندسازی جشـنواره دانشگاهی حرکـت انتخاب شدند و شــروع بــه فعالیــت نمودنــد.
لازم به ذکر است جلسه هم اندیشی جهت برنامه ریزی و تصویب دستورالعمل برگزاری جشنواره دانشگاهی در تاریخ چهاردهم شهریور ساعت ۱۴ با حضور آقای دکتر اکبرزاده (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) ، خانم مهندس حمزه‌پور (کارشناس انجمن های علمی دانشجویی) و اعضای دفتر مرکزی انجمن های علمی دانشجویی برگزارشده بود.
دفعات مشاهده: 3614 بار   |   دفعات چاپ: 394 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
برای مشاهده کل مطالب بخش اخبار جشنواره اینجا را کلیک کنید.
harekat festival iust
Persian site map - English site map - Created in 0.08 seconds with 54 queries by YEKTAWEB 4657