[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز::
معرفی افراد ::
اخبار و آگهی ها::
فراخوان ها و فرم ها::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
فعاليت هاي آموزش كاركنان
عالي
خوب
متوسط
ضعيف
   
..
اطلاعات تماس
AWT IMAGE
آدرس: خیابان هنگام -
 دانشگاه علم و صنعت ایران
ساختمان ریاست - طبقه همکف
 مرکز برنامه و بودجه
 کدپستی 1674613114
تلفن : 77240402
تلفن داخلی دفتر : 2281
فاکس : 77240309
  planning_budget@iust.ac.ir
..
:: به سایت مرکز برنامه و بودجه خوش آمدید ::
به وب سایت مرکز برنامه و بودجه دانشگاه خوش آمدید

عناوین آخرین اخبار مرتبط با این مرکز را می توانید در همین صفحه و سایر اطلاعات مورد نیاز و علاقه را از فهرست سمت راست صفحه، انتخاب و ملاحظه نمائید.
 
۱۴۰۳/۴/۱۶ - کارگاه خودمراقبتی و بهداشت آقایان
اطلاعیهبه اطلاع کلیه کارکنان محترم دانشگاه می‌رساند کارگاه خودمراقبتی و بهداشت آقایان با همکاری اداره بهداشت و درمان و مرکز برنامه و بودجه دانشگاه روز شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ برگزار خواهد شد. همکاران گرامی می‌توانند جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به اتوماسیون اداری بخش آموزش کارکنان مراجعه نمایند. مجددا تاکید می‌شود ثبت نام از طریق اتوماسیون و اخذ تایید توسط مدیر مربوطه حداکثر تا یک روز قبل از برگزاری، برای شرکت در کارگاه الزامی می‌باشد.
مدرس: آقای دکتر سعید محمدزاده
 

۱۴۰۳/۴/۱۶ - کارگاه خودمراقبتی و بهداشت بانوان
اطلاعیهبه اطلاع کلیه کارکنان محترم دانشگاه می‌رساند کارگاه خودمراقبتی و بهداشت بانوان با همکاری اداره بهداشت و درمان و مرکز برنامه و بودجه دانشگاه روز چهارشنبه، ۲۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۴:۱۵ برگزار خواهد شد. همکاران گرامی می‌توانند جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به اتوماسیون اداری بخش آموزش کارکنان مراجعه نمایند. مجددا تاکید می‌شود ثبت نام از طریق اتوماسیون و اخذ تایید توسط مدیر مربوطه حداکثر تا یک روز قبل از برگزاری، برای شرکت در کارگاه الزامی می‌باشد.
مدرس: خانم دکتر معصومه حیدری
 

۱۴۰۳/۴/۱۶ - کارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد برگزار شد
پوستر کارگاهکارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد با همکاری مرکز مشاوره و سبک زندگی و مرکز برنامه و بودجه دانشگاه روز چهارشنبه، ۱۳ تیر ۱۴۰۳ با حضور بیش از ۲۶۰ نفر از کارکنان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه برگزار گردید.
مدرس: سرکار خانم طاهره همیز
 

۱۴۰۳/۴/۹ - کارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد
به اطلاع کلیه کارکنان محترم دانشگاه می‌رساند کارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد با همکاری مرکز مشاوره و سبک زندگی و مرکز برنامه و بودجه دانشگاه روز چهارشنبه، ۱۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۴:۱۵ برگزار خواهد شد. همکاران گرامی می‌توانند جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به اتوماسیون اداری بخش آموزش کارکنان مراجعه نمایند. تاکید می‌شود ثبت نام از طریق اتوماسیون و اخذ تایید توسط مدیر مربوطه حداکثر تا یک روز قبل از برگزاری، برای شرکت در کارگاه الزامی می‌باشد.
مدرس: سرکار خانم طاهره همیز - عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان
 

۱۴۰۳/۳/۹ - کارگاه شناخت انواع مواد مخدر برگزار شد
کارگاه شناخت انواع مواد مخدر و نحوه شناسایی دانشجویان درگیر و شیوه ارجاع آن ها به مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه ویژه کارشناسان آموزش دانشگاه با همکاری مرکز مشاوره و سبک زندگی و مرکز برنامه و بودجه و طرح دانشگاه روز سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۴۰۳ با حضور حدود ۹۰ نفر از کارکنان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر دانشکده مکانیک برگزار گردید.
مدرس: آقای محمد گودرزی
 

بیان رهبری

AWT IMAGE

رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره تجلیل از رزمندگان و ایثارگران: در یک کشور، در یک جامعه اگر روحیه‌ی آمادگی شخصی برای ایستادن در مقابل باطل و استقامت در راه حق وجود نداشته باشد، آن جامعه نابود خواهد شد؛ نابود خواهد شد معنایش این نیست که از بین میرود و بکلّی نیست و نابود میشود، [بلکه] معنایش این است که شرف خودش را، عزّت خودش را، استقلال خودش را و اتّکاء به اراده‌ی خودش را از دست خواهد داد و دیگران بر آن مسلّط میشوند.

::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 546830354
بازدید 24 ساعت قبل: 209917
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 2899601
بازدید 24 ساعت قبل: 1075
::
ندای آموزش

مقالات آموزشی خود را با عنوان ندای آموزش و نام خودتان در سایت آموزش کارکنان ثبت می کنیم.

::
Persian site map - English site map - Created in 1.19 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 4657