[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
خانه::
چشم انداز::
ماموریت::
اهداف::
گروه های تحقیقاتی::
تالیفات::
فعالیت های پژوهشی::
رویدادها::
شبکه علم الکترونیکی::
پیوندهای مفید::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
مقالات::
::
فرم‌ها


 
 

 
 
..
:: مرکز مطالعات راهبردی و بین الملل فناوری اطلاعات... ::
مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل فاوا دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان مشاور تخصصی سازمان فناوری اطلاعات ایران نسبت به تدوین گزارش فعالیت‌های مهم اجرا شده  مبتنی بر بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) برای ارائه خدمات الکترونیکی و یا توسعه زیرساخت‌های فاوا مرتبط با آنها، در قالب گزارش‌های تخصصی زمینه فاوا اقدام می‌نماید.
براین اساس طی نشست‌های تخصصی نسبت به تعیین فهرست پروژه‌های مهم اجرا شده در سال‌های اخیر و تدوین خلاصه اطلاعات لازم برای درج در گزارش‌های تخصصی اقدام خواهد شد. نماینده مجریان پروژه‌ها نیز می‌توانند پس از ورود به وب‌سایت از طریق لینک زیر نسبت به ویرایش اطلاعات مربوط به پروژه خود اقدام نمایند.


 
:: معرفی ::
 | تاریخ ارسال: 1401/11/2 | 
بعد از اجرای موفقیت آمیز سه پروژه تحقیقاتی اصلی در حوزه جوامع اطلاعاتی و دانشی در سال های۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲ برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه علم و صنعت ایران در سال ۱۳۹۲ اقدام به ایجاد یک مرکز تحقیقاتی به نام «مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل فناوری اطلاعات و ارتباطات» (به اختصار ICT-SIS) نمود. هدف اصلی این مرکز ارائه خدمات پژوهشی و راهبردی در ایران و سطح بین الملل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. مطابق برنامه‌های از پیش تعیین شده این مرکز با اتحادیه بین‌المللی مخابرات ( ITU ) همکاری خواهد داشت.
 
AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE
 

>
:: ماموریت ::
ماموریت مرکز مطالعات راهبردی و بین الملل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علم و صنعت، اجرا و ارتقای تحقیقات کاربردی با کیفیت بالا در زمینه ICT به طور خاص، همکاری های بین المللی و منطقه ای با سازمان های فنیICT به طور عام، و مشارکت در برنامه های در حال توسعه ملی و بین المللی است.
>
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 545889770
بازدید 24 ساعت قبل: 284678
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 459751
بازدید 24 ساعت قبل: 584
::
All Rights reserved
Persian site map - English site map - Created in 0.86 seconds with 37 queries by YEKTAWEB 4657