[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
حوزه معاونت دانشجویی::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


..


دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

الإمامُ الرِّضا علیه السلام: کانَ نَقشُ خاتَمِ عیسی علیه السلام حرفَینِ اشتَقَّهُما مِنَ الإنجیلِ: طُوبی لِعَبدٍ ذُکِرَ اللّهُ مِن أجلِهِ، و وَیلٌ لِعَبدٍ نُسِیَ اللّهُ مِن أجلِهِ.
امام رضا علیه السلام: نقش نگین انگشتری عیسی علیه السلام دو جمله بود که آنها را از انجیل بر گرفته بود: خوشا بنده ای که به واسطه او خدا یاد آوری شود و وای بر بنده ای که به واسطه او خدا فراموش گردد.


حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 

* این شهید عزیزِ ما هم دل و جگر داشت به دهان خطر میرفت و ابا نداشت؛ هم با تدبیر بود؛ منطق داشت برای کارهایش. این شجاعت و تدبیرِ توأمان، فقط در میدان نظامی هم نبود، در میدان سیاست هم همین جور بود. 

* شهید سلیمانی یک فرمانده جنگاورِ مسلّط بر عرصه‌ی نظامی بود، در عین حال بشدّت مراقب حدود شرعی بود. 
 


آنچه بنده به عنوان تحوّل عرض میکنم، بکلّی متفاوت است با این تحوّلی که گاهی در زبان دشمنان تکرار میشود. آنچه بنده از کلمه‌ی تحوّل به عنوان تحوّل اراده میکنم، عبارت است از تغییر بخشها و نقاط معیوب؛ چه در نظام اسلامی، چه در جامعه‌ی ایرانی. ما نقاط معیوب داریم، بخشهای ضعیف داریم، ضعفهایی داریم؛ این ضعفها را باید شناسایی کنیم، این نقاط را باید مشخّص کنیم و با اراده‌ی قاطع ــ که حالا خواهم گفت که کار آسانی هم نیست  ــ ضعفها را برطرف کنیم و تبدیل به قوّت کنیم.
مقام معظم رهبری
..
ابزار اینترنت
..
:: استمرار توسعه خدمات در امتداد ازسرگیری حضور فراگیر دانشجویان در دانشگاه ::
 | تاریخ ارسال: 1401/3/8 | 
 استمرار توسعه خدمات در امتداد ازسرگیری حضور فراگیر دانشجویان در دانشگاه

ایجاد بستر مناسب برای تقویت زمینه‌های مشارکت، همفکری، تصمیم‌سازی، برنامه‌ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ حقوق و حریم دانشجویی امری است که با حمایت دانشگاه از شورای صنفی دانشجویان محقق می‌گردد.
در دو سال اخیر که جهان شاهد شیوع ویروس کرونا و ترویج آموزش های الکترونیکی بوده است، دانشگاه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی پذیرای حضوری آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده است که دوره پژوهشی خود را سپری می‌نمودند. لذا به جهت رفاه حال آن دانشجویان گرامی، استمرار ارائه خدمات امور خوابگاهی و امور تغذیه دانشجویان ساکن در خوابگاه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در دستور کار قرار گرفته بود. همچنین در آن ایام با پایان یافتن مدت قانونی فعالیت اعضای محترم آخرین دوره شورایاری برخی از واحدهای صنفی با شیوع ویروس کرونا و عدم حضور حداکثری دانشجویان در دو سال اخیر متاسفانه امکان برگزاری انتخابات شورای صنفی فراهم نگردید.

الحمدالله با ازسرگیری حضور فراگیر دانشجویان گرامی در دانشگاه و تثبیت فرآیند گسترش وسعت ارائه خدمات متناسب با حضور حداکثری دانشجویان، حال امکان پیگیری و اجرای مفاد آیین نامه و شیوه‌نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان متصور بوده و در دستور کار این معاونت می‌باشد. شایان ذکر است با توجه به اینکه بیش از دو سال از اتمام مهلت قانونی فعالیت واحدهای شورایاری سابق گذشته است و عملا در سه سال گذشته به دلیل به حدنصاب نرسیدن آراء، شورای صنفی تشکیل نگردیده است، هر گونه فعالیت تحت عناوین مشابه شورای صدرالاشاره در فضای مجازی و حضوری و سوء استفاده از آن غیر قانونی می‌باشد. لذا امید است که با همدلی و همکاری دانشجویان گرامی زمینه برای اجرایی سازی فرآیندهای مربوطه فراهم آید. انشالله انتخابات در زمان مقرر و با اطلاع رسانی قبلی برگزار خواهد شد. لذا دانشجویان گرامی می‌توانند جهت طرح موضوعات صنفی-دانشجویی و همچنین برگزاری جلسه حضوری و مجازی با مسئولین حوزه معاونت دانشجویی از طریق لینک های ذیل اقدام فرمایند.
در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص هرگونه کاستی خدمات ناشی از محدودیت‌های اجرایی ایام همه­‌گیری بیماری کووید- ۱۹، برای کلیه دانشجویان عزیز آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت روزافزون در امور زندگی و تحصیلی می‌نماید.
 
دفعات مشاهده: 3163 بار   |   دفعات چاپ: 390 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .