برگشت به دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره ما::
اخبار و اطلاعیه ها::
بیمه::
وام::
مسافرت ها::
تعاونی::
امکانات دانشگاه::
بهداشت و سلامت::
تصاویر::
گوناگون::
ارتباط با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: اطلاعیه بیمه تکمیلی سال ۱۳۹۹-۱۴۰۰ ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/7 | 
 
اطلاعیه بیمه تکمیلی سال ۱۳۹۹-۱۴۰۰
 
با عنایت به پیگیری‌های اداره رفاه و مدیریت محترم امور اداری و بر اساس موافقت معاون محترم اداری و پشتیبانی و ریاست محترم دانشگاه در قرارداد سال جدید ۱۳۹۹-۱۴۰۰ با بیمه سامان پرداخت حق بیمه درمان بازنشستگان دانشگاه به دو طریق ذیل صورت می‌گیرد:
حق بیمه ماهانه قرارداد سال جدید در طرح یک مبلغ ۱۷۹۳۰۵۰ ریال و در طرح دو مبلغ ۱۲۰۹۹۰۰ ریال می باشد. بر اساس مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه در قرارداد جدید مبلغ ۸۹۶۵۲۵ ریال در طرح یک و مبلغ ۶۰۴۹۵۰ ریال در طرح دو به ازاء هر نفر از بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان از طرف دانشگاه پرداخت میگردد. لازم به ذکر است با توجه به کسر سهم دانشگاه مبلغ حق بیمه بازنشسته در طرح یک ۸۹۶۵۲۵ و طرح دو ۶۰۴۹۵۰ ریال به ازاء هر نفر بیمه شده و افراد تحت تکفل آنان می‌باشد. به استثناء همسر و فرزندان بازنشستگان مؤنث و پدر و مادر کلیه افراد بیمه شده که تماماً توسط خود شخص پرداخت می‌شود. بنابراین حق بیمه بازنشستگان و افراد تحت تکفل و غیر تحت تکفل آنها در طرح یک و دو که توسط آنها پرداخت خواهد شد عبارت از:
 
 بازنشستگان و افراد تحت تکفل
نوع طرح حق بیمه ماهیانه (ریال) مبلغ پرداختی سهم دانشگاه به بازنشستگان مشمول (ریال) مبلغ پرداختی سهم عضو به ازای هر فرد بازنشسته و افراد تحت تکفل (ریال)
یک ۱۷۹۳۰۵۰ ۸۹۶۵۲۵ (%۵۰ حق بیمه)  
۸۹۶۵۲۵

 
دو ۱۲۰۹۹۰۰ ۶۰۴۹۵۰ (%۵۰ حق بیمه)  
۶۰۴۹۵۰

 
 
شرایط و مقررات اصلی بیمه تکمیلی:
۱- دارای بیمه پایه خدمات درمانی یا تأمین اجتماعی باشد.
۲- پرداخت کلیه هزینه ها بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی بیمه باشد.
۳- افراد مجاز به پوشش شامل بیمه شده اصلی، همسر و فرزندان تحت تکفل و والدین آنان می‌باشد.
۴- فرزندان پسر به شرط عدم اشتغال و یا تأهل تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.
۵- فرزندان دختر تا زمان ازدواج و اشتغال بکار تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.
۶- حذف افراد بیمه شده در بین قرارداد فقط به شرط خروج از تکفل و یا فوت بیمه شده امکان پذیر می‌باشد. (به شرط عدم دریافت خسارت)
توجه:
  • با توجه به انعقاد قرارداد جدید بیمه درمان تکمیلی با شرکت بیمه سامان از تاریخ ۰۷/۰۱/ ۱۳۹۹ به اطلاع بیمه شدگان می رساند: تا ارسال فایل اسامی بیمه شدگان به شرکت بیمه سامان در صورت نیاز به بستری در بیمارستانهای طرف قرار داد با کمک رسان sos نسبت به صدور معرفینامه درخواست خود را به اداره رفاه ارائه فرمائید. مدارک لازم: گواهی پزشک معالج مبنی بر اعلام نام بیمار، تاریخ بستری، علت بستری و نام بیمارستان، کپی دفترچه بیمه بیمار و شماره تلفن همراه جهت دریافت اطلاعات بیشتر ( فقط جهت بستری) با اداره رفاه شماره تلفن داخلی ۶۳۱۵ خانم مرادمند تماس حاصل فرمایید.
  • پس از ارسال و ثبت اسامی بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان در قرارداد سال جدید در سیستم بیمه سامان ( کمک رسان sos) و اطلاع رسانی موضوع، بیمه شدگان می توانند با ارائه کارت ملی خود از بیمارستانها و مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت کمک رسان ( sos) که بصورت آنلاین ارائه خدمات می نمایند استفاده کنند.
  • بیمه شدگان محترم برای ارائه مدارک پزشکی روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ به کانون بازنشستگان و در سایر روزها (ساعات اداری) به اداره رفاه دانشگاه مراجعه نمایند.
تلفن مستقیم اداره رفاه: ۷۷۲۴۰۴۱۵
دفعات مشاهده: 2552 بار   |   دفعات چاپ: 299 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم وصنعت ایران میباشد .هرگونه برداشت با ذکر منبع ، بلامانع است.

Persian site map - English site map - Created in 0.08 seconds with 46 queries by YEKTAWEB 4652