باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۶۶)

اخبار ۱۵ الی ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱

       شبکه های مجازی اداره روابط عمومی:

       کانال تلگرام:          IUST_Official@   
     لوگو سروش کانال سروش:             IUST_Iran@ 
     کانال بازارکار:                  IUSTjob@ 
        پیج اینستاگرام                   iust_pr@  
     Image result for لوگوی اپارات   آپارات:                              iust_pr

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

 

۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
با حضور هیات رییسه دانشگاه و جمعی از کارکنان دفتر برنامه و بودجه، مراسم تقدیر و تکریم از دکتر سعید میرزامحمدی (رئیس سابق) و استقبال از دکتر سعید شوال‌پور (رئیس جدید مرکز برنامه و بودجه دانشگاه)، در روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات ساختمان ریاست برگزار شد.

 

۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه

معاونت آموزشی دانشگاه اعلام کرد با توجه به اطلاع‌رسانی‌های قبلی، تمامی امتحانات روز چهارشنبه ۲۸ دیماه ۱۴۰۱، طبق برنامه از قبل اعلام شده دانشگاه برگزار خواهد شد.

 

 برگزاری ادامه امتحانات پایان ترم در دانشکده‌ها

۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه

به اطلاع می‌ساند از روز سه‌شنبه مورخ ۲۷ دی ماه ۱۴۰۱، امتحانات پایان ترم دانشگاه طبق روال عادی و بر اساس برنامه‌ریزی اعلامی ابتدای ترم در دانشکده‌ها برگزار خواهد شد.

 

 محل برگزاری امتحانات دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱

۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - روابط عمومی دانشگاه

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند، امتحانات روز یکشنبه مورخ  ۲۶ دیماه ۱۴۰۱ در هر دو نوبت صبح و عصر به صورت متمرکز و در ساختمان علوم پایه، دانشکده فیزیک (ساختمان شماره ۲) و گروه معارف برگزار می‌گردد.

 

۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه

با استناد به تصمیم استانداری استان تهران و هماهنگی‌های به عمل آمده با مراجع ذی‌ربط، فعالیت دانشگاه علم و صنعت ایران در روز یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ به شرح ذیل می‌باشد.


 

۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه

با توجه به محدودیت تامین گاز برای دانشگاه و مشکل فراهم نمودن گرمایش همزمان فضای تمام دانشکده‌ها، به استحضار می‌رساند امتحانات روز یکشنبه مورخ  ۲۵ دیماه ۱۴۰۱ در هر دو نوبت صبح و عصر، به صورت متمرکز در ساختمان علوم پایه، دانشکده فیزیک (ساختمان شماره ۲) و گروه معارف برگزار می‌گردد.

 

 اطلاعیه دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص وضعیت فعالیت در روز شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱

۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه

ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س)، به اطلاع اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان عزیز و کارکنان گرامی دانشگاه علم و صنعت ایران می‌رساند با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با مراجع ذی ربط، امتحانات دانشگاه در تاریخ شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ طبق برنامه قبلی، به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

 تقدیر از برگزیدگان تعاملات پایدار با صنعت

۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه

جلسه تقدیر از برگزیدگان تعاملات پایدار با صنعت، در تاریخ ۱۷ دیماه ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد.

 

 

۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - روابط عمومی دانشگاه

دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد انجام خدمات مشروحه ذیل را به پیمانکاران حقوقی صلاحیت‌دار، واجد شرایط و توانمند، با شرایط ذیل واگذار نماید:


 

۱۴۰۱/۱۰/۲۰  - روابط عمومی دانشگاه

در چهاردهمین نشست هیأت‌های نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استانها، هیات نظارت استان تهران به عنوان برتر کشوری انتخاب و از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مورد تقدیر قرار گرفت.


 

۱۴۰۱/۱۰/۲۰  - روابط عمومی دانشگاه

به دعوت بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر عیسی زارع‌پور (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات)، روز شنبه ۱۷ دیماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و صنعت ایران حضور یافت و ضمن ملاقات و گفت و گو با رئیس و هیات رئیسه دانشگاه و امضای تفاهم‌نامه همکاری، در نشست تخصصی با موضوع «شبکه ملی اطلاعات و فضای مجازی» که در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه و با حضور جمعی از اعضای هیات علمی تشکیل شد، شرکت کرد.

 

 تزریق واکسن دوز یادآور پیشگیری از کرونا، در روزهای ۱۹ و ۲۰ دی ۱۴۰۱

۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه

واکسیناسیون دوز یادآور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، روزهای ۱۹ و ۲۰ دیماه ۱۴۰۱ در دانشگاه انجام می‌شود.

 

 آغاز امتحانات پایان ترم و بازدید سر زده رئیس دانشگاه از چند حوزه‌ امتحانی

۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - روابط عمومی دانشگاه

دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) و هیات همراه، صبح ‌شنبه ۱۷ دیماه ۱۴۰۱ با حضور در ساختمان علوم پایه و دانشکده‌های مهندسی عمران و مهندسی مکانیک دانشگاه، به طور سر زده از جلسات آزمون بازدید کرد.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۲۷  - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مهدی مقیمی، به سمت «مدیر همکاری‌های علمی صنعتی دانشگاه» منصوب شد.


 

۱۴۰۱/۱۰/۲۷  - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سید مجید اسماعیل‌زاده، به عنوان «سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور» منصوب شد.

 

۱۴۰۱/۱۰/۲۰  - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سید مجید اسماعیل‌زاده، به سمت «رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه» منصوب شد.

 

 انتصاب مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه

۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر رضا گلشن خواص، به سمت «مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه» منصوب شد.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سید محمدعلی بوترابی، به عنوان «سرپرست معاونت فناوری، نوآوری و کارآفرینی دانشگاه» منصوب شد.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - دانشكده مهندسي عمران

مهندس اسراء نایل دانشجوی دوره دکتری این دانشکده (تبعه کشور عراق) در رشته مهندسی عمران گرایش سازه، ۲۵ دی‌ماه سال ۱۴۰۱ از رساله خود تحت عنوان «معرفی یک دیوار برشی فولادی نیمه مفید جدید با استفاده از ورق‌های موجدار و تخت مضاعف» به‌صورت حضوری با راهنمایی دکتر وحید بروجردیان دفاع نمود.

 

دفاعیه دکتری

۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - دانشكده شيمي

خانم مهدیه تاج بخش دانشجوی دکتری شیمی آلی، در تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ از رساله دکتری خود تحت عنوان"سنتز ترکیبات هترواتم دار از طریق واکنش های فعال سازی پیوند با استفاده از کاتالیست های بر پایه مس و پالادیوم" با راهنمایی آقای دکترمحمدرضا نعیمی جمال دفاع خواهد کرد.

 

 دفاعیه دکتری

۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - دانشكده مهندسي صنايع

مجید چگنی دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع-مدیریت سیستم و بهره‌وری، از رساله خود با عنوان «توسعه مفهوم کیفیت در پروژه‌های خطوط لوله انتقال نفت و گاز»‏‎ ‎به راهنمایی آقای دکتر نورالسناء ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲ دفاع خواهد نمود‎.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - دانشكده مهندسي عمران

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی می‎‌رساند بنا بر تقاضای برخی از شما عزیزان، فیلم وبینارهای «پیشگیری از سرقت علمی» و «آشنایی با مقاله‌‎نویسی و پایان‌‎نامه» در تارنمای Tavakolikashani.ir به منظور بهره‌برداری و آمادگی برای شرکت در آزمون الکترونیکی این دوره بارگذاری گردیده است. لازم به توضیح است آزمون این سمینار در نیمه نخست بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار گردیده (تاریخ آزمون متعاقباً اطلاع‌رسانی می‎‌گردد) و مجموع موارد حضور در وبینارها و آزمون سمینار، ۲ نمره از کل نمره واحد درسی سمینار شما را پوشش می‌‎دهد. در این راستا، خواهشمند است توجهات کافی برای کسب امتیازات این دوره از سوی دانشجویان محترم معطوف گردد. 

 

 تقویم آموزشی نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱

۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله تقویم آموزشی مصوب نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشگاه جهت بهره‌‏برداری کلیه اساتید محترم و دانشجویان عزیز دانشکده (در ادامه‌ی مطلب) به اطلاع می‏‌رسد.

 

 برگزاری جلسه به مناسبت بازنشستگی سرکار خانم مرسده پروانه تفرشی

۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران

روز چهارشنبه مورخ ۲۳ آذرماه ۱۴۰۱، جلسه‌ای به منظور بازنشستگی و سی سال زحمات صادقانه و بی‌دریغ سرکار خانم مرسده پروانه تفرشی، کارشناس پژوهشی دانشکده مهندسی عمران با حضور مسؤولین و کارکنان این دانشکده و همچنین تعدادی از کارشناسان پژوهشی دانشگاه در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا برگزار گردید. در این نشست، رئیس، معاون پژوهشی و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده، ایراد سخنرانی فرمودند و از خدمات بی‌شائبه ایشان سپاسگزاری کردند. در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایا از ایشان تقدیر به‌عمل آمد.

 

 قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (روزانه - پردیس) ورودی ۱۴۰۱ به بعد (گرایش ژئوتکنیک)

۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - دانشكده مهندسي عمران

پیرو مصوبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱ گروه ژئوتکنیک، به اطلاع می‌رساند دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می‌خواهند پایان‌نامه کارشناسی ارشد را با روش تحقیق آزمایشگاهی انجام دهند، بایستی حداقل یکی از دو درس اختیاری آزمایشگاه مکانیک خاک پیشرفته و یا مبانی مدلسازی فیزیکی را اخذ نمایند.
 
 

AWT IMAGE

۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - دانشكده مهندسي عمران

این تقویم که از پایگاه اطلاع رسانی مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به‌صورت کامل استخراج گردیده؛ شامل تعطیلات رسمی، رویدادهای مهم و تاریخی، درج مناسبت‏‌ها و رویدادهای نجومی سال ۱۴۰۲ با فرمت PDF می‌‏باشد. علاقه‌مندان جهت دسترسی به اطلاعات این پایگاه‌ می‏‌توانند به آدرس http://calendar.ut.ac.ir مراجعه فرمایند.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه