باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۶۵)
 

اخبار ۱ الی ۱۵دی ماه ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۷

       شبکه های مجازی اداره روابط عمومی:

       کانال تلگرام:          IUST_Official@   
     لوگو سروش کانال سروش:             IUST_Iran@ 
     کانال بازارکار:                  IUSTjob@ 
        پیج اینستاگرام                   iust_pr@  
     Image result for لوگوی اپارات   آپارات:                              iust_pr

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه و جمعی از مدیران و روسای ادارات و کارکنان حوزه‌های ریاست، آموزش، معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع و دفتر جذب اعضای هیات علمی دانشگاه، مراسم تقدیر و تکریم از دکتر مرتضی رئیسی دهکردی (معاون سابق اداری، مالی و مدیریت منابع)، دکتر مسعود هادیان دهکردی (مشاور سابق رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی) و دکتر داوود یونسیان (دبیر سابق هیات جذب اعضای هیات علمی) و نیز استقبال از دکتر سعید میرزامحمدی (سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع)، مهندس خالقی (مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی) و دکتر روح‌الله طالبی توتی (مدیر سابق تحصیلات تکمیلی و دبیر هیات اجرایی جذب)، در روز دوشنبه ۱۲ دیماه ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.

 

۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - روابط عمومی دانشگاه
مراسم تقدیر از مدیر، کارشناس، دانشجویان برتر و حامی مالی کارآموزی ۱۴۰۱ دانشگاه، ۱۲ دیماه ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

 

 آیین گرامیداشت هفته بصیرت و یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - روابط عمومی دانشگاه
با همکاری بسیج اساتید تهران بزرگ، مراسم گرامیداشت هفته بصیرت و یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، یک‌شنبه ۱۱ دی‌ماه ۱۴۰۱ با حضور مهمانان ویژه، تعدادی از خانواده شهدا و جمعی از دانشگاهیان در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

 
 

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - روابط عمومی دانشگاه
به اطلاع می‌رساند با توجه به مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، امتحانات مورخ ۱۱ و ۱۲ دی ماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری و کلیه کلاس‌ها در این دو روز به صورت غیرحضوری برگزار می‌گردد.

 
 

 

۱۴۰۱/۱۰/۷ - روابط عمومی دانشگاه
در مراسم تقدیر از اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه وصنعت در سال ۱۴۰۱ که با حضور دکتر پیمان صالحی (معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، دو عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.


 

۱۴۰۱/۱۰/۷ - روابط عمومی دانشگاه
شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، ۴ دیماه ۱۴۰۱، مجوز تاسیس پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران را صادر کرد.

 

 شرکت دانشگاه علم و صنعت ایران در ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

 

۱۴۰۱/۱۰/۵ - روابط عمومی دانشگاه
دانشگاه علم و صنعت ایران در «ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته  )۲۰۲۲ (Expo Trans Logi » که به مناسبت هفته حمل و نقل، از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ آذرماه ۱۴۰۱و در محل نمایشگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، شرکت کرد.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

 ترجمه کتاب طراحی لرزه‌ای ساختمان‌های بتن‌آرمه اثر پرفسور جک میلی توسط گروه تحقیقاتی دکتر محسن‌علی شایان‌فر

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - دانشكده مهندسي عمران
ترجمه این اثر که توسط جک میلی، متخصص برجسته در حوزه مهندسی لرزه‌ای، به نگارش درآمده توسط جناب آقای دکتر محسن‌علی شایانفر (استاد دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران) و مهندس پارسا جلوخانی (دانشجوی دوره دکتری مهندسی سازه دانشگاه علم و صنعت ایران) انجام شده است. در این کتاب تئوری و کاربرد طراحی ساختمان‌های بتن‌آرمه مقاوم در برابر زلزله و نیز ارزیابی آن‌ها مورد بحث قرار گرفته است و با تأکید بر پاسخ سازه در برابر زلزله، به بیان رفتار مصالح، اجزا و سیستم‌های تحت اثر بارگذاری متعارف و شدید پرداخته شده است.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر داود یونسیان، به سمت «معاون پژوهشی و تعاملات صنعتی»  منصوب شد.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سعید شوال‌پور، به سمت «رئیس مرکز برنامه و بودجه»  منصوب شد.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
طی حکم جناب آقای دکتر انبیاء ریاست محترم دانشگاه، آقای دکتر حسین آقاجانی, به مدت دو سال بعنوان مدیر گروه تولید و فراوری مواد فلزی منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

 

۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي

طی حکم جناب آقای دکتر انبیاء ریاست محترم دانشگاه، آقای دکتر سید رضا علمی حسینی, به مدت دو سال بعنوان مدیر فرهنگی دانشکده مواد منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

 

۱۴۰۱/۱۰/۷ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مرتضی رئیسی دهکردی، به سمت «مشاور رئیس دانشگاه در حوزه تامین منابع مالی»  منصوب شد.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - دبیرخانه هیأت ممیزه
دکتر احد قائمی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی  شیمی،نفت و گاز در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۲/دی/ ۱۴۰۱ از مرتبه دانشیاری به استادی ارتقا یافتند.
 احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - دبیرخانه هیأت ممیزه
دکتر محسن صابرماهانی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی  عمران در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۲/دی/ ۱۴۰۱ از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقا یافتند.
 احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.


http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - دانشكده مهندسي شيمي
مهندس بهنوش برزگر دانشجوی دوره دکتری مهندسی شیمی، به صورت حضوری در ساعت۱۶:۰۰ روز سه شنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۱، کلاس ۱۳۶ در دانشکده مهندسی شیمی، از رساله خود با عنوان " شبیه¬سازی دینامیک مولکولی جذب دی‌اکسید کربن از گاز طبیعی توسط نانولوله‌های کربنی و غربال مولکولی کربنی" با راهنمایی خانم دکتر فرزانه فیضی دفاع خواهد نمود. 

 

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - دانشكده مهندسي عمران
مهندس علیرضا عباس زاده دانشجوی دوره دکتری این دانشکده در رشته مهندسی عمران گرایش سازه، ۱۱ دی‌ماه سال ۱۴۰۱ از رساله خود تحت عنوان «ارائه چیدمان جدیدی از ورق‌های تخت و موجدار برای ارتقاء رفتار لرزه‌ای دیوارهای برشی فولادی» به‌صورت حضوری با راهنمایی دکتر وحید بروجردیان دفاع خواهد نمود.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه
پیرو اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در خصوص استفاده از خدمات مشمولین وظیفه به‌صورت امریه در سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها، به استحضار می‌رساند فارغ‌التحصیلان متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری... ادامه>>


 

 انتشار هفتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو

۱۴۰۱/۱۰/۱۱  - مرکز مشاوره دانشجویی
هفتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: اضطراب اجتماعی، بیش فعالی بزرگسالان و...
مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - مرکز مشاوره دانشجویی
کارگاه مهارتهای ارتباطی دربین اعضای خانواده در روز دوشنبه ۵/۱۰/۱۴۰۱ ویژه اعضا هیات علمی و کارکنان از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در مجتمع شهید بهرامی با تدریس جناب آقای عزت اله فولادی برگزار گردید. در این کارگاه به نقش ازدواج بصورت ویژه پرداخته شد. ازدواج الگوی ارتباطی جدید انسانی است. ازدواج میتواند سبک زندگی جدیدی را فراهم نماید. بنا و تشکیل خانواده براساس ازدواج اتفاق می افتد و کسانی که فکر میکنند با ازدواج می توانند خانواده ها را کنار بگذارند در اشتباه هستند. 

 

 

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - دانشكده شيمي
اختتامیه سال جهانی علوم پایه؛ آشنایی با دانشمندان دو درصد برتر دانشکده شیمی، دانشگاه علم و صنعت ایران
زمان : یکشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵
لینک ورود: روی تصویر کلیک نمایید.


 

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 
۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 

 برگزاری کارگاه رفع اشکال دروس ریاضی ۱ و فیزیک ۱ ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشکده

AWT IMAGE
۱۴۰۱/۱۰/۵ - دانشكده مهندسي عمران
اولین جلسه کارگاه رفع اشکال دروس ریاضی ۱ و فیزیک ۱ ویژه دانشجویان ورودی ۱۴۰۱ روز شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰ تا ۱۲ در کلاس شماره ۲۰۵ ساختمان شماره ۲ عمران برگزار می‌گردد. شایان ذکر است، ان‌شاءالله، این کارگاه شامل ۴ جلسه به‌صورت حضوری در روزهای مختلف هفته آتی خواهد بود. زمان جلسات بعدی متعاقباً اعلام خواهد گردید.

 
AWT IMAGE
۱۴۰۱/۱۰/۵ - دانشكده مهندسي عمران
دانشجویانی که متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی می‌باشند (دانشجویان سال سوم یا چهارم)، حداکثر تا جمعه ۱۶ دی‌ماه، لطفاً درخواست خود را به آدرس ایمیل خانم صفری (safarimiust.ac.ir) ارسال نمایند.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه