اطلاعیه انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد

 | تاریخ ارسال: 1402/11/29 | 
اطلاعیه انتخاب استاد راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد
مطابق با تصمیمات شورای آموزشی-پژوهشی دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت مقرر گردید، دانشجویان ورودی سال ۱۴۰۲ دوره‌های روزانه، نوبت دوم و پردیس در تمامی رشته های دانشکده مهندسی پیشرفت، در فاصله زمانی روز دوشنبه ۷/۱۲/۱۴۰۲تا روز چهارشنبه ۱۶/۱۲/۱۴۰۲ نسبت به انتخاب استاد راهنما اقدام نمایند. برای این مهم لازم است:
 ابتدا فرم مخصوص انتخاب استاد راهنما (فرم شماره ۱) را که به نام دانشجو بوده و منحصر بفرد می باشد از کارشناس آموزش دانشکده دریافت نمایند. سپس با مراجعه و رایزنی با اساتید محترم گروه آموزشی خود و پس از تایید ایشان، با درج نام استاد و امضای فرم شماره ۱، آن را تکمیل و تحویل استاد مورد نظر نمایند و فرم شماره ۲ را که در اختیار اساتید است، را پس از تکمیل توسط استاد، از ایشان دریافت و تحویل کارشناس آموزش نمایند.
پس از اتمام موفقیت آمیز فرآیند فوق، امکان تغییر استاد راهنما، به هیچ وجه وجود ندارد. همه رشته های دانشکده (دوره های حضوری) بصورت پژوهش محور است و همه دانشجویان موظف به تعیین استاد راهنما هستند، به استثناء رشته مدیریت کسب و کار که در صورت عدم تعیین استاد راهنما در بازه مذکور، آموزش محور خواهند شد و دیگر امکان تغییر به حالت پژوهش محوری را نخواهند داشت.
برای کمک به آشنایی بیشتر دانشجویان با حوزه های تحقیقاتی اساتید هر گروه، علاوه بر امکان مشاهده صفحه شخصی اساتید در سایت دانشکده و مکاتبه با اساتید از طریق ایمیل، جلسه حضوری میان دانشجویان و اساتید گروه ها در دانشکده در مورخ دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۵:۳۰ در طبقه ۴ دانشکده برنامه ریزی شده است. حضور دانشجویان در این نشست الزامی است.
 
رشته کارشناس آموزش جهت دریافت فرم شماره یک اعضای هیات علمی قابل انتخاب به عنوان راهنما
مدیریت فناوری اطلاعات آقای خدایاری دکتر پارسا نژاد - دکتر خانی زاد - دکتر صالحی -  دکتر ذاکری - دکتر علی احمدی -  دکتر سبحانی فرد - دکتر بنیادی - دکتر مشایخ
کارآفرینی
مدیریت کسب و کار (استراتژی و بازاریابی) خانم محمدخانی
مدیریت تکنولوژی
توسعه اقتصادی و برنامه ریزی خانم عمو دکتر شوال پور - دکتر رفیعی آتانی-دکتر معینی-دکتر میرزامحمدی
مهندسی صنایع آقای خدایاری دکتر عبدالحمید - دکتر کرمانی دکتر موسوی لقمان - دکتر جنابی دکتر امینی
 


 

دفعات مشاهده: 744 بار   |   دفعات چاپ: 87 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر