[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دفتر::
آئین‌نامه‌ها و فرم‌ها::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
امکانات و فرصت ها::
اخبار::
تسهیلات پایگاه::
روز علم ایران و آلمان ::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
اخذ روادید مهمانان خارجی::
ارتباط با دفتر::
جایگاه بین‌المللی::
همکاری‌های بین‌المللی::
خدمات::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
بروشور (به زبان عربی)
..
:: حضور دانشگاه در "اولین جشنواره جذب دانشجویان بین المللی" ::
 | تاریخ ارسال: 1401/12/23 | 
حضور دانشگاه در "اولین جشنواره جذب دانشجویان بین المللی"

دانشگاه علم و صنعت ایران در "اولین جشنواره جذب دانشجویان بین‌المللی" که در تاریخ ۱۵ و ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد حضور یافت. این جشنواره با حضور محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری، نعیم العبودی وزیر آموزش عالی عراق، حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان، فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
در این جشنواره رئیس و همچنین مدیر آموزشهای تخصصی و بین‌الملل پردیس بین‌الملل، و مدیر دفتر همکاریهای علمی و بین‌المللی دانشگاه به همراه کارشناسان مربوطه شرکت کردند.  در حاشیه این مراسم کارگاههای مهارت افزایی در خصوص جذب دانشجویان بین‌المللی برگزار گردید  و آخرین اطلاعات و تحولات این عرصه در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.
غرفه دانشگاه در این جشنواره نیز با حضور کارشناسان پردیس بین‌الملل و دفتر همکاریهای علمی و بین‌المللی دانشگاه برگزار شد و  مورد بازدید وزیر علوم و همراهان و همچنین سایر بازدید کنندگان قرار گرفت.
شایان ذکر است در  مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور دکتر محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر وحید جلال زاده، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، دکتر هاشم‌ داداش‌پور معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان، و روسای دانشگاه‌های کشور برگزار شد از دانشگاه‌های برگزیده در جذب دانشجوی بین‌المللی تقدیر به عمل آمد.

        

 
Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 51 queries by YEKTAWEB 4652