[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دفتر::
آئین‌نامه‌ها و فرم‌ها::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
امکانات و فرصت ها::
اخبار::
تسهیلات پایگاه::
روز علم ایران و آلمان ::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
اخذ روادید مهمانان خارجی::
ارتباط با دفتر::
جایگاه بین‌المللی::
همکاری‌های بین‌المللی::
خدمات::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
بروشور (به زبان عربی)
..
:: برگزاری مراسم افتتاحیه مدرسه تابستانی بین‌المللی کارآفرینان فردا در فناوری اطلاعات و ارتباطات ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/10 | 
برگزاری مراسم افتتاحیه مدرسه تابستانی بین‌المللی کارآفرینان فردا در فناوری اطلاعات و ارتباطات
 
مراسم افتتاحیه مدرسه بین‌المللی تابستانی با عنوان "کارآفرینان فردا در فناوری اطلاعات و ارتباطات" در تاریخ ۹ مردادماه ۱۴۰۱ به صورت برخط در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. این مدرسه بین‌المللی تابستانی به مدت ۸ روز با مدرسان بین‌المللی ادامه خواهد یافت و در آن  بیش از ۴۰ دانشجو منتخب از دانشگاه‌های عضو گروه پنج دانشگاه صنعتی کشور (UT۵) شرکت دارند. هدف از برگزاری این مدرسه که از طریق آکادمی بین‌الملل دانشگاه علم و صنعت ایران فراخوان شده بود ارتقای ظرفیت‌‌های علمی و فناورانه دانشجویان علاقه‌مند به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در سطح بین‌المللی با انجام کار گروهی است. 
در مراسم افتتاحیه این مدرسه دکتر شاه‌حسینی (معاون بین‌الملل دانشگاه) و دکتر آشتیانی (مدیر دفتر برنامه‌ریزی و همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه) و مدرسان این مدرسه که از اساتید دانشگاه و مدیران، پژوهشگران و کارآفرینان برتر یک شرکت معتبر مخابراتی بین‌المللی تامین‌کننده تجهیزات مخابراتی در سطح جهان هستند شرکت داشتند.
براساس آنچه در این مراسم بیان شد، این مدرسه تابستانی اولین رخداد از مجموعه مدارس مشترک در حوزه فاوا است که توسط مرکز مطالعات راهبردی و بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری با شرکت‌های معتبر تولیدکننده تجهیزات مخابراتی برگزار خواهد شد. در مراسم اختتامیه که مقرر است با حضور شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان این دوره انجام شود، شرکت‌کنندگان گواهی دریافت شرکت در دوره دریافت خواهند کرد.

 
         
 
Persian site map - English site map - Created in 0.14 seconds with 51 queries by YEKTAWEB 4652