صورتجلسه 31/4/87 شورای دانشگاه و هیأت ممیزه درخصوص رای بدوی دیوان عدالت اداری

  صورت جلسه شورای دانشگاه و هیات ممیزه مورخ 31/4/87

  

  موضوع: رای بدوی دیوان عدالت اداری مبنی بر انفصال ریاست محترم دانشگاه

 

  پس از قرائت آیاتی از کلام ا.. مجید، گزارش ریاست محترم دانشگاه درباره آخرین اقدامات حقوقی و رایزنی­های صورت گرفته با مقامات مسئول ارائه گردید. اعضای جلسه ضمن قدردانی از پیگیریهای انجام گرفته توسط مسئولین دانشگاه و حمایت­های جدی نماینده محترم مقام معظم رهبری در دفاع از شان علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، بر موارد زیر تاکید نمودند:

  1) در حالیکه دانشگاه به خاطر احساس مسئولیت در قبال حفظ اعتبار قوه قضائیه و شئون آموزش عالی کشور، تاکنون صرفا به اقدامات حقوقی برای دفاع از خود اکتفا نموده و از هرگونه برخورد ناسنجیده احتراز کرده است، جای تاسف است که قاضی محترم، بر خلاف تمامی موازین قانونی و عرفی، حکم بدوی صادره را در اختیاررسانه­ها قرارداده و حتی اقدام به مصاحبه مطبوعاتی نموده­ است.

  2) شورای دانشگاه نگرانی خود را از عواقب نامطلوب بی پاسخ گذاردن اخبار غیر واقعی و شایعات منتشره توسط بعضی از افراد و وسایل ارتباط جمعی اعلام نمود. از جمله این مطالب، دانشجو جلوه دادن فردی است که حتی ازعهده امتحانات ورودی دانشگاه بر نیامده و تجدید نظر صورت گرفته نیزهیچ تاثیری در وضعیت مردودی وی نداشته است.

  3) شورا مقرر نمود تا در پاسخ به نگرانی­های ابراز شده از سوی دانشگاهیان محترم، به صورتی متین و به دور از جنجال­های رسانه­ای، نسبت به اعلام موضع خود در قالب یک بیانیه رسمی اقدام نموده و درطی چند روز آینده، متناسب با پیشرفتهای حاصله نسبت به تنظیم دامنه این اطلاع رسانی تصمیم گیری نماید.

 


دفعات مشاهده: 10650 بار   |   دفعات چاپ: 3199 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 463 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.